Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies przywiązany do samochodu. Kierowca ciągnął go po ulicach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Ja pitole, mam nadzieję że kierowca zapomniał tylko odwiazac psa od haka przez przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za zjeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać bydlakowi 3 lata więzienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiesić ***a na łańcuchu żeby długo umierał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się z prośbą do Dziennik Wschodniego, aby opublikował informację na temat "Właściciela" - SPRAWCY... Każdy powinien znać tożsamość tego Pana/Pani... Wystarczy informacja z jakiej miejscowości ten Ktoś jest, a życzliwi ludzie już będą wiedzieć jak zaszczuć tego Kogoś.... I gdyby mi tylko prawo na to pozwoliło, taki sam los spotkałby ciebie ZWYRODNIALCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze inny zwyrodnialec przywiazal do haka auta aby bylo na kierowce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcemy info o sprawcy. co za h...j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKR... i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz blachy LKR...znajde cie....nie wytłumaczysz sie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrwać zwyrodnialcowi jaja z płucami przez gardło !!!! i to też za mała kara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj widać nr rejestracyjny ***s://***facebook.com/lubelskianimals/?hc_ref=newsfeed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak komory gazowe na majdanku powinny zostać uruchomione - takie ścierwo jak ten śmieć krzywdzący zwierze powinien mieć tam miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za znecaniem się nad zwierzętami. Ale jak widzę komentarze to ręce opadają. Szkoda ze ludzie maja nieco inne podejście do morderczyn dzieci. Ciekawe czy taki pies kot czy inne zwierzę stanelo by w obronie życia ludzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz słyszy się że pies stana w obronie i uratował życie. Po za tym w sieci krążyło wideo jak kotka ratuje życie dziecku. Coś jeszcze ? Nie pisz człowieku bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LKR... i wszystko jasne.
Co jest jasne? Nie dodawaj do tego zdzarzenia jakiejś głupkowatej ideologii. Tym kometarzem chcesz potępić sprawcę tego zdarzenia, czy wszystkich mieszkańców tego powiatu?. Obyś nigdy nie znalazł się w sytuacji, w której będziesz potrzebował ich pomocy. Będzie Ci co najmniej głupio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję temu kto nagłośnił sprawę! Nie udał, że nie widzi, nie słyszy i że to "tylko zwierzę". Reagujmy, zwyrodnialców wokół nas całe mnóstwo a dzięki mediom łatwo ujawnić takie sprawy i znaleźć oprawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego zawsze pod podobnymi artykułami musi pojawić się komentarz obrońców dzieci. Czy nie sądzicie, że normalna jest troska i o dzieci i o zwierzęta? Czy to się w jakikolwiek sposób wyklucza?  Takie podejście mają właśnie zwyrole jak ten z powyższego artykułu - "zwierze to tylko zwierze, przecież dziecku bym tego nie zrobił". Tylko, że nikt o zdrowych zmysłach