Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza w Lublinie szkoła pisania ikon

Utworzony przez rusek, 2 grudnia 2012 r. o 10:10 Powrót do artykułu
raz w tygodniu po dwie godziny to chyba będziecie pół roku pisać te ikony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, piekarnia to nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Księże Diakonie, a czy inne zajęcia w lubelskiej parafii greckokatolickiej też są otwarte dla osób spoza tejże parafii? Zaintrygował mnie zwłaszcza Kobiecy Klub Kinowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że tak właśnie może być. Dlatego nie ustalamy terminu zakończenia zajęć. Nie ma pośpiechu. To nie jest 3-dniowy kurs zakończony wydaniem certyfikatu i nie zależy nam na jakimś szalonym tempie pracy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uczycie sie złocić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
Drogi Księże Diakonie, a czy inne zajęcia w lubelskiej parafii greckokatolickiej też są otwarte dla osób spoza tejże parafii? Zaintrygował mnie zwłaszcza Kobiecy Klub Kinowy...
O ile wiem - to tak, nie ma ograniczeń formalnych, raczej faktyczne: wielkość salki na plebanii. Przepraszam za spóźnioną odpowiedź, ale nie śledziłem wątku. P. "Folkatka" go "podniosła" i przypadkiem się zainteresowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości, to podniosła go Maria. Powodzenia zycze, sama wdrażam sie w technike tempery jajowej, nie jest łatwa, ale piekna i w sumie przyjemna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, tak, oczywiście, uczymy również technik pozłotniczych. Początkującym proponujemy najłatwiejszą technikę złocenia - na mikstion. W przyszłości planujemy kontynuację nauki - w miarę nabywania przez uczestników umiejętności, pewności ręki, będziemy wprowadzać trudniejsze techniki - złocenie na pulment i na assist.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...