Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy pociąg odjechał z Lublina na lotnisko (zdjęcia)

Utworzony przez krzoy, 14 grudnia 2012 r. o 16:05 Powrót do artykułu
hehe napisał:
I tu się mylisz - kościół ZNIKNIE, gdy znikną głupcy twojego pokroju A was jest całe szczęście coraz mniej Za 20 lat przerobimy wszystkie kościoł w Polsce na burdele i kluby nocne i żaden rydzykant nic na to nie poradzi
O cholera... strach się bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Czy Ty człowieku na oczy nie widzisz czy udajesz że nie widzisz. To jest Ksiądz, a nie "taki w czarnej sukience wymachujący błyszczącą rurką" Widzisz jego stułę, to jest kapelan portu lotniczego , baranie jeden. To nie rurka tylko kropidełko idioto skończony. Poświęcenie musi być bo ma to służyć ludziom i by służyło dobrze bez wypadków. Bo jak nie było by poswięcone to mógłbyś nogę sobie złamać albo wpaść pod koła lokomotywki lub wagonika. Złe zostało usunięte bo zł boi się święconej wody. Egzorcyści mają teraz pełne ręce roboty tyle ludzi jest opętanych przez złego. Będą i następne święcenia ale to już przed pierwszymi odlotami by nie doszło do tragedii takiej jak w Smoleńsku.
Ale brednie wypisujesz, uważasz że TU 154 M 101 który rozbił się w Smoleńsku był mało razy poświęcany, i lotnisko w Smoleńsku też nie było poświęcane?, ludzie trzymajcie mnie.. Druga rzecz to może jeszcze dodasz ile taki klecha bierze za poświęcenie?. Jak by ktoś nie wiedział to za poświęcenie dużych inwestycji np. kilka lat temu gdy oddawano do użytku most w Puławach to są kwoty od zaczynające sie od 10 tyś zł. Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że kościół to "zbrodnicza organizacja", a pytam się - za co przepraszał Jan Paweł II- za błędy Kościoła. Więc ile razy Kościół ma za to przepraszać? Piszecie, że za kilkadziesiąt lat po KK nie będzie śladu- KK przeżył 2000 lat to i to przeżyje. Mówicie, że KK to ciemnota i zabobon- tak więc jak odpowiecie na to, że jak wynika z przeprowadzonych niezależnych badań z pośród 350 największych naukowców świata kilkunastu jest niewierzących, kolejnych kilkuastu agnostyków, a ponad trzystu wierzących w Boga. Poza tym jest wiele dowodów na istnienie stwórcy- np. całun Turyński, chusta z Manopello. Obydwa te wizerunki były badane pzez niezależnych (często niewierzących) naukowców, którzy stwierdzili, że powstały one ok.2000 lat temu przy użyciu NIE Z=NANYCH JESZCZE DZIŚ technik. Oba są negatywami i nałożone na siebie się uzupełniają i tworzą wizerunek Chrystsa. Ale przede wszystk i spójżmy na temat dyskusji- Pierwszy pociąg odjechał dziś z Lublina na lotnisko , [b]a nie dywagacje na temat Kościoła Katolickiego w Polsce [/b] Pozdrawiam, Emilian z Lublina lat 17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
menda napisał:
W Gazecie artykuł o rozkładzie lotów. "W najgorętszych dniach będzie ich aż trzy". Nie pójdę do roboty,tylko będę ich wypatrywał! W tabelce wszystkie napisy są po polsku,tylko "destynacja" nic mi nie mówi. Czyżby te zakompleksione jełopy chociaż w tym miejscu próbowali nadrobić światowością? Jestem za tym lotniskiem,ale albo stosujemy polskie słownictwo albo wyłącznie w j,angielskim!
prezes muszyński z wewnętrzną ( chyba ) satysfakcją używa takiego słownictwa, więc sam rozum dyktuje, że tak ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to co robił? święcił i zapewne ktoś go o to prosił.A tak apropos pamiętam słowa pewnego proboszcza,który chyba zmęczony już tymi zaproszeniami skomentował to następująco: jeszcze trochę a zechcą by świnie w chlewie święcić.(tak było-prawda? ) Teraz mogę powiedzieć,że były to prorocze słowa mądrego starszego człowieka albowiem w niedługim czasie lokalna gazeta umieściła zdjęcie innego księdza wyświęcającego chlewnię czy oborę wybudowaną ze środków unijnych.I jak myślicie co miał powiedzieć...?nie bo Pan Bóg poświęcił wszystko.Co do odszkodowania to ubezpiecz się na życie w dobrej firmie.
a czego nie można święcić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Czy Ty człowieku na oczy nie widzisz czy udajesz że nie widzisz. To jest Ksiądz, a nie "taki w czarnej sukience wymachujący błyszczącą rurką" Widzisz jego stułę, to jest kapelan portu lotniczego , baranie jeden. To nie rurka tylko kropidełko idioto skończony. Poświęcenie musi być bo ma to służyć ludziom i by służyło dobrze bez wypadków. Bo jak nie było by poswięcone to mógłbyś nogę sobie złamać albo wpaść pod koła lokomotywki lub wagonika. Złe zostało usunięte bo zł boi się święconej wody. Egzorcyści mają teraz pełne ręce roboty tyle ludzi jest opętanych przez złego. Będą i następne święcenia ale to już przed pierwszymi odlotami by nie doszło do tragedii takiej jak w Smoleńsku.
