Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki mogą wypisywać recepty, ale nie chcą. Bo nikt im za to nie płaci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 r. o 10:00 Powrót do artykułu
dajcie im 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obużona idź do apteki po coś na uspokojenie proponuje bo cizyłka ***y i będzie mniej jedną *** na świecie. co do tematu to powiem tak, a za co płaca miesięcznie pielęgniarce, za to, ze sie po cipie podrapię, kartkę z szuflady wyjmie? lekarz przybije pięczątke, a że sobie wpisze jako wizyte to niech mają pretensje do niego, a nie do pacjenta. ciekawe jakby takiej jednej z drugą pielęgniarce przyszło stac półdnia za recepta jakby się czuła? ale nie ona pielegniarka to lekarzowki ptaszka wyliże i za darmo ma wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo one sa leniwe - i cwaniary niezłe z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pielęgniarką z magistrem i specjalizacja i za każdy kurs płaciłem z własnej kieszeni.czasami nic na życie nie zostawił.nam nikt nic nie daje za darmo .brak szacunku .ale doceni to osoba która będzie kiedyś nas potrzebowała w szpitalu ,hospicjum,lub w domu do opieki.Smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka, że po prostu się boją. dotarło do nich, że recepta to nie tylko machnięcie długopisem po kawałku papieru.od momentu kiedy przystawią tam pieczątkę zaczyna się też odpowiedzialność- i to tym razem ich osobista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dajcie im 500+
500+kobiety dostają za darmo tj. za seks, a za pracę pracownicy winni dostawac co najmniej ok. 5-7 tysięcy tak jak w innych krajach. Pieprzona polska patologia za darmo daje więcej jak za pracę, ja pieprze, nie mogę, i po wuj to parcować i się męczyć, jak wystarczy leżeć, rodzić dzieci i wtedy głupi podatnicy dadzą mieszkanie socjalne, 500+, rodzinne, pomoc do opieki nad dziećmi tj. asystenta, paczki od księdza itp.TAKŻE NIE DAJCIE SIĘ, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre komentarze to boli mnie głowa..........ludzie jesteście beznadziejnie beznadziejni a zwłaszcza ten gość, który pisze o lizaniu jakiegoś ptaszka czy coś podobnego!!!!!!!Współczuje WAM szczerze, że macie taki niski poziom inteligencji i jesteście takimi ignorantami. Pielęgniarki mają prawo żądać pieniędzy za wypisywanie recept skoro lekarze mają za to płacone to dlaczego one mają robić to za free!!!!!!!!!Za każdą wykonaną pracę należy się godziwe wynagrodzenie a wypisywanie recept jest także pracą więc nie rozumiem tych IDIOTYCZNYCH komentarzy i popieram wszystkie pielęgniarki. Dziewczyny walczcie o swoje i nie poddawajcie się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy recepty wypisują po godzinach pracy???? Bo jeżeli w czasie dyżuru , w godzinach pracy To jest ich psi obowiązek wykonywać co do nich należy Za takie zachowanie w prywatnej firmie dawno poleciały by z hukiem. Ale w budżetuwce nadal jest::: czy stoi czy leży to się należy!!! Szanuje pracę pielęgniarek ale niektóre uważają się za bóstwa a pacjen tylko przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pielęgniarki mają bardzo wiele obowiązków. prawdopodobnie, gdy wy uważacie, że siedzą i drapią się po *** wypełniają dokumentację pielęgniarską. dlaczego pielęgniarka ma wziąć na siebie większą odpowiedzialność i nie chcieć za to dodatkowych pieniędzy? dlaczego pielęgniarka powinna być w jakim kolwiek aspekcie bezinteresowna? pielęgniarstwo to praca jak każda inna, nie służba. biorąc pod uwagę, że panie pielęgniarki za własne pieniądze po raz kolejny zapłaciły za kurs to społeczeństwo za przeproszeniem może je w dupę pocałować. z takim podejściem stójcie sobie w kolejkach do lekarzy. pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pracodawcom się coś nie podoba można pielęgniarki pozwalniać, ale kto wtedy będzie pracował? Kto się nami zaopiekuje? Już teraz pielęgniarek jest stanowczo zbyt mało. Niskie pensje, duża odpowiedzialność i brak szacunku do tego zawodu ze strony społeczeństwa. Nawet tu, w tym miejscu to widać. W żadnej branży, specjalista nie będzie wykonywał dodatkowych obowiązków bez gratyfikacji finansowej. Tak funkcjonuje rynek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to pracownik może decydować co chce robić? Przychodzi do pracy i ma wykonywać polecenia przełożonych, w ramach swoich obowiązków.Jak nie to niech sobie szuka pracy gdzie indziej. Chyba ,że przełożony ( tu lekarz) chce sam pisać recepty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodą pielęgniarką, w zawodzie pracuję od 4 miesięcy. Ale tyle mi wystarczyło, żeby przekonać się, jak trudny jest to zawód. Nie wiem skąd wziął się pogląd o "plotkujących paniusiach". To jest bardzo odpowiedzialna praca, obciążająca psychicznie i fizycznie. Z przykrością czyta się te wszystkie komentarze. Pielęgniarka każdy kurs musi opłacić z własnej kieszeni, pensje są niskie, koleżanki z 30 letnim stażem pracy zarabiają 100 zł więcej od niedoświadczonej, świeżo po studiach. Jak mają z uśmiechem na twarzy przyjmować kolejne obowiązki, skoro nie zostają za to wynagrodzone? System organizacji ochrony zdrowia w Polsce jest nieudolny i cierpią na tym wszyscy- i pracownicy, i pacjenci. Ale miejmy do siebie szacunek nawzajem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie? Jaki lekarz dostaje ekstra forsę za napisanie recepty? Bo mi płacą za ogół czynności lekarskich. A pielęgniarki nie piszą recept bo mogą tego nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszy mnie fakt, że coś się zmienia w naszym zawodzie ;) Dlaczego mamy godzić się na wszystko co nam każą robić bez jakiejkolwiek dodatkowe rekompensaty? Bo jesteśmy pielęgniarkami, które w opinii większości są siostrami? albo co gorsza służącymi dla lekarzy, pacjentów? Za jakiś czas trzeba będzie za każdy element pielęgniarskiej opieki zapłacić osobno, z własnej kieszeni- wykonanie iniekcji domięśniowej, podskórnej, dożylnej, opatrzenie rany, edukację, założenie cewnika, sondy itd. i to nie mało bo to wbrew pozorom nie jest tylko wykonanie iniekcji tylko AŻ wykonanie iniekcji, nie tylko edukacja tylko AŻ edukacja itd. Głęboko wierzę, że właśnie wtedy nasz zawód i my zostaniemy odpowiednio docenione czego Nam wszystkim pielęgniarkom gorąco życzę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.d. nie tylko edukacja tylko AŻ edukacja itd. Głęboko wierzę, że właśnie wtedy nasz zawód i my zostaniemy odpowiednio docenione czego Nam wszystkim pielęgniarkom gorąco życzę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to lekarz jest przełożonym pielęgniarek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pewien że pielęgniarki po kursie wypisywania recept będą zmuszane do ich wypisywania chyba że kontrakt będzie mówił inaczej. Lepiej nie podchodzić do tego kursu drogie koleżanki, bo to się jeszcze potwierdzi w realiach narodowej służby zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu jest sedno sprawy ZA DARMO PISAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proste. Lekarzom też nikt nie płaci za wypisywanie recept, bo i tak muszą to robić, pomimo, że wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością za refundację z karami włącznie i pielęgniarki to wiedzą. I wcale im się jakoś nie dziwię.. A pismaki robią z tego sensację nie zastanawiając się nawet, czy oni byliby tacy chętni robić za darmo coś, czego nie muszą i za co mogłaby im grozić kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jestem ratownikiem medycznym i pielęgniarzem ktoś kto myślał że pielegniarka za Free będzie nadstawiała d... to się chyba z pewną częścią rozumem zamienił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...