Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga  na bankomat na 1000lecia, przy hali Nova.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bułgarzy i Rumuni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzę uważać na bankomat na krakowskim przy koziołku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojego konta ktoś próbował wypłacić 1300 zł z Dominikany 31.12.13 !!!!!!! A byłem w tym czasie w Lublinie i karta również!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Puławach przed świętami okradzionych zostało kilka set ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oraz ten w "Pedecie" przy głównym wejściu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki czipy nie staną się standardem, to tego typu kradzieże będą miały miejsce. Czemu banki nie chcą wydać 2 zł na czip i oszczędzają 2 zł, a potem klient traci tysiące? Chyba mają w tym jakiś interes???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenada, artykuł kradziony z lublin112.pl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bankomat przy hali Nova (i sąsiednie - po przeciwnej stronie Al. 1000 lecia) to chyba ostatnie miejsce, gdzie w L-nie wypłacam pieniędze: menele domagają się odpalenia części pieniędzy, a teraz jeszcze podejrzenie skimmingu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki czipy nie staną się standardem, to tego typu kradzieże będą miały miejsce. Czemu banki nie chcą wydać 2 zł na czip i oszczędzają 2 zł, a potem klient traci tysiące? Chyba mają w tym jakiś interes???
Wszystkie karty wydawane w Polsce (w Europie?) mają czipy. Problemem są inne regiony z USA na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zob. np. tutaj: https://blog.bzwbk.pl/2012/01/karty-z-chipem-to-wieksze-bezpieczenstwo-transakcji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka ma 1000zł? a niby taka bieda w lublinie   dobrze, że tam nie mieszkam- złodziejstwo się szerzy w "ukrainie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki czipy nie staną się standardem, to tego typu kradzieże będą miały miejsce. Czemu banki nie chcą wydać 2 zł na czip i oszczędzają 2 zł, a potem klient traci tysiące? Chyba mają w tym jakiś interes???
Moja karta miała chip. I co z tego? Wykradli kasę w Limie, gdzie chipy nie obowiązują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka ma 1000zł? a niby taka bieda w lublinie dobrze, że tam nie mieszkam- złodziejstwo się szerzy w "ukrainie"
No normalnie szok! Pewnie nigdy nie widziałeś takich pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drey, a co, jak studentka to już ma nie mieć grosza przy duszy, a jak już ma to pewnie ukradła, albo się puściła?;/ niektorzy studenci poza tym, że studiują to jeszcze uczciwie pracują- właśnie po to, żeby mieć/zaoszczędzić kasę na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drey, a co, jak studentka to już ma nie mieć grosza przy duszy, a jak już ma to pewnie ukradła, albo się puściła?;/ niektorzy studenci poza tym, że studiują to jeszcze uczciwie pracują- właśnie po to, żeby mieć/zaoszczędzić kasę na życie
Ale żeby aż 1000 złoty?! Za dużo moim zdaniem. Ciekawe skąd miała. Orientuje się ktoś może na jakim wydziale ona studiuje, której uczelni oraz jaką ma średnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka ma 1000zł? a niby taka bieda w lublinie   dobrze, że tam nie mieszkam- złodziejstwo się szerzy w "ukrainie"
Widać, że nie masz pojęcia o studiowaniu. Wyobraź sobie, że ma bo ucząc się i rozwijając naukowo można mieć stypendium naukowe oraz za specjalne osiągnięcia tyle, ze trzeba się na to napracować ale nie bój się to nie dla takich tępych mózgownic jak twoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby aż 1000 złoty?! Za dużo moim zdaniem. Ciekawe skąd miała. Orientuje się ktoś może na jakim wydziale ona studiuje, której uczelni oraz jaką ma średnią?
  Ale co to kogo obchodzi skąd ma? Może zarobiła+ rodzice ją trochę wspierają. Może to stypendium? Na politechnice lubelskiej są kierunki zamawiane, tzn.takie na ktorych połowa studentow na roku dostaje co miesiąc właśnie 1000 zł, tylko po to, by to skończyć z dobrymi wynikami. W moim przypadku jest to 32 osoby. Niezależnie od tego taka osoba może dostać też stypendium socjalne np.450 zł i dodatkowo mieszkaniowe +100 zł. Można szybko sobie przeliczyć, że można dostawać od uczelni 1550 zł CO MIESIĄC. Nic tylko studiować :P mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości co do tego, że student też może uczciwie i legalnie mieć tyle pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że karmicie trolla :))) No ale dobrze-dodam jeszcze tyle, że mogła np. spedzic wakacje za granica, i tam zarobić, na jakiejś pracy sezonowej.  na winobraniu we Francji mozna spokojnie zarobić 1000 Euro miesiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak jak szukać dziury w całym i zastanawiać się skąd studentka miała 1000zl.... chyba to jest najmniej ważne? nawet jak by to było 100 zł to chyba takie rzeczy nie powinny się dziać! ja sam wypłacałem pieniądze na krakowskim przy koziołku ( już ktoś tutaj wspominał) i po pewnym czasie zadzwonili z banku że zablokowali mi konto bo ktoś próbował wypłacić pieniadzę za granicą i proszą o potwierdzenie czy to ja! Miałem farta i skączyło się tylko wymianą karty do bankomatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...