Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pielęgniarek jest i tak za mało , odwalają całą robotę , ratuja często życie chorym bo lekarze spią , na nocnych dyzurach i tak są pojedyńczo wię o jakich mowa zwolnieniach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wróży nic dobrego już teraz widać iż pielęgniarek i salowych jest za mało.Jest to widoczne po tempie roznoszenia leków czy czynności higienicznych przy pacjencie.A te Panie są cały czas,, w biegu,,więc wniosek jeden jest ich za mało!.Może personel wyższy-lekarzy bardziej zmotywować do pracy  wszak na pobory w odrożnieniu od personelu średniego nie mogą narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się boją?  Przecież mają źle opłacaną ciężką pracę. Ja  nie bałbym się o taką pracę, nawet bym się cieszył. W końcu miałbym czas na szukanie dobrze płatnej lekkiej pracy. Przecież pielęgniarki to podobno bardzo dobrze wykształcone inteligentne. Rynek pracy szuka ludzi z takimi cechami więc to zbawieni a nie nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy do tych naszych bałwanów na górze dotrze, że z niewolnika nie ma robotnika, nie ważne czy to pielęgniarka czy inny pracownik, sama pracuję i po 35 latach pracy mam aż .... aż  ..... 1400 zł netto, jak ja nienawidzę tego kraju, wykonuję swoją pracę z wielkim obrzydzeniem bo nie mam żadnej motywacji do pracy, oby szlag trafił tych wyzyskiwaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy do tych naszych bałwanów na górze dotrze, że z niewolnika nie ma robotnika, nie ważne czy to pielęgniarka czy inny pracownik, sama pracuję i po 35 latach pracy mam aż .... aż  ..... 1400 zł netto, jak ja nienawidzę tego kraju, wykonuję swoją pracę z wielkim obrzydzeniem bo nie mam żadnej motywacji do pracy, oby szlag trafił tych wyzyskiwaczy
Dlatego tusk z całym tym czerwonym łajnem musi odejść bo nigdy w tym kraju dobrze nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marzeno Kowalczyk! Slyszalem ,ze ma byc redukcja dyrektorow szpitali.Na pierwszym miejscu do zwolnienia stawiam pania.Pani moze dostanie prace mycia kibli w Niemczech.Feeee!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i pielęgniarki mało zarabiają. Na pewno błędem była likwidacja salowych, ale na pewno pielęgniarki to w dużej części osoby wyjątkowo pozbawione emaptii. Pacjenci są różni, ale jeśli pacjent nie wstaje, ma problem z poruszaniem się w ogóle, a stawia mu się jedzenie na stoliku i odchodzi, to nawet z chorym psem się tak nie postępuje. Drugi pacjent nie jest od karmienia innych, a właśnie do tego dochodzi. I ta sytuacja była taka sama 20 lat temu i tak jest dzisiaj. Nie wspomnę już o tym, że może w szpitalu w nocy nie może być cicho, ale to z powodu nagłych sytuacji, a nie dlatego, że pielęgniarki po północy, gdy skończą oglądać TV, zaczyną papierkową pracę i walą pieczątkami, gadają, krzyczą do siebie jakby były na podwórku, jak ma to miejsce w Lublinie - na Zakaźnym. Panie zza obory. Dlaczego pobieracie ludziom krew o 5 rano, skoro cisza jest do 6, jak można wyczytać w waszym regulaminie? Bo tak wam pasuje. Jak dla mnie mogą was wszystkie wyrzucić, a przyjąć tylko pielęgniarki z prawdziwego zdarzenia i które potrafią wykonywać swoją pracę, a nie że problem jest dla was pobranie krwi i człowiek potem wygląda jakby ktoś go poobijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglia,Niemcy,Francja,Norwegia i inne fajne miejsca na kuli ziemskiej są w stanie przyjąć do bardzo dobrze płatnej pracy wręcz każdą ilość polskich pielęgniarek.Przy braku znajomości języka gwaratowany jest darmowu kurs wraz z darmowym zakwaterowaniem.Obecność rodziny w tym bezrobotnego najczęściej męża i dzeci w wieku szkolnym wręcz mile pożądana.Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglia,Niemcy,Francja,Norwegia i inne fajne miejsca na kuli ziemskiej są w stanie przyjąć do bardzo dobrze płatnej pracy wręcz każdą ilość polskich pielęgniarek.Przy braku znajomości języka gwaratowany jest darmowu kurs wraz z darmowym zakwaterowaniem.Obecność rodziny w tym bezrobotnego najczęściej męża i dzeci w wieku szkolnym wręcz mile pożądana.Alleluja i do przodu.
A dlaczego nie walczyć w Polsce o godną pracę i płacę ?  Należy tylko komuchów i tuska POgnać na  zieloną wyspę a Polska dla nas,dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pognać można ale to że nikt nie docenia pielęgniarek nie jest od rządów Tuska tylko znaaacznie wcześniej i Pan Kaczyński też nic nie zrobił jak był premierem... Zmieni się jak Panu Kaczyńskiemu i Tuskowi nie będzie miał kto pobrać krwi na badanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się chętnie przekwalifikuję na pielęgniarkę ... po studiach będę miała 50 lat... czy z braku zainteresowania tym zawodem znajdę pracę?... Pewnie nie....  a młodym się nie dziwię - za taką pensję... to faktycznie lepiej dać nogę na zachód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie wszystko jedno czy będą zwalniać czy nie ,mogą likwidować szpitale.To są decyzje polityczne,a lubelskie szpitale traktowane są jak prywatne rancza.Mimo zadłużeń od lat rządzą ci sami dyrektorzy ,którzy stwarzają sobie wewnętrzne zarządzenia,aby nic nie wyszło na zew można dyrektorować w wieku emerytalnym.Dla mnie nie jasna jest rola rady nadzorczej tym bardziej,ze pracownicy jej nie znają i nie mogą wyczić jakie są powiązania mafijne.W państwowych instytucjach powinno być wszystko jawne i podlegać kontroli.Mimo ,że mówi się o zwolnieniach piel to rozszerza się administrację,tworzy się etaty pod osoby,ogłasza się konkursy mimo,że wiadomo kto jest planowany na stanowisko.Szpital to pacjent ,lekarz piel i służby pomocnicze,ale pomocnicze.W szpitalu już nie liczy się pacjent,a procedury ,standardy,Nie ważne czy pacjentowi zmierzysz ciśnienie,podasz prawidłowo leki.Ważne abyś nie zapomniał podpisać,bo za nie wykonanie nie spotka cię kara ,a za niepodpisanie tak.Działaczki piel nic nie robia dla środowiska,a dążą do kariery i ślizgania się składkowych pieniądzach.Od lat straszone jesteśmy zwolnieniami,a strach potęgują nieodpowiedzialne naczelne i oddz,aby wymusić uległość straszą jeszcze bardziej niż dyrekcja.Każdy piszący powyższe opinie ma racje.Ludzie tracą empatię,zapał.Strach nie służy dobrej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...