Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
po 36 latach pracy w budżetowce mam tyle tj., od 14 dni, bo do tej pory tj. 36 lat pracy miałam 1400 zł, 8 lat mieliśmy zamrożone płace, szkoda, ze rząd nas nie zamroził, bo przez te 8 lat wykończył nas psychicznie pracując za taką jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"1800 zł przy pełnym etacie" - chyba zostanę pielęgniarką w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie w każdej szkole coś się dzieje. U mnie to pielęgniarka robiła aby bilans i jakies tylko rutynowe badania raz do roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka powinna być dostępna w każdej szkole. Można zaoszczędzić na innych rzeczach ale nie na zdrowiu dzieci. Z większości szkół wyrzucono lekarzy stomatologów, lekarki dyżurujące a teraz za panie pielęgniarki się rząd bierze? Przecież czasami dziecko boli brzuch, uderzy się czy przewróci na WF - taka osoba jest bardzo potrzebna. Nie wspomnę już o przeglądach włosów - wszawica przecież cały czas panuje w lubelskich szkołach czy przytaczanej w artykule fluoryzacje zębów. Pozdrawiam serdecznie panie pielęgniarki ze wszystkich szkół, macie wielką sympatię i rodziców i dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wspierać się na wzajem, im dziś zabiorą jutro mogą nam, przestańcie wypisywać że i tak dobrze zarabiają za takę pracę bo te zarobki to kpina z nas wszystkich którzy pracujemy, a to znaczy że godzimy się na to chociażby przez te wasze wpisy i ci co decydują o naszych zarobkach dzięki temu mają usprawiedliwienie swoich posunięć cały czas na niekorzyść naszą bez względu na zawód czy wykształcenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez nocek i swiat zarobilabym jeszcze mniej bo 1600zl netto na odziele psychiatrii sadowej po 30 latach pracy Prawda jest taka ze w wiekszosci jest tragedia i bedzie jeszcze gorzej mlodzi koncza szkoly i jada w swiat za lepsze pieniadze nawt staze ich nie powstrzymaja bo tylko porobia dodatkowe kursy specjalizacje i pojda w swiat wyszkolone z doswiadczeniem godnie zarabiac Panie Ministrze i co dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 36 latach pracy w budżetowce mam tyle tj., od 14 dni, bo do tej pory tj. 36 lat pracy miałam 1400 zł, 8 lat mieliśmy zamrożone płace, szkoda, ze rząd nas nie zamroził, bo przez te 8 lat wykończył nas psychicznie pracując za taką jałmużnę
przzynajmniej ci podniesli moj mąz od 10 lat ma na rekee 1500 zl i ani widu na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...