Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Perła wypuszcza nowe piwo. To Porter Bałtycki

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2014 r. o 18:38 Powrót do artykułu
będzie jak z cydrem to jedno  a drugie piwo mocne jest do kitu, najlepsze piwo to zawartość alkoholu w granicach 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe i pewnie jeszcze powinno być jasne, niegoryczkowe i najlepiej zmrożone żeby w ogóle nie trzeba było się zastanawiać nad smakiem. Najprawdopodobniej nie znasz się na piwach wcale, na cydrach zresztą pewnie też... Słabo się robi czytając opinie takich znawców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyj to pomysł? Znowu ktoś inny sie napracował a ktoś inny spija piankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie jak z cydrem to jedno  a drugie piwo mocne jest do kitu, najlepsze piwo to zawartość alkoholu w granicach 5%
OMG!!! Porter o zawartości alkoholu 5%. Z ciebie jest znawca piwa, jak z kangura kontener. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm....nie znam się na piwach i w ogóle jakoś alkohole do mnie nie przemawiają, ale ciekawy opis skłonił mnie do spróbowania tego nowego produktu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła powinna być bojkotowana za wciskanie wszelkiego piwa w butelkach niezwrotnych.wszystkie nowe wynalazki trzeba wyrzucac do kosza.Dodam,że koszt ok 0,7 zł za butelkę jest nam wciskany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK NA TAK MAŁĄ BUTELKĘ,CENA JEST ZA WYSOKA :wacko: :unsure: :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porownamy czy wygra u mnie z zywiec porter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja perły nie piję bo to siuśki, piję tatrę bo to jest piwo dla ludzi twardych. Porter podobno najlepszy jest żywiecki ale ogólnie to ja takiego piwa też nie piję. Porter jest ciężki i bardzo szkodzi na żołądek.  Jest  też  za drogie bo 4zł za małą butelkę. Za 4 zł to ja mam lepsze wybory, mogę kupić sobie jabłuszklo sandomierskie lub dwie tatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo to napój plebsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te mietek to może odrazu przerzuc sie na jakies biedronkowe popłuczyny. Tatre pije.... koneser sie znalazł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 9% alkoholu to już nie piwo, tylko wino rozcieńczone wodą gazowaną dla zrobienia piany ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie info, że to link sponosorwany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo to napój plebsu
Jedno moje piwo kosztuje tyle co Twoja dzienna racja żywieniowa, zanim się wypowiesz nowobogacki "koneserze" alkoholi to zapoznaj się wcześniej z tematem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane kolorowe misie, znawcy piwa pijący warki, tarty, tyskie, żubry, lechy, żywce i wszelakiej maści inne bezsmakowe eurolagery i dla których szczytem wyrafinowanego piwa jest ciechan czy paulaner - jak miło i cudownie popatrzeć na wasze "znawcze" opinie, swoją "nibywiedzą" rozświetlacie mroki mojego szarego dnia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 9% alkoholu to już nie piwo, tylko wino rozcieńczone wodą gazowaną dla zrobienia piany ;)
Serio? Naprawdę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 9% alkoholu to już nie piwo, tylko wino rozcieńczone wodą gazowaną dla zrobienia piany ;)
Serio? Naprawdę? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwo to napój plebsu
Skoro tak twierdzisz, to dla mnie zaliczyłeś się właśnie do plebsu intelektualnego. Bo jak widzę pojęcia nie masz o piwie, Którego świat aromatów i styli jest bogatszy niż świat wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kto?
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...