Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pięciu chętnych do rządzenia Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2016 o 21:05 Powrót do artykułu
hodowca świń nie startuje? żeby leczyć ludzi nie trzeba mieć dobrego wykształcenia więc całe PSL może startować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marszałek ma rację instytucja czy szpital który przynosi długi rzędu 2 ml zł miesięcznie to skrajna nieodpowiedzialność. Kierownictwo tej placówki do wymiany i czy to będzie hodowca świń czy gołębi MA RACJĘ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
podobno startuje volvo to jest spec od wszystkiego no i z pis
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lege zofiaswitkere , major , ott Lovland fregata , , , ol, kegere gate , kunickego, , fregata , , toft elise , , ol, nikel alkohlere , nikel, kotrolere Toft Elise , , og Jngrid Margerethe Gjerde niek kegerne olperla , , , ol pszkere nikekel, , , Odin Johannessn , fregata , gatezeglarska , btikere , , , , eg og pelse , btikere , gatezeglarska , batliontelmark, , , 1942 og Leningrad , javolf himmler , norskess jentere , , , og , zamoszczna , , ,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy dyrektor myśli o swojej karierze.Szpital to jest miejsce pracy,a ze generuje długi?Kogo to obchodzi? Tak jest w każdym szpitalu.Wiadomo o złej wycenie procedur,a z pustego i Salomon nie naleje.Ludzie śmiertelnie chorzy mają przynosić zyski.Nie przyniosą.W szpitalach jak i we wszystkich lubelskich instytucjach państwowych nepotyzm i kolesiostwo.Instytucje prywatne nastawione na zysk zatrudniają ,szukają dobrych menagerów,a nie przeciętnych lekarzy.Dyrektorzy lubelskich szpitali są starzy,niewydolni.Jest wiele stanowisk tworzonych ;pod; ludzi.Szpitale należy przewietrzyć,poscić swieżego wozducha i tchnąc w nich życie.Szpital to pacjent ,lekarz ,pielęgniarka i służby pomocnicze.W szpitalach jest tak;dyrektor,administracja,służby pomocnicze,lekarz ,pielęgniarka i na końcu pacjent.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to kandydat numer 1 - sam będzie sobie wyjaśniał, dlaczego NFZ nie widział nadużyć, albo startuje po to, żeby nadal nikt ich nie widział. Kandydat numer 2 - nowa lepsza "królowa onkologii" - chyba Roche go poprosił aby startował. COI odetchnął, to COZL będzie straszył. Kandydat nr 3 - wciąż tajemniczy Don Pedro, który nadal nie wie w której drużynie grać, niby wyjaśnia, ale tak, żeby nikt się o tym nie dowiedział. Kandydat ze Szczecina (o ile jest związany z onkologią i się potwierdzi) dobrze wie, że pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to przeczytać dokładnie umowę dofinansowania rozbudowy szpitala - może się okazać, że straty w latach kolejnych będą wysokości kilkudziesięciu milionów rocznie. W tej grupie nie ma ani kandydata od Marszałka, ani od Wojewody - przypadek ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
będzie konował z prowincji wybrany przez PSL-owców to długi będą rosnąć w zastraszającym tempie i chorzy będą musieli się leczyć w innych miastach. tyle będzie z tego szpitala
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W normalnie funkcjonującej firmie, jak jest problem to znajduje się przyczynę, wprowadza plan naprawczy obejmujący zarówno działania prewencyjne (żeby problem nie powrócił) jak i rozwiązujące problem. W przypadku COZL problemem (z punktu widzenia zarówno PIS jak i PO-PSL) nie jest sam szpital czy pacjenci. Problemem jest, że Elżbieta Starosławska wymknęła im się spod kontroli i brała dla siebie więcej niż życzyłby sobie Marszałek czy Wojewoda. Dlatego minęło pół roku i nadal nie wiemy czy było przestępstwo czy nie, za to program naprawczy wprowadzony idealnie - zamieniamy E. S. na mniej pazernego dyrektora (+ prewencja) mamy na niego haka. Dzięki temu będzie się dzielił i będzie lojalny. Szkoda tylko, że kosztuje to grubo ponad 100 milionów z naszych podatków i nie ma winnych ani przestępstwa, ani współwinnych, którzy do przestępstwa namawiali (dający łapówki) i którzy przestępstwa nie widzieli (nazdór). W kodeksie jest na to art 258. ale ani urzędnicy, ani dziennikarze nie chcą sprawy nazywać po imieniu - przestępczość zorganizowana. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Łona nie wraca?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to bębniarz Hydraulik straci alimenta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja na miejscu Królowej udałbym się na pielgrzymkę do Dukli,przywdział szaty zakonne i założył zgromadzenie Siósr Sw. Jana z Dukli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Królowa przyszła jako baranek a powróci jako lew, i przyjedzie jako jeździec na trupiobladym koniu a imię jego będzie śmierć i piekło będzie podążało za nim. Apokalipsa wg w. jana
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: