Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I murawa do wymiany...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Na koncert może wejść 25 tys. osób, tymczasem do piątku rozeszło się łącznie ok. 15 tys. wejściówek płatnych i darmowych."   .... albo bilety były za drogie, albo Lubelacy nie lubią oglądać na żywo celebrytów z TVN-u. Oni nawet nie są warci tych śmiesznych 15 zł za bilet. Takie frukta powinny być za friko ... i to razem z biletem MPK w obie strony.    
0
a gdzie można wejść na koncert za darmo mało jest takich a moim zdaniem koszt 15 zł to nie jest duuuzo
0
Słabo. Nie oddaje się takiego święta miasta stacji telewizyjnej. Do tego bilety, a kasę za to zgarnie TVN. Oczekiwałem tego dnia, aż do czasu ogłoszenia co się będzie działo. Słabo.
0
I murawa do wymiany...
przeczytaj tekst ze zrozumieniem potem pisz
0
super pomysł na promocję miasta w tv, gdyby po raz n-ty wystąpiły lubelskie dinozaury nikt poza częścią Lublinian nawet by o tym nie usłyszał...
0
TVN  i wszystko jasne. Szmira i tandeta !!! Taka tania rozrywka, idźcie i oglądajcie, cieszcie się. Tyko nie zapomnijcie kupić Wybiórczej po drodze !!!
0
Kto za to zapłaci? Pan za to zapłaci, pani za to zapłaci! Ile miasto dołożyło do imprezy? 800000? A ile będzie kosztowało utrzymanie tego obiektu? Duuuużo więcej. Pan za to nie zapłaci? Ależ zapłaci! W podatkach zapłaci!. Zadłużenie miasta coraz większe. Ludzie nie mają pracy,  ledwo wiążą koniec z końcem, a tu taka rozrzutność. No ale wybory się zbliżają, trzeba się pokazać, niech plebs się cieszy, a później niech zagłosuje. By żyło się lepiej!
0
Stadion nie spełnia żadnej kategorii gdyż  nie posiada certyfikatu PZPN a tym bardziej UEFA
0
Ludzie nie mają pracy,  ledwo wiążą koniec z końcem, a tu taka rozrzutność. 
  uwielbiam tę retorykę sztabowców PiS - wmawianie biedy  :lol: :lol:  :lol:
0
Słabo. Nie oddaje się takiego święta miasta stacji telewizyjnej. Do tego bilety, a kasę za to zgarnie TVN. Oczekiwałem tego dnia, aż do czasu ogłoszenia co się będzie działo. Słabo.
  Kasa idzie na cele charytatywne
0
Czemu nie jest napisane jak można dojechać do stadionu ? Niby ulica cukrownicza, tylko ja sie pytam gdzie ona jest ?
0
Czemu nie jest napisane jak można dojechać do stadionu ? Niby ulica cukrownicza, tylko ja sie pytam gdzie ona jest ?
  Stadion jest przy ul. Krochmalnej. Przejeżdżają tam tylko 3 linie : 1 - Żeglarska/Nałkowskich - Grygowej 28 - os. Poręba - Felin 45 - Jana Pawła II - Mełgiewska
0
Stadion jest przy ul. Krochmalnej. Przejeżdżają tam tylko 3 linie : 1 - Żeglarska/Nałkowskich - Grygowej 28 - os. Poręba - Felin 45 - Jana Pawła II - Mełgiewska
Dzięki, tylko mi bardziej chodziło o dojazd własnym autem
0
a skad chcesz dojechać tym autem pomogę
0
ja idę z uwagi na Chylinską czuję ze da czadu to jest jajcara z dystansem do wszytskiego
0
a skad chcesz dojechać tym autem pomogę
od strony Unii Lubelskiej. Chodzi mi konkretnie na krochmalnej w którym miejscu jest dojazdówka.
0
chciałem ci mapkę wkleić ale linka nie mogę wrzucić Od młyńskiej możesz  wjechać z Uni Lubelskiej
0
chciałem ci mapkę wkleić ale linka nie mogę wrzucić Od młyńskiej możesz  wjechać z Uni Lubelskiej
Dzięki, Krochmalną to najde znajde, mam nadzieje, że równiez dojazdówke do stadionu.
0
jedż za tłumem, bo pewnie ludziska tam beda suneły :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: