Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I murawa do wymiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na koncert może wejść 25 tys. osób, tymczasem do piątku rozeszło się łącznie ok. 15 tys. wejściówek płatnych i darmowych."   .... albo bilety były za drogie, albo Lubelacy nie lubią oglądać na żywo celebrytów z TVN-u. Oni nawet nie są warci tych śmiesznych 15 zł za bilet. Takie frukta powinny być za friko ... i to razem z biletem MPK w obie strony.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie można wejść na koncert za darmo mało jest takich a moim zdaniem koszt 15 zł to nie jest duuuzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo. Nie oddaje się takiego święta miasta stacji telewizyjnej. Do tego bilety, a kasę za to zgarnie TVN. Oczekiwałem tego dnia, aż do czasu ogłoszenia co się będzie działo. Słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I murawa do wymiany...
przeczytaj tekst ze zrozumieniem potem pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super pomysł na promocję miasta w tv, gdyby po raz n-ty wystąpiły lubelskie dinozaury nikt poza częścią Lublinian nawet by o tym nie usłyszał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN  i wszystko jasne. Szmira i tandeta !!! Taka tania rozrywka, idźcie i oglądajcie, cieszcie się. Tyko nie zapomnijcie kupić Wybiórczej po drodze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to zapłaci? Pan za to zapłaci, pani za to zapłaci! Ile miasto dołożyło do imprezy? 800000? A ile będzie kosztowało utrzymanie tego obiektu? Duuuużo więcej. Pan za to nie zapłaci? Ależ zapłaci! W podatkach zapłaci!. Zadłużenie miasta coraz większe. Ludzie nie mają pracy,  ledwo wiążą koniec z końcem, a tu taka rozrzutność. No ale wybory się zbliżają, trzeba się pokazać, niech plebs się cieszy, a później niech zagłosuje. By żyło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion nie spełnia żadnej kategorii gdyż  nie posiada certyfikatu PZPN a tym bardziej UEFA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają pracy,  ledwo wiążą koniec z końcem, a tu taka rozrzutność. 
  uwielbiam tę retorykę sztabowców PiS - wmawianie biedy  :lol: :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo. Nie oddaje się takiego święta miasta stacji telewizyjnej. Do tego bilety, a kasę za to zgarnie TVN. Oczekiwałem tego dnia, aż do czasu ogłoszenia co się będzie działo. Słabo.
  Kasa idzie na cele charytatywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie jest napisane jak można dojechać do stadionu ? Niby ulica cukrownicza, tylko ja sie pytam gdzie ona jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nie jest napisane jak można dojechać do stadionu ? Niby ulica cukrownicza, tylko ja sie pytam gdzie ona jest ?
  Stadion jest przy ul. Krochmalnej. Przejeżdżają tam tylko 3 linie : 1 - Żeglarska/Nałkowskich - Grygowej 28 - os. Poręba - Felin 45 - Jana Pawła II - Mełgiewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion jest przy ul. Krochmalnej. Przejeżdżają tam tylko 3 linie : 1 - Żeglarska/Nałkowskich - Grygowej 28 - os. Poręba - Felin 45 - Jana Pawła II - Mełgiewska
Dzięki, tylko mi bardziej chodziło o dojazd własnym autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad chcesz dojechać tym autem pomogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja idę z uwagi na Chylinską czuję ze da czadu to jest jajcara z dystansem do wszytskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad chcesz dojechać tym autem pomogę
od strony Unii Lubelskiej. Chodzi mi konkretnie na krochmalnej w którym miejscu jest dojazdówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem ci mapkę wkleić ale linka nie mogę wrzucić Od młyńskiej możesz  wjechać z Uni Lubelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem ci mapkę wkleić ale linka nie mogę wrzucić Od młyńskiej możesz  wjechać z Uni Lubelskiej
Dzięki, Krochmalną to najde znajde, mam nadzieje, że równiez dojazdówke do stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedż za tłumem, bo pewnie ludziska tam beda suneły :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...