Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza w Lublinie szkoła pisania ikon

Utworzony przez rusek, 2 grudnia 2012 o 10:10 Powrót do artykułu
raz w tygodniu po dwie godziny to chyba będziecie pół roku pisać te ikony
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cóż, piekarnia to nie jest...
0
Drogi Księże Diakonie, a czy inne zajęcia w lubelskiej parafii greckokatolickiej też są otwarte dla osób spoza tejże parafii? Zaintrygował mnie zwłaszcza Kobiecy Klub Kinowy...
0
Oczywiście, że tak właśnie może być. Dlatego nie ustalamy terminu zakończenia zajęć. Nie ma pośpiechu. To nie jest 3-dniowy kurs zakończony wydaniem certyfikatu i nie zależy nam na jakimś szalonym tempie pracy. Pozdrawiam.
0
A uczycie sie złocić?
0
Natalia napisał:
Drogi Księże Diakonie, a czy inne zajęcia w lubelskiej parafii greckokatolickiej też są otwarte dla osób spoza tejże parafii? Zaintrygował mnie zwłaszcza Kobiecy Klub Kinowy...
O ile wiem - to tak, nie ma ograniczeń formalnych, raczej faktyczne: wielkość salki na plebanii. Przepraszam za spóźnioną odpowiedź, ale nie śledziłem wątku. P. "Folkatka" go "podniosła" i przypadkiem się zainteresowałem.
0
Gwoli ścisłości, to podniosła go Maria. Powodzenia zycze, sama wdrażam sie w technike tempery jajowej, nie jest łatwa, ale piekna i w sumie przyjemna.
0
Witam, tak, oczywiście, uczymy również technik pozłotniczych. Początkującym proponujemy najłatwiejszą technikę złocenia - na mikstion. W przyszłości planujemy kontynuację nauki - w miarę nabywania przez uczestników umiejętności, pewności ręki, będziemy wprowadzać trudniejsze techniki - złocenie na pulment i na assist.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: