Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Petenci dobrze oceniają Urząd Miasta w Lublinie

Utworzony przez Synek rodzony, 12 października 2010 o 19:24 Powrót do artykułu
Tato chwala nas - Kto? - Ja tate, tata mnie. Jak to dobrze, że nas chwalą tuż przed samymi wyborami. Mam pytanie jako od urodzenia obywatel tego miasta - kto zapłacił za te badania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no jeżeli te oceny dotyczą picia kawy i traktowania petentów jako zła koniecznego, to można dać im i 5.
0
Pytali tylko "kolegów" i "narzeczone"
0
no i cóż jak widać można coś tam osiągnąć jak się człowiek stara oczywiście pieniacze internetowi już pieją, że to wszystko układ hehe a tu poprostu pracuje sporo ludzi którzy dobrze robią swoja słabo opłacaną pracę to jest lekcja pieniacze żebyscie nie wrzucali wszystkich do jednego worka pozdrawiam petentów
0
No jasne PR Żukowy działa, a petentów maja w dalekim PO-ważaniu. Zaraz urzędasy zaczną stukać post za postem, ale to nie dziwi przecież mocodawcy po coś ich zatrudnili. szkoda tylko, że nie do merytorycznej pracy.
0
no to ja daje 0 ! 4 miesiące czekam na odpowiedź z wyDZIAŁU Dróg i Mostów...
0
Jeszcze przy Wieniawskiej znośnie... ale ktokolwiek miał styczność z Wydziałem Komunikacji w okresie urlopowym, wyżej niż 0 nie miał prawa im dać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: