Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielgrzymi wyruszyli z Lublina do Częstochowy. "Tu panuje niesamowita atmosfera"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 o 14:53 Powrót do artykułu
"Szczęść Boże"? A dlaczego Bóg miałby im szczęścić? On z tym nie ma nic wspólnego. Idą do obrazka Maryi, a nie do Niego. A nawet gdyby szli do Maryi, to o ile wiem, to ona nie jest Bogiem (boginią?). A może w Polsce już jest?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja idę z in tencją aby zlikwidowali 500+ a młodych zdrowych jak byk rodziców pogonili do pracy, bo jako stara baba mam już dosyć pracowania 40 lat na czyjeś bachory. Ja na swoje pracowałam i mi nikt nawet na kromkę chleba za darmo  nie dał. 
0
Święta prawda. Wielu z nich myśli, że im spadnie z nieba. A tak lekko to nie ma. Tylko pracą narody się bogacą!
0
NIE RÓBCIE Z NAS KRETYNOW !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajecie zdjęcia z przed lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Przed Europa i pomnikiem Uni lubelskiej jest TERAZ Granit nie asfalt !!!!!!!!!!!
0
Prawdziwa pielgrzymka powinna polegać na poruszaniu się na kolanach.Tak drzewiej chodzono do miejsc kultu!
0
Szok. Prawdziwy Polak - katolik (żeby mojemu sąsiadowi wszystkie krowy pozdychały). Pewnie w nagrodę wrzodów dostaniesz.
0
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: