Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pada pada śnieg a żuk opier***a sie Za ten caly NIEWYOBRAZALNY balagan odpowiedzialne są wladze miasta, w których zasiada m.in krzysztof żuk. TO CO SIE DZIEJE W LUBLINIE TO SKANDAL, W ZADNYM INNYM MIESCIE WOJEWODZKIM TAKIE RZECZY SIE NIE DZIEJĄ< ZEBY ULICE NIE BYLY ODSNIEZANE W OGOLE< TIRY STALY NA SRODKU JEZDNI< AUTOBUSY PRZESTALY KURSOWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIMA ZASKOCZYŁA KIEROWCÓW I DROGOWCÓW! PRZECIEŻ MY W AFRYCE ŻYJEMY I TAKIE ANOMALIE W LISTOPADZIE JEST CZYMŚ NIEZWYKLE RZADKIM I NIESPOTYKANYM !NADCHODZI KONIEC ŚWIATA, CO PRZEPOWIEDZIAŁA NAM BABCIA WANGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócilem z weekendu w Reszowie i moge powiedzieć tak: Pogoda w obydwu miastach jest podobna, w obu intensywnie pada śnieg. W Rzeszowie "czarne" odśnieżone ulice, chodniki, autobusy jezdzą punktualnie a w Lublinie? Nie wiedzialem na początku o co chodzilo. Olbrzymie korki, wszędzie pelno policji, straży pożarnej, albulansów, drogi ZUPELNIE NIE ODŚNIEŻONE, autobusy nie mogące wyjechać z zasp na przystankach, tiry stojące na środku jezdni, boksujące kola samochodów, O CO CHODZI? Czyżby znowu tandem Żuk&Wasyl? Sprawa jest prosta, żuk istotnie zasiada we wladzach miasta. Chcecie aby przez kolejne 4 lata zimy w Lublinie tak wyglądaly? On wam to z pewnością zapewni, co dzisiaj udowodnil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w Lublinie to parodia! Zamykać drogi wjazdowe do Lublina bo nie można było w nocy odśnieżyć i na bieżąco? Sorki, ale zgadzam się z przedmówcą, Rzeszów jest 169 km dalej tylko i tam pada tak samo jak i w Lublinie, ale tam drogi odśnieżone! Dla potwierdzenia sytuacji w Rzeszowie -> http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=NW&Date=20101129&Category=FOTWYDARZENIA&ArtNo=643214478&Ref=PH&Params=Itemnr=13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym dziwnego, że w zimie spadł śnieg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z konieczności nocleg w Lublinie. Zapowiada się ciekawie,a to dopiero początek zimy.Zamykanie dróg to może i zakłady pracy pozamykać.Gdzie my żyjemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolej, Kolej i jeszcze raz kolej, a na Lubelszczyźnie sprawę się ignoruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregor napisał:
oraz dlaczego nie sa wyposażone w łańcuchy śniegowe ???
To nie zima sparaliżowała miasto tylko autobusy MPK, stojące w każdy możliwy sposób na jezdni, nie winię kierowców, ale w MPK ktoś mógłby się obudzić, przecież lublin to nie gładka Holandia do choroby ciężkiej, tu są górki, wzniesienia, strome podjazdy itp., po których są poprowadzone linie autobusowe. Może niech MPK wyda takie rozporządzenie, że jak ma padać cały dzień to autobusy nie jeżdżą, bo w taką pogodę nie służą mieszkańcom tylko ich irytują. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowi Lublinianie zapomnieli, jak ....u taty na ojcowiznie sanie kon ciagnal! Pogoda nie zawsze sprzytja i nalezy sie z tym zgodzic. Znam wieksze metropolie, ktore przy wyjatkowo duzych opadach sniegu staja kompletnie sparalizowane. W ubieglym roku spedzilem kilka dni w Sztokholmie i wlasnie cale miasto stalo (doslownie) przez trzy dni. Intensywnosc opadow byla tak wielka, ze nawet w polnocnym kraju nie podolali mimo doswiadczen ze specyfika ich klimatu! A wiec przestancie ubolewac, tylko bierzcie sie za lopaty i do odsniezania! Twedy pokazecie, jak powinno funkcjonowac spoleczenstwo obywatelskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku do cholery jest to samo!!!Dlaczego na ulicach,gdzie po byle śniegu nie mogą podjechać autobusy i tiry nic się nie robi???Dlaczego na