Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Instytucja Straży Miejskiej potrzebna psu na budę. Znieść to barachło i lepiej kupić w te miejsce 3 samochody dla policji niż utrzymywać tych strażników nieudaczników, któzy co do czego nic nie mogą zrobić a jeśli nie trzeba to przyczepiają się pijawki jedne do obywateli i wysysają pieniądze z portweli. A pogonić w pole do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 pasy w obu kierunkach, nowy asfalt i 50 km/h bawmy się tak dalej to dojdziemy do kazahstanu, a nie do europy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalicie się ,że zalegalizowaliście okradanie ludzi.Polska to tylko zakazy,nakazy,kary,urzędasy,strajki,mundurówki,lekarze,protesty,marsze,pikiety,układy,ustawianie przetargów itp. ... a my krowy dojne juz nie mamy mleka bo wydoiliście do zera,więc już niedługo zostaniecie sami i będziecie urzędować i okradać siebie samych.amen ofiara spełniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Jołopy, którzy pędzą na złamanie karku po Andersa, Kunickiego JP II powinni bulić. I to słono. A kto obsługuje fotoradary to naprawdę nie jest istotne. Dla mnie mogą to robić nawret pokemony. Ja sie fotoradarów nie obawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodbnie w dniu dzisiejszym czynny fotoradar jest na ul. Krochmalnej, widziałem jak straznicy coś przy nim dzisiaj majstrowali, ale niewiem czy montowali czy zabierali? Lepiej przez parę dni uważać w tamtym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj rano zakładali na Krochmalnej - uważajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj fotoradar jest prawdopodobnie na ul. Krochmalnej, widział jak coś przynim majstrowali ale nie jestem pewien czy montowali czy zabierali. Wiec przez parę dni lepiej w tym miejscu uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie młóci na Krochmalnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możę jedzmy tak aby fotoradar nie zrobil fotki to zbankrutuja bo utrzymanie aparatu tez jest kosztowne jak sie maszynaka do robienia pieniedzy nie zarobi na siebie to po co ja trzymac. tak ze akcja bez fotki w lublinie rozpaczeta zapraszam na facebooka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownca napisał:
Prawdopodbnie w dniu dzisiejszym czynny fotoradar jest na ul. Krochmalnej, widziałem jak straznicy coś przy nim dzisiaj majstrowali, ale niewiem czy montowali czy zabierali? Lepiej przez parę dni uważać w tamtym miejscu.
To już staje się nie normalne i przypomina czasy okupacji i łapanki na żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownca napisał:
Prawdopodbnie w dniu dzisiejszym czynny fotoradar jest na ul. Krochmalnej, widziałem jak straznicy coś przy nim dzisiaj majstrowali, ale niewiem czy montowali czy zabierali? Lepiej przez parę dni uważać w tamtym miejscu.
To już staje się nie normalne i przypomina czasy okupacji i łapanki na żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to czekam az na kazdej ulicy stanie fotoradar wtedy wszyscy beda zmuszeni jezdzic komunikacja miejska czyli same plusy dla miasta bo miasto na tym zarobi pozatym zmniejszy sie ruch na drogach no i wtedy beda rosly szybciej obwodnice bo nie bedzie mozna przez wojewodztwo przejechac nawet bo na kazdej wsi bedzie stal fotoradar a drogówka nie mając co robić będzie ścigała bandytów haha juz to widze ;] Swoją droga tak ladny odcinek prostej i ladna droga bezpieczna oznaczona no to przeciez az sie prosilo zeby zwolnic ruch do 50km/h (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mlodego22 - ty a moze zrobimy akcje ze bedziemy jezdzic glownymi ulicami lewym i prawym pasem ruchu obok siebie 50km/h ?? wiadomo ludzie z lewego pasa bedą się burzyć bo jest do szybszej jazdy ... no ale przecież wiecej jak 50 nie mozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ojciec Klimiec ostrzegał ze przyjdzie czas że nawet za puszczanie bąków będzie opłata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy granicy w okolicach Świecka również ustawiali fotoradar i zarabiali na kierowcach w miejscach gdzie śmiało można było jechać 90 zrobili ograniczenie do 50, aż pewnego pięknego dnia ktoś podpalił "SKARBONKĘ"!!!! nie to żebym coś insynuował!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą bez punktów,przejeżdżam 20 tyś rocznie i radary nieszczególnie mnie przeszkadzają.Denerwuje mnie jednak,że SM nie robi tego do czego została powołana.Dlatego wzorem Płocka należałoby się zastanowić nad zorganizowaniem lokalnego referendum w sprawie likwidacji w Lublinie straży miejskiej.Potrzeba do tego kilkanaście tysięcy podpisów.Co o tym sądzicie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za przekroczenie prędkości o 6 do 10 km/h dostaje się 1 punkt karny i mandat do 50 zł -TO JUŻ MOIM ZDANIEM PRZESADA I TYPOWY BAT BY ROBIĆ KASĘ,BO KAŻDY KIEROWCA SIĘ NA TO ZŁAPIE!!NIE DA SIĘ JECHAĆ STALE 50 KM/H I O TYM WIEDZĄ CHAMY ZE STRAŻY MIEJSKIEJ!!!DZIWI TYLKO,ŻE ZA TYM NIE IDĄ BUDOWY KŁADEK DLA PIESZYCH, PRZEJŚĆ PODZIEMNYCH???PRZYKŁAD OLANIA ISTNIEJĄCEJ POD ZANA TO TYPOWE DLA NASZYCH URZĘDNIKÓW!!WIELE JEST DO ZROBIENIA W MENTALNOŚCI LUDZI W POLSCE,TYLKO DROGI TO NIE TYLKO KIEROWCY ALE I PIESI, ROWERZYŚCI ICH TEŻ POWINNO SIĘ TĘPIĆ MANDATAMI!!ALE NIE POLSCE STRAŻACCY MIEJSCY TO LENIWE BURAKI A NAJLEPIEJ WYCHODZI KASOWANIE KIEROWCÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sder44 napisał:
Za przekroczenie prędkości o 6 do 10 km/h dostaje się 1 punkt karny i mandat do 50 zł -TO JUŻ MOIM ZDANIEM PRZESADA I TYPOWY BAT BY ROBIĆ KASĘ,BO KAŻDY KIEROWCA SIĘ NA TO ZŁAPIE!!
jak dostaniesz mandat od SM za przekroczenie o 10 km/h to zgłoś się do pierwszego lepszego prawnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sder44 i innych: 1. Niezaleznie od zamieszczonego pod artykulem taryfikatora, fotoradary maja tolerancje ustawiona na 10 km/h. Mandat za przekroczenie do 10 km/h wlacznie mozna dostac po zmierzeniu predkosci reczna "suszarka". 2. Skoro jest ograniczenie do 50 km/h, to tyle maksymalnie nalezy jechac. Mozna mniej, ale nie wiecej. 3. Jesli uwazsz, ze nie da sie jechac w miescie z predkoscia 50 km/h, zapraszam do Niemiec lub Szwajcarii. Tam tlumacza to wyrazniej, ale tez i drozej. 4. 2 pasy ruchu na uliczy nie czynia z niej drogi espresowej ani atostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm ogrzewane skrzynki a przystani autobusowe nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...