Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki ze szpitala przy ul. Staszica grożą strajkiem. Chcą podwyżek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Nie one jedne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogły od razu przyszaleć i te podwyżki 1500 brutto podać w Euro... tak jak ich młodsze i zdolniejsze wersje, które za chlebem wybrały się do Reichu. Dziwne tłumaczenie, że w "innych lecznicach". Skąd ta wiedza i patriotyzm lokalny? Bo ja bym bez krępacji przeszedł tam, gdzie lepiej płacą. No i to tajemnicze słowo: "po specjalizacji". To znaczy, ile czasu na to poświęciły... rok, dwa? Może taki przykładzik z życia. Pewna rzeszowska firma płaci osobie z jednym językiem biegłym 2.400 pln na rękę. Za dodatkowy drugi dopłaca 400 zeta i to po 5 letnich studiach?! Prawda, że warto znać języki? Ja sobię tę jałmużnę odpuściłem, bo z jednym biegłym językiem zagranicą najbidniej 1250 €uro wycisnę. A potem w TVP płaczą jak to brakuje niewolników oczytanych i władających językiem do pracy za miskę ryżu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. Może w końcu pan dyrektor pomyśli o tym że za ciężką pracę należą się godne pieniądze. Nie żądamy kokosów tylko pieniędzy takich jak nasze koleżanki z innych szpitali klinicznych w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostaną takie podwyżki to wtedy wszyscy przeniosą się na Staszica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jakim cudem przy takich brakach personelu funkcjonuje Klinika Chirurgii? W końcu właśnie w tej klinice pracuje i szefuje Krajowy Konsultant w dziedzinie chirurgii - czy nie widzi jak mało jest pielęgniarek na oddziale? Czy to nie jest narażanie pacjentów? Jakby zabrakło lekarza to by było larum, a jak nie ma pielęgniarek to przerzuca się pewnie pracę na inne i ma być zrobione. A wezwać teraz komisję akredytacyjną i niech zobaczą ile pielęgniarek pracuje na chirurgii - oj zdziwiliby się ... i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecież mają im podnieść od lipca po 20-30 zł, minister zdrowia przyszykował takie podwyżki dla pracowników zdrowia, ale ci ze średnim wykształceniem dostan luksusy po 40 latach pracy ******pielegniarki.info.pl/files/178ab4f29d5cc71a48ecdcad482a97181941.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział ortopedii omijajcie z daleka! Już trzeci zgon po ich "opiece" wśród moich znajomych.Na prośbę rodzin przenoszeni do innych szpitali w stanie agonalnym.Brak opieki za to ilośc serwowanych "głupich Jasiów" ponadnormatywna.Trzecim zgonem zajmie się już prokuratura bo rodzina zgodziła się na sekcję.Jedna pielęgniarka plus salowa na cały oddział...to standard w tym "szpitalu".Proszę wszystkich którzy w ostatnim czasie stracili bliskich wskutek tzw "opieki medycznej" na Staszica by nie bali sie tego zgłaszać.Rzecznik Praw pacjenta to jedyna szansa by tych morderców w kitlach zmusić do opamiętania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podoba to wy pi eprzyć i w to miejsce zatrudnić nowe, chętne do pracy, chodźby i z Ukrajiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w irlandi tez był swego czasu problem z pielęgniarkami i co? dali im mega podwyżki i problem zniknal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak się nie podoba to wy pi eprzyć i w to miejsce zatrudnić nowe, chętne do pracy, chodźby i z Ukrajiny.
 najlepie to wypieprzyć z kraju takich idiotów jak ty, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dać pielęgniarkom podwyżkę a oszczędzać na pacjencie . Niech przynoszą leki swoje , pampersy swoje , jedzenie swoje a personel podwyżki . Przy pacjencie większość robi rodzina i jeszcze narzekają . Niedługo będą zarabiać tyle co lekarze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zadziwiał mnie fenomen chirurgii ogólnej.Konsultant krajowy ,kierownik kliniki nie był w stanie zauważyć,że na sali pooperacyjnej jest 6 łóżek,a 4 stanowiska z tlenem.Zdarzało sie odłączyć potrzebującego tlenu dla bardziej potzrebującego,zepsute monitory,a nawet brak termometru.Dyrektor też przychodził do swoich znajomych i tez nigdy nic nie zauważył.Wszystkie braki leków, antybiotyków pan prof obciążał pielęgniarki .Nigdy nie mógł zrozumieć,że w leki zaopatruje oddziałowa.Nie zauważył oficjalnego pisma złożonego przez pielęgniarki o mobbingu.Wymienił sie parokrotnie personel,odeszły piel koordynujące na wcześniejszą emeryturę,a mogły z powodzeniem pracować.To z tego oddziału wyszło pracujcie ,pracujcie bo przyidą Ukrainki.Niech przychodzą  nawet i Chinki.Jaki musi byc silne powiązania,mimo takich zarzutów ,obstaje za swoją oddziałową.Oddział będzie zamknięty,a kierowniczka jak przodownik pracy będzie tkwiła na stanowisku.Życie ludzkie się nie liczy.Jest dyr ,kadry młodsze i starsze podh..jaszcze,tylko nie ma miejsca dla pacjenta i pielęgniarki.Kto policzył ile ludzi straciło życie z powodu zaniedbania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak dać pielęgniarkom podwyżkę a oszczędzać na pacjencie . Niech przynoszą leki swoje , pampersy swoje  , jedzenie swoje a personel podwyżki . Przy pacjencie większość robi rodzina i jeszcze narzekają . Niedługo będą zarabiać tyle co lekarze .
 nie oszczędzać na pacjencie tylko zamiast dawać za darmo młodym zdrowym jak byk rodzicom od zrobiena jednej sztuki bachora po 500 zł to te pieniądze przeznaczyć na leczenie chorych, a młodych zdrowych jak byk rodziców pały i pogonić do pracy jak sobie napieprzyli dzieci. Dotarło do tego twojego małego rozumku czy to dla ciebie za trudne do zrozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIP prawdopodobnie nic nie znajdzie.....podobnie jak wcześniej sanepid dopuścił do pracy bloki operacyjne po jednej i drugiej stronie.......wszystko OK :). certyfikaty prawidłowe :) itd. Pracowałam tam i dobrze że odeszłam. Kumoterstwo, brak poszanowania dla innych, dzielenie wpływów itp.... A nowo powstające budynki szpitala, umiejscowienie, komunikacja i przyszłe funkcjonowanie to istny majstersztyk :):):) Gratuluję myślenia i planowania na pozimie lat 30tych..... A ktoś mówił o postępie i cywilzacji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U moje koleżanki było lepiej (inny zabiegowy oddział PSK1) jako jedyny dyżurny to lekarz zatrudniony bezpośrednio po stażu podyplomowym.........Jak widać są w szpitalu ludzie kamikadze a o kierownictwie która godzi się na takie rzeczy nie wspomnę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w tym szpitalu zapanuje normalność?? Kiedy pseudo naczelna i jej zastępczyni się obudzą i zaczną szanować koleżanki, skąd w nich tyle podłości i zawiści?? a dyrektor?? kiedy przestanie kpić z wykształconych pielęgniarek i zacznie je doceniać bo gdyby nie One z certyfikatów byłoby tylko wspomnienie!!! Panie Rektorze!! czas na podobne posuniecie tak jak w SPSK4 zachowania dyrekcji nie przysparza Panu chluby wręcz przeciwnie.. ale chyba to co się dzieje w SPSK 1 Panu odpowiada bo nadal jest to co było... podłość, wstyd bród i no właśnie... pozostawia wiele do życzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się wezmą do roboty ostatnio (2-lata) dostały ministerialną podwyżkę z kilkukrotnym wzrostem co roku ! Pielęgniarki w tej chwili zarabiają około 5-6 tys. . Jedyna branża która łamie zasadę Bieńkowskiej ,że 6-tys to tylko idiota zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się ogarną mało im jeszcze a te czekoladki kawki co dostają od pacjentów i jeszcze kasy mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wreszcie idą po swoje .Tak trzymać- i nie popuścić dyrekcji. Na taczke z nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie płacą 5-6 tys. dla pielęgniarki, natychmiast sie przenoszę z SPSK 1. Nie przypominam sobie niestety,żebym zarabiała w walucie czekoladkowo- kawowej, nic takiegi nie wpływa na moje konto. Może zanim ktoś coś napisze to wpierw niech się zorientuje jak to się ma do rzeczywistości a nie smaruje głupoty, o których nie ma pojęcia. Ja się nie wypowiadam o zarobkach hutników bo nie mam o tym pojęcia i innym też tak bym radziła. A może ktoś widział te rodziny, co to niby wszystko robią przy pacjencie, bo ja nie. A skoro tak jest to po czorta pacjent leży w szpitalu, łatwiej dla rodziny byłoby opiekować się nim kompleksowo w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...