Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieniądze z ministerstwa na lubelską kulturę. Lista kandydatur

Utworzony przez Świętokrzyski, 24 stycznia 2012 o 17:57 Powrót do artykułu
Według mnie to będzie najlepsza Noc Kultury w Polsce i Europie Wschodniej ,zajebiście jak TVP ściągną !! Takie wydarzenie przed EURO !!! Życzę powodzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin dostaje pieniądze z Min. Kultury = no może trochę "ktoś" pomógł Wrocławiowi w ESK
0
Propaganda
0
To nie są wszystkie wnioski z Lublina złożone do MKiDN, kilku brakuje.
0
No świetnie. 300 tys. dla Teatru NN na Miasto Poezji, które polega na spotykaniu się z poetami w prywatnych domach. Poeci forsy za to nie dostają, właściciel mieszkania forsy też nie dostaje. To niech ktoś mi powie co się z nią dzieje?
0
Nie bądź naiwny. Jeśli jest górka z jednej strony, to można zasypać różne dołki.
0
Może by tak zydzi propagowali swoja kulturę za swoje pieniądze ,niech się na tym zastowia nad tym Ci co je przyznają
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: