Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki odejdą od łóżek

Utworzony przez none, 4 listopada 2008 o 07:57 Powrót do artykułu
kolerzanka dostała tam prace... 1000zł netto ... i jak tu życ za to...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No nic dziwnego. Jak tak samo wysoce szkolona, że nie potrafi napisać - "koleżanka" to i tak za dużo dostała.
0
Delikatnie rzecz ujmując p. Kędzierski mija się z prawdą. Żona kolegi (Pielęgniarka z kilkunastoletnim stażem) ma poniżej 2 tys. brutto (widziałem wydruk z księgowości).
0
czasami ludzie popełniaja błędy błędy z pośpiechu. a ten taki...
0
Dajcie sobie spokój ze Szpitalem Wojskowym. Skoro tak mało płacą to niech sobie sami pracują pułkownicy- ciekawe czy za takie pieniądze jak reszta. Ludzie uciekajcie z tamtąd!!!!!!
0
none napisał:
kolerzanka dostała tam prace... 1000zł netto ... i jak tu życ za to...
jak ta koleżanka jest tak samo wykształcona w pielegniarstwie jak ty w ortografii to ten 1000 zł to dla niej za dużo
0
...Według komendanta, płaca zasadnicza pielęgniarki w jego placówce wynosi od 2 do 2800 zł brutto. Skąd te różnice? - Nie wiem - ucina komendant. W dzisiejszym "Kurierze": ...Po uzyskaniu 300 złotych podwyżki najniższa pensja zasadnicza pielęgniarki w naszym szpitalu nie odbiegałaby od płacy w innych placówkach ochrony zdrowia w Lublinie. Wynosiłaby około 2 tys. zł brutto. Na tyle nas stać - mówi Kędzierski.... Pytanie: Czyżby komendant nie pamiętał, co komu mówił ??
0
malina napisał:
...Według komendanta, płaca zasadnicza pielęgniarki w jego placówce wynosi od 2 do 2800 zł brutto. Skąd te różnice? - Nie wiem - ucina komendant. W dzisiejszym "Kurierze": ...Po uzyskaniu 300 złotych podwyżki najniższa pensja zasadnicza pielęgniarki w naszym szpitalu nie odbiegałaby od płacy w innych placówkach ochrony zdrowia w Lublinie. Wynosiłaby około 2 tys. zł brutto. Na tyle nas stać - mówi Kędzierski.... Pytanie: Czyżby komendant nie pamiętał, co komu mówił ??
2000 zł to wystarczająco dla dzisiejszych pielęgniareczek
0
Skoro Komendant uważa ze 2000 zł to wystarczające dla pielęgniarek to niech sam spróbuje się za to utrzymać- on i jego rodzina. Ale jak ktoś zarabia aż nadto to nie zrozumie drugiego człowieka. Proszę zobaczyć ile zarabiają inni Panowie pułkownicy, którzy tak na dobrą sprawę nie powinni być nawet w tym szpitalu- ale co nie robią znajomości!!!!!!!11
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: