Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobrze, bedzie luz na ulicach, przestronniej w marketach powinni wrocic na boze narodzenie, apteki po drodze zwieksza zyski o 40 proc. hahhahahhahahahahhahhahhhahahha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze. Polska jest w potrzebie zwiekszenia przyrostu naturalnego. Niepokojace cyfry o nowych narodzinach powinne inspirowac do czestrzych tego typu imprez! Pamietam wczesne lata dziewiecdziesiate, kiedy nie bylo sily mogacej zatrzymac mnie w domu, jesli tylko slyszelismy o tych imprezach! Znam piecioro dzieci (juz dorosle istoty) poczetych wlasnie gdzies na wysokosci Sandomierza.... Ach.... to byly czasy!
0
Dokładnie..nie ma to jak chetnie dziewczyny na pielgrzymce;). Z reszta z tego co wiem sam zostalem na takiej poczety:D...
0
Właśnie widać po wpisach w jakim celu pielgrzymuje się do Częstochowy. Jest to czas jedynie na zapoznanie się i wykorzystanie czasu na szaleństwa ale nie te duchowe – tragedia. Tak czynili mieszkańcy biblijnej sodomy, seks, z kimkolwiek i jakkolwiek, aby zaliczyć. Tak czyniły moje dwie kuzynki, które dzisiaj mają dzieci, ale są bez ojca. Dzisiaj podobnie czynią  świadkowie Jehowy na swoich kongresach a katolicy na pielgrzymkach. Gdyby jedni i drudzy czytali Biblię, znaleźliby takie miejsce jak: „nie pielgrzymujcie do Gilgal i nie chodźcie do Ber Szeby”. Dla czego? Bo tam było miejsce kultu, które było niezgodne z Bożą wolą. Dzisiaj w modzie jest Częstochowa, miejsce bałwochwalczego kultu, oddawanie czci stworzeniu (Maryi) zamiast Stwórcy.      
0
Tak, tak. Każdy z przedmówców wie co się dzieje na pielgrzymce chociaż prawdopodbnie niegdy nie był(a). Ale ktoś tam powiedział, że jego kolega mówił, że słyszał jak jedna znajoma mówiła koleżance, że szwagier siostry jej wujka był na pielgrzymce i to co się tam dzieje to jeden wileki seks grupowy. Po co to głupoty pisać - nie lepiej telewizję pooglądać?
0
I bardzo dobrze. Polska jest w potrzebie zwiekszenia przyrostu naturalnego. Niepokojace cyfry o nowych narodzinach powinne inspirowac do czestrzych tego typu imprez! Pamietam wczesne lata dziewiecdziesiate, kiedy nie bylo sily mogacej zatrzymac mnie w domu, jesli tylko slyszelismy o tych imprezach! Znam piecioro dzieci (juz dorosle istoty) poczetych wlasnie gdzies na wysokosci Sandomierza.... Ach.... to byly czasy!
NIE KAŻDY JEST TAKI JAK TY :-)
0
Właśnie widać po wpisach w jakim celu pielgrzymuje się do Częstochowy. Jest to czas jedynie na zapoznanie się i wykorzystanie czasu na szaleństwa ale nie te duchowe – tragedia. Tak czynili mieszkańcy biblijnej sodomy, seks, z kimkolwiek i jakkolwiek, aby zaliczyć. Tak czyniły moje dwie kuzynki, które dzisiaj mają dzieci, ale są bez ojca. Dzisiaj podobnie czynią  świadkowie Jehowy na swoich kongresach a katolicy na pielgrzymkach. Gdyby jedni i drudzy czytali Biblię, znaleźliby takie miejsce jak: „nie pielgrzymujcie do Gilgal i nie chodźcie do Ber Szeby”. Dla czego? Bo tam było miejsce kultu, które było niezgodne z Bożą wolą. Dzisiaj w modzie jest Częstochowa, miejsce bałwochwalczego kultu, oddawanie czci stworzeniu (Maryi) zamiast Stwórcy.  
KAŻDY SĄDZI PO SOBIE :-)
0
Dokładnie..nie ma to jak chetnie dziewczyny na pielgrzymce;). Z reszta z tego co wiem sam zostalem na takiej poczety:D...
CIEKAWE ILE CHORÓB WENERYCZNYCH JUŻ SKOLEKCJONOWAŁEŚ :-) POWINIENEŚ WRÓCIĆ DO PRZEDSZKOLA BO PISANIE NIE JEST TWOJĄ MOCNĄ STRONĄ, MYŚLENIE Z RESZTĄ TEŻ ALE W TEJ KWESTII JUŻ NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ BO JAK WIDAĆ W TWOJEJ RODZINIE JEST TO DZIEDZICZNE :-)  
0
HEHE I JAKIE TO UCZUCIE MIEĆ ZA MATKĘ "CHĘTNĄ DZIEWCZYNĘ Z PIELGRZYMKI"? ;-)
0
Ludzie, dlaczego piszecie takie bzdury? Nudzi sie Wam?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: