Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy można gdzieś zgłosic że puste zółte skrzynki stoją i przed nimi jest tabliczka o kontroli prędkości? na jakie przepisy sie powołać? kogo skarżyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C napisał:
czy można gdzieś zgłosic że puste zółte skrzynki stoją i przed nimi jest tabliczka o kontroli prędkości? na jakie przepisy sie powołać? kogo skarżyć?
Jeżeli są puste i nie spełniają swojego zadania,możesz wyrwać i wyper.....dolić do rzeki. TAK STANOWI PRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja lepiej się zachowuje, bo za przekroczenie do 10 km nie karze, ale Straż Miejska chce być świętsza od papieża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Policja lepiej się zachowuje, bo za przekroczenie do 10 km nie karze, ale Straż Miejska chce być świętsza od papieża
jak dostaniesz mandat za przekroczenie o 10 km to zgłoś do prokuratury przekroczenie uprawnień przez Straż Miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze jak zarobia jakas sare to zakupia kolejne fotoradary bo 1 to przeciez niezla kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nieudacznicy nie muszą zdawać testów sprawnościowych tak jak policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie muszą się strażnicy oswoić z fotoradarem. Niezłe stwierdzenie. Oswajajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż wiejska, policja-to takie łapanki teraz na kierowców robią jak niemcy na żydów w czasie okupacji. Jak długo jeszcze będą brać wysokie premie za swoje wyniki z łapanek to tak długo w tym kraju nie będzie NORMALNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie uprawnienia ma straż miejska jak to do prokuratury nic nie wiem a dostałam mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...