Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Petenci dobrze oceniają Urząd Miasta w Lublinie

Utworzony przez Synek rodzony, 12 października 2010 r. o 19:24 Powrót do artykułu
Tato chwala nas - Kto? - Ja tate, tata mnie. Jak to dobrze, że nas chwalą tuż przed samymi wyborami. Mam pytanie jako od urodzenia obywatel tego miasta - kto zapłacił za te badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeżeli te oceny dotyczą picia kawy i traktowania petentów jako zła koniecznego, to można dać im i 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytali tylko "kolegów" i "narzeczone"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i cóż jak widać można coś tam osiągnąć jak się człowiek stara oczywiście pieniacze internetowi już pieją, że to wszystko układ hehe a tu poprostu pracuje sporo ludzi którzy dobrze robią swoja słabo opłacaną pracę to jest lekcja pieniacze żebyscie nie wrzucali wszystkich do jednego worka pozdrawiam petentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne PR Żukowy działa, a petentów maja w dalekim PO-ważaniu. Zaraz urzędasy zaczną stukać post za postem, ale to nie dziwi przecież mocodawcy po coś ich zatrudnili. szkoda tylko, że nie do merytorycznej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ja daje 0 ! 4 miesiące czekam na odpowiedź z wyDZIAŁU Dróg i Mostów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze przy Wieniawskiej znośnie... ale ktokolwiek miał styczność z Wydziałem Komunikacji w okresie urlopowym, wyżej niż 0 nie miał prawa im dać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...