Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze dla bezrobotnych w woj. lubelskim. Trwają nabory na szkolenia, staże i dotacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2016 o 12:05 Powrót do artykułu
Kolejna "propaganda" !!! To już kolejny rok "niby" staży i szkoleń...tylko , ze już dawno te miejsca zostały przydzielone i nie ma szans na załapanie się w listopadzie i grudniu !!!! Doświadczam tego już kolejny raz...we wrześniu za wcześnie a w listopadzie za późno !!!! Jak zwykle...załapali "znajomkowie" i "pewniacy" którzy kolejny rok nabijają kasę Urzędom Pracy !!! Znam takich co co roku robią po kilka kursów i nie szukają na silę pracy ???? a Urząd "tylko" kieruje ????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
s***syny...za staze kaza oddawac kase...jak kogos złapią,,,a tak wydaja na szkolenia lekką rączka kaske...a co tam przeciez im sypna
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kolejna "propaganda" !!! To już kolejny rok "niby" staży i szkoleń...tylko , ze już dawno te miejsca zostały przydzielone i nie ma szans na załapanie się w listopadzie i grudniu !!!! Doświadczam tego już kolejny raz...we wrześniu za wcześnie a w listopadzie za późno !!!!  Jak zwykle...załapali "znajomkowie" i "pewniacy" którzy kolejny rok nabijają kasę Urzędom Pracy !!! Znam takich co co roku robią po kilka kursów i nie szukają na silę pracy ???? a Urząd "tylko" kieruje ???? skąd Pan jest ? proszę poszukać projektów realiozowanych ze środków unijnych przez operatorów tj. firmy, tam też znajdzie Pan staż i szkolenia, nawet lepsze niż w PUP/MUP. Dane mozna odnaleźć tutaj : mapadotacji.gov.pl Około lutego ruszają kolejne projekty( roztrzygnięcie konkursu na takie projekty będzie miał WUP Lublin- realizacja w całym województwie), Pozdrawiam
0
Teraz wszystkich na te staże wysyłają. Też mnie wysłali chociaz mocno naciągane to moje stanowisko tzn nie pokrywa się z moim wykształceniem. Kolega trafił lepiej bo w swoim kierunku ma za to moją kolezanke też wysłali nie do konca zgodnie z jej kierunkiem. Nie wiem co to za ruchy, ale faktycznie dają te staże bez względu czy ktos ma pokrywające się wykształcenie czy nie.
0
szkolenia dla osób po 50 roku zycia a młodzi leżeć i robić dzieci i za darmo 500+
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: