Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy w Polsce tomograf dla zwierzaków

Utworzony przez smke, 23 listopada 2012 r. o 07:54 Powrót do artykułu
Ludzie czekają na tomograf miesiącami, a psy i koty . Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smke napisał:
Ludzie czekają na tomograf miesiącami, a psy i koty . Bez komentarza.
Jak ma zwierze zadbać o swoje zdrowie np. po wypadku, a tym bardziej jak ma sobie kupić tomograf? Czytając komentarze takich ludzi jak ty niedobrze się robi. Dlatego co roku 1% przekazuje na pomoc właśnie zwierzętom. Nie możesz zrozumieć ze człowiek sobie poradzi, a zwierze niekoniecznie i jest skazane na pomoc człowieka. RÓzumisz??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam wczoraj przetrąconą mrówkę,czy mogę skorzystać z tego tomografu.?Sprawa pilna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artukule wyraźnie jest napisane, że szpital dziecięcy dostał NOWY tomograf, dlatego odsprzedał stary. Ale niestety, jeśli się czytać nie potrafi, to pisze się takie bzdury o czekaniu na tomograf czy mrówkach. To, że czeka się na tomograf - wina NFZ, który ni jak ma się do zwierząt. A jak nie chcesz czekać idź prywatnie. Wcale tego nie popieram, ale nic z tym nie da się zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą usługe trzeba zapłacić , więc nie piszczie że człowiek czeka a zwierzę , ponieważ człowiek jak ma pieniądze tez może zapłacic i nie musi czekać. Uważam(kocham zwierzęta), że fajnie że jest taka możliwość jednak od dłuższego czasu próbuję leczyć psa, co jest bardzo kosztowne i nie stać jest mnie na płacenie jeszcze minimum 350 zł tylko za zdiagnozowanie choroby (nie wspomne juz o kosztach dalszego leczenia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...