Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KTO JEST ZA DELEGALIZACJĄ ORGANIZACJI MAFIJNEJ O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM=PSL TAK -NIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tym skompromitowanym mordom na ktoś jeszcze ufa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to partia, która utrwala niesprawiedliwość, rozbój, wyzysk, kradzieże i grabież cudzego mienia. To partia, która ma krew na rękach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo chętnie przyjmę te dotacje tylko niby jak?????Nie mam nikogo w partiach i zero dojść :( Jestem tylko jednym z dziesiątków tysięcy biednych rodzimych mikroprzedsiebiorcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej jak by te dotacje trafiły do psl-owskich lokalnych cwaniaków zakładających tzw "ekologiczne" plantacjie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne
Nic dodać nic ująć ! Straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne
Jakim prawem pouczasz? Czy chodzi ci o to, żeby nie używać słowa "złodziej"? To może "uczciwy inaczej" będzie łatwiejsze dla ciebie? Zamiast "pederasta" i "pedofil" nazwać zboczeńca "kochający inaczej"? Dosyć wmawiania ludziom, że nazywanie rzeczy po imieniu kłóci się z nauką kościoła. To nie wiara, uczciwość, honor stoją na przeszkodzie w naszym kraju, a obłuda, zaprzaństwo, podszywanie się pod idee chrześcijańskie stanowią przeszkodę do normalności. PSL jest partią, która ma krew niewinnych na rękach i żadna propaganda tego nie zmieni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej jak by te dotacje trafiły do psl-owskich lokalnych cwaniaków zakładających tzw "ekologiczne" plantacjie
  niestety masz racje! bez znajomosci nie uzyskasz zadnego wsparcia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne
Matka wie, ze cpiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bez obłudy - ty niestety już jesteś niereformowalny i tobie jak i rydzykowi, michalikowi nic nie pomoże ale ja apeluję - a nie pouczam - poczytaj Pismo Święte jeżeli potrafisz - tam jest wyraźnie napisane ale to daremne bo ty wiesz swoje więc pozostaje z nadzieją że Najwyższy okaże ci właściwe miejsce w górze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego bez informacji, że Pani Bieńskowska miała być ale zmieniła zdanie i uznała, że do Lublina nie ma co jechac - lepiej wygłosić bełkot ON LINE? Jej przemówienie szumnie określono KLUCZOWYM więc.. ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do bez obłudy - ty niestety już jesteś niereformowalny i tobie jak i rydzykowi, michalikowi nic nie pomoże ale ja apeluję - a nie pouczam - poczytaj Pismo Święte jeżeli potrafisz - tam jest wyraźnie napisane ale to daremne bo ty wiesz swoje więc pozostaje z nadzieją że Najwyższy okaże ci właściwe miejsce w górze !
A gdzie i kto to pisze, że należy przymykać oczy na morderstwa? Gdzie i kto pisze, że można kraść? Gdzie jest napisane, że można bezkarnie pozbawiać domu sieroty i wdowy? Chyba G.Wyborcza pomyliła ci się z Pismem Świętym, a X Przykazań z wykładnią TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało by się że 90% Lubelszczyzny to katolicy ! Czyżby jak czytam wpisy to wydaje mi się że jestem w piekle przed wejściem w ogień piekielny !!!!! I to piszą ? kto ? diabły ? nie to właśnie ci z pod ołtarza !!!! Takie to katoliki i takie ich wiary i takie mają poglądy, które są z piekła rodem ! Dlaczego ludzie z pod znaku wiary zieją taką żółcią nienawiści ! Czyżby to były nauki Chrystusa ! To taka jego nauka ! Nie wiem gdzie jestem ale wydaje, się że w stadzie żmij ! Straszne
     TO GDZIE LUBELSZCZYZNA JEST!                            Najpierw wskaż gdzie ta Lubelszczyzna jest, bo z wpisu wynika, że w mózgu nie jest fest. Wojewdztwo lubelskie to nie lubelska ziemia i nie Lubelszczyzna, a Twoj rozum ściemnia, a jak jesteś  uczony, mądry i dobrze ułozony, to sprawdż na mapach czy jesteś douczony! Z wpisu wynika, że jesteś mocno wzruszony i drwisz z katolików województwa lubelskiego i z wiary w Chrystusa i z każdego wierzącego. Morał taki: miłuj bliżniego jak siebie samego, a zatem pomyśl, czy cynizm, to coś mądrego? PS.Nie czuję złości, bo los wymaga mądrosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piechociński !!!!!!!! koński łeb o którego pyta pół Europy ? kto jest takim debilem ? nie chce ujawnić tego pustego łba !!! ale trzeba się cieszyć że kundle jak ON ,Bury,Sawicki,Karpiński to typowe chwasty które trzeba wyrwać z korzeniami by nigdy nie odrosły oraz wspólników Tuska,Kopaczową Muchę ,Kierwińskiego i resztę przestępców ponieważ ich miejsce to cele więzienne a nie urzędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tą komuną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem pouczasz? Czy chodzi ci o to, żeby nie używać słowa "złodziej"? To może "uczciwy inaczej" będzie łatwiejsze dla ciebie? Zamiast "pederasta" i "pedofil" nazwać zboczeńca "kochający inaczej"? Dosyć wmawiania ludziom, że nazywanie rzeczy po imieniu kłóci się z nauką kościoła. To nie wiara, uczciwość, honor stoją na przeszkodzie w naszym kraju, a obłuda, zaprzaństwo, podszywanie się pod idee chrześcijańskie stanowią przeszkodę do normalności. PSL jest partią, która ma krew niewinnych na rękach i żadna propaganda tego nie zmieni. 
No cóż życzę dalszych knowań, nienawiści, kłamstwa i wiarołomności tow. mdrala ja jestem tu i widzę ty jesteś gdzieś  we mgle smoleńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...