Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nast napisał:
do wordu dzwoniłam rano (teraz przed 17 nie mogłam się dodzwonić) i powiedzieli że ciężko powiedzieć czy będą czy nie a mój instruktor sam nie wie co oni mogą zdecydować..
jedyne co ci zostaje to dzwonienie do nich i czytanie na forach internetowych, zazwyczaj na forach o tematyce prawa jazdy piszą o takowych sprawach, poszukaj a może akurat znajdziesz tam jakieś informacje.powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nast napisał:
do wordu dzwoniłam rano (teraz przed 17 nie mogłam się dodzwonić) i powiedzieli że ciężko powiedzieć czy będą czy nie a mój instruktor sam nie wie co oni mogą zdecydować..
Proponuję zadzwonić do WORD-u jutro z samego rana, powinni już wiedzieć czy będą egzaminy czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy ktoś wie jak jest z komunikacja miejską? nie ma żadnej informacji na MPK a nie wiem czy wogole jeżdża autobusy. Siedzę teraz w pracy i sie zastanawiam jak wrocic do domu... Czy wogole opłaca sie wychodzić? Przecież rano też bede musiała iść z powrotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Nast jedyne co znalazłam to info na tej stronie - http://www.prawojazdy.com.pl/aktualnosci/single/id/800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję,chyba najlepiej będzie jak zadzwonię z samego rana..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem dzisiaj dwa pługi z podniesionym lemieszem. Poza tym czemu nie sypią choćby piaskiem, przecież jest tak ślisko bo na drodze jest biała szklaneczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wie ktos jak w tym momencie wyglada przejazd przez sikorskiego-krasnicka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnicka w strone miasta przejezdna, w stronę Kraśnika stoi ,tak samo na Sikorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba przebijam sie przez lsm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raclawicka stoj do Krakowskiego Przedmiescia...a jadac z Krakowskiego Przedmiescia w Lipowa, Narutowicza i Gleboka mozna na Czuby dojechac w 10 minut:) Szybciej niz w normalny dzien:) Pozdro dla frajerow ktorzy stoja na raclawickiej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TIR-y nie były wpuszczane do miasta" kierowaliście je na obwodnicę Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pługi jeździły od samego początku opadów ? Piszę z jednego z miast Małopolski i tutaj pługi przejeżdżały mi pod oknem co chwilę od momentu kiedy zaczął padać śnieg w środku nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie może, czy możliwe jest wydostanie się z Lublina w stronę Chełma? Ruch na wylotówce ruszył, czy dalej wszystko stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak z dojazdem na kunickiego? czy 17 jeżdzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest głównie wina odpowiedzialnych za odśnieżanie. Jadę rano, Romera - korek 20 minut. Myślę co się dzieje - no oczywiście paru leszczy nie może wyjechać w Diamentową, bo letnie opony, bo nie wyłączają ESP (w tzw. kopnym śniegu system ten należy wyłączyć), jadę dalej: na Dolnej Marii Panny załamka - kolejne ciotniki na letnich, nie mogą podjechać. Śniegu wcale nie było dużo, nawet małe samochodziki sobie radziły no ale panowie i panie ciotniki, na letnich to sobie można. Tak w ogóle to nie rozumiem dlaczego w Polsce nie można jeździć na oponach z kolcami, to jest kolejna paranoja. Cała Skandynawia jeździ na kolcach i nic się z asfaltem nie dzieje....a może w Polsce nie ma asfaltu tylko smoła..wówczas jestem w stanie uwierzyć, że nawet opona z kolcami ją zniszczy. Pointa: część kierowców to nieodpowiedzialni gnoje, wypuszczają się w śnieżycę totalnie nieprzystosowanym autem, powinno wybrać taxi albo autobus miejski. Zdecydowane nie dla ciotników na letnich (także tych z MPK) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoście WORD-u zostały odwołane egzaminy http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/LUBLIN/861355823
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu to samo :/ Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że winni są po części wszyscy, których wymieniłeś. Z drugiej strony postępowanie ratusza jest rzeczywiście irytujące. Kolejny rok z rzędu dochodzi do sytuacji, w której łatwiej jest dojechać do lokalnej "pipidówki" niż przedrzeć się przez stolicę województwa. Mnie osobiście wkurza to samo co Karolinkę, czyli brak możliwości legalnego wykorzystywania zakolcowanych opon. Brak stosownych decyzji w tym względzie to przedkładanie troski o dziurawe drogi nad bezpieczeństwo obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Może ktoś wie czy Jana Pawła w stronę kraśnickich jest przejezda Dzięki za info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy uczelnie będą normalnie funkcjonować, może odwołają zajęcia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...