Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piekarnia zamknieta przez sanepid. Za brud i szkodniki

Utworzony przez pati, 16 lutego 2010 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Bród – płytszy odcinek koryta rzecznego, chyba o BRUD chodziło- ze brudno... ech redaktory... do książek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf w piekarniach i sklepach, "brÓd" w opisie incydentu... widać, że lublin:/ Brudne wsióry i niedouczeni redaktorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid sie przyczepił-konkurencja nasłała.Ja tam robił.Mrówki tam po magazynie chodziły zawsze,bywało i karaluch sie trafił.Ale żeby od razu zamykać.Pieczywo dobre robią.Tam gdzie teraz robie myszy nam mąkę podjadają wczoraj znowu 4 worki pocieły a mysich gówien to wszedzie pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten sanepid! Ja zawsze kupowałam świerze bułeczki z Kunickiego. Że tam jakiś mysi bobek się trafił czasem to co, wielkie halo? Nie majo się czym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego idiotę trzeba zwolnić. To człowiek który wszysto zamyka. Np. wszystkie kapieliska a lecike. A ludzie się i tak kąpią i okazuje się, że nikomu nie zaszkodziło. Itp itd. Facet ma sterylny, czyli tak naprawdę szkodliwy pogląd na życie. Psychol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
And napisał:
Tego idiotę trzeba zwolnić. To człowiek który wszysto zamyka. Np. wszystkie kapieliska a lecike. A ludzie się i tak kąpią i okazuje się, że nikomu nie zaszkodziło. Itp itd. Facet ma sterylny, czyli tak naprawdę szkodliwy pogląd na życie. Psychol.
Wiesz ja stykałem się z różnymi ludźmi byli mądrzejsi i głupsi ale takiego idioty czy kretyna którego reprezentujesz słyszę a właściwie czytam po raz pierwszy choć dużo w życiu przeczytałem i tylko dziwię się jak taki dureń jak ty nauczył się pisać !? ile wstydu taki kretyn może przynieść bliskim ! Czy ty istoto ludzka przypadkiem nie jesteś chory psychicznie bo czytając te brednie sądzę że tak -to by cię w pewny stopniu z tej zaawansowanej głupoty tłumaczyło ale nadal pozostaje problem z twoją głową ją trzeba natychmiast leczyć i tu szpital w Abramowicach chyba sobie nie poradzi to musi być placówka z wybitnymi fachowcami i zamknięta bo strach pomyśleć co taki zaawansowany chory psychol może wymyślić .Mógłbym to uzasadnić ale nie sądzę abyś cokolwiek z tego zrozumiał jako niedorozwój masz takie prawo ale zostaw klawiaturę i poproś o pomoc puki nie jest za późno. Ja tylko podpowiem komuś kto się opiekuje takim oszołomem proszę wytłumaczyć mu co to jest SANEPID jaką rolę spełnia czyli do czego został powołany i jakie zagrożenia może nieść sytuacja jeżeli takiej instytucji by nie było , czy człowieka który stoi na straży czystości w zakładach produkujących żywność którą ten przygłup sam konsumuje -i proszę odsunąć od klawiatury tego imbecyla ja jemu akurat odpowiadał nie będę bo jak znam życie zaraz zapluje klawiaturę w złości ale ta głupota jest tak oczywista że poraża i ja nie zniżę się więcej do tego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...