ulicach Sikorskiego,3 Maja czy Górze Sławinkowskiej nikt nie posypie solą i paskiem przed opadami śniegu?Już nie byłoby tak ciężko.Jestem kierowcą ciężarówki i znam temat śliskich podjazdów i uważam,że czyjś barani łeb powinien spaść za to,że znowu jest to samo.Czy te głąby odpowiedzialne za utzrymanie właściwego stanu dróg nie korzystają z internetu i nie oglądają prognoz pogody???A wystarczyło dobrze zsypać solą,zanim zaczęło wiać i padać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.webyscan.com/view-review/social-network-blog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi jak jest z busami - Lublin-Puławy, z Ruskiej. Kursują w ogóle? Bo z wyjazdem to wiem że ciężko, ale chodzi mi o to czy da radę dziś wrócić do domu busem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie MPK to moim zdaniem nie ma nikogo kto by się konkretnie wziął im za d..e!!!! Letnie opony to raz dwa to zmienianie pasów bez kierunkowskazów przed samą maską samochodu jeżdżą jakby byli sami na drodze i dziwić się ze dzisiaj najwięcej kolizji jest z MPK. Chore jest dla mnie to że pada przez pół nocy a jadąc dzisiaj o 7 do pracy nie widziałam ani jednej drogi którą pług by lizną przecież w prognozie opady na dzisiaj zapowiadali od kilku dni to chyba można było się zorganizować dzień wcześniej o chamstwie innych kierowców nie wspomnę szkoda słów i niech inni kierowcy też pomyślą o innych że jak ktoś ma problem z wyjechaniem to by wysiedli i pomogli wypchać a nie wyskakują z mordą że korek się robi albo olewają i mijają bokiem chamstwo i tyle!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3210 napisał:
Co roku do cholery jest to samo!!!Dlaczego na ulicach,gdzie po byle śniegu nie mogą podjechać autobusy i tiry nic się nie robi???Dlaczego na ulicach Sikorskiego,3 Maja czy Górze Sławinkowskiej nikt nie posypie solą i paskiem przed opadami śniegu?Już nie byłoby tak ciężko.Jestem kierowcą ciężarówki i znam temat śliskich podjazdów i uważam,że czyjś barani łeb powinien spaść za to,że znowu jest to samo.Czy te głąby odpowiedzialne za utzrymanie właściwego stanu dróg nie korzystają z internetu i nie oglądają prognoz pogody???A wystarczyło dobrze zsypać solą,zanim zaczęło wiać i padać
podejrzewam że jeszcze nie zdążyli się zaopatrzyć na zimę w sól i piasek hahaha paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekać na Żuka, bo w Świdniku też rewelacji nie ma, mimo, że władzę sprawuje PiS. Jedyna recepta na to wszystko to skorzystanie z PKP lub łańcuchów i nielegalnych kolcowanych opon. A poza tym mieć płonną nadzieję na odwilż. W końcu doświadczamy globalnego ocieplenia klimatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Powiedzcie mi jak jest z busami - Lublin-Puławy, z Ruskiej. Kursują w ogóle? Bo z wyjazdem to wiem że ciężko, ale chodzi mi o to czy da radę dziś wrócić do domu busem.
Zuza lepiej spróbuj pociągiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej jedź pociągiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś czy jutro będą egzaminy praktyczne w Wordzie na B?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za odpowiedź. ale to nie ja mam problem z powrotem do domu. chodzi mi o siostrę która utknęła w lublinie i nie mam z nią kontaktu
nast napisał:
wie ktoś czy jutro będą egzaminy praktyczne w Wordzie na B?
nie wiem ale lepiej by było gdybyś zadzwonił/a do WORDA albo chociażby do twojego instruktora, który powinien takie rzeczy wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wordu dzwoniłam rano (teraz przed 17 nie mogłam się dodzwonić) i powiedzieli że ciężko powiedzieć czy będą czy nie a mój instruktor sam nie wie co oni mogą zdecydować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...