Co za kretyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O cholera... strach się bać [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1355509953' post='709319'] O cholera... strach się bać
różnica jest taka że dzisiaj możesz sobie słowa bożego posłuchać za bóg zapłać lub ewentualną dobrowolną tacę, jak w tych klubach i burdelach za 20 lat będzie tak samo to ja jestem za , obiema rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam oj tam ... ważne że był chleb ze smalcem i siwucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O cholera... strach się bać
różnica jest taka że dzisiaj możesz sobie słowa bożego posłuchać za bóg zapłać lub ewentualną dobrowolną tacę, jak w tych klubach i burdelach za 20 lat będzie tak samo to ja jestem za , obiema rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia napisał:
Na jednym ze zdjęć widać OSZUSTA i KŁAMLIWEGO SZCZURA, który zniszczył życie wielu ludziom - chyba nie jest to dla Państwa zbyt trudny rebus??
Tak, znana i perfidna gadzina, od razu poznałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki brudas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli loty będą co najwyżej raz dziennie to po co on będzie jeździł 5 razy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Czy Ty człowieku na oczy nie widzisz czy udajesz że nie widzisz. To jest Ksiądz, a nie "taki w czarnej sukience wymachujący błyszczącą rurką" Widzisz jego stułę, to jest kapelan portu lotniczego , baranie jeden. To nie rurka tylko kropidełko idioto skończony. Poświęcenie musi być bo ma to służyć ludziom i by służyło dobrze bez wypadków. Bo jak nie było by poswięcone to mógłbyś nogę sobie złamać albo wpaść pod koła lokomotywki lub wagonika. Złe zostało usunięte bo zł boi się święconej wody. Egzorcyści mają teraz pełne ręce roboty tyle ludzi jest opętanych przez złego. Będą i następne święcenia ale to już przed pierwszymi odlotami by nie doszło do tragedii takiej jak w Smoleńsku.
Chciałem zauważyć POCIĄGI NIE LATAJĄ A co do wpływu wody święconej na wypadki to... ostatnio pijany Biskup kierował samochodem to mu święcona woda w teczce nie pomogła - i przyłoił w latarnię. Kuria ukarała go przykładnie dając mu nową limuzynę z kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop bezmuzgowcom co obrażają księży -chyba macie rozum koliberka a o zdrowie proś Urbana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co a ja uwazam ze fajnie ze mamy rozne poglady i kazdy ma prawo je wyrazac. Moze sie nie obrazajmy i miejmy szacunek dla drugiej osoby, nawet gdy mowi cos co nie jest po naszej mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
Stop bezmuzgowcom co obrażają księży -chyba macie rozum koliberka a o zdrowie proś Urbana
Stop bezmózgowcom piszącym "bezmuzgowcom" Jesteś idealnym idiotą do sterowania przez opasły KLER. A chociaż Urban napawa mnie odrazą - to niestety niewiele się on różni od połowy Biskupów w Poslce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Wiecie co a ja uwazam ze fajnie ze mamy rozne poglady i kazdy ma prawo je wyrazac. Moze sie nie obrazajmy i miejmy szacunek dla drugiej osoby, nawet gdy mowi cos co nie jest po naszej mysli.
Słusznie-czyż nie można różnić się pięknie. Pozdrawiam złośników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do wpływu wody święconej na wypadki to... ostatnio pijany Biskup kierował samochodem to mu święcona woda w teczce nie pomogła - i przyłoił w latarnię. Kuria ukarała go przykładnie dając mu nową limuzynę z kierowcą
Jednak przeżył, nie miał obrażeń fizycznych... nie lekceważ święconej wody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu nic nie może sie odbyc bez katabasów z kropidłami . Chory kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilian napisał:
Piszecie, że kościół to "zbrodnicza organizacja", a pytam się - za co przepraszał Jan Paweł II- za błędy Kościoła. Więc ile razy Kościół ma za to przepraszać? Piszecie, że za kilkadziesiąt lat po KK nie będzie śladu- KK przeżył 2000 lat to i to przeżyje. Mówicie, że KK to ciemnota i zabobon- tak więc jak odpowiecie na to, że jak wynika z przeprowadzonych niezależnych badań z pośród 350 największych naukowców świata kilkunastu jest niewierzących, kolejnych kilkuastu agnostyków, a ponad trzystu wierzących w Boga. Poza tym jest wiele dowodów na istnienie stwórcy- np. całun Turyński, chusta z Manopello. Obydwa te wizerunki były badane pzez niezależnych (często niewierzących) naukowców, którzy stwierdzili, że powstały one ok.2000 lat temu przy użyciu NIE Z=NANYCH JESZCZE DZIŚ technik. Oba są negatywami i nałożone na siebie się uzupełniają i tworzą wizerunek Chrystsa. Ale przede wszystk i spójżmy na temat dyskusji- Pierwszy pociąg odjechał dziś z Lublina na lotnisko , [b]a nie dywagacje na temat Kościoła Katolickiego w Polsce [/b] Pozdrawiam, Emilian z Lublina lat 17.
A gadaj sobie zdrów. Wy nawiedzeni macie gadkę szkoloną w seminariach . Niczym nie róznicie sie od komuchów po WUMlach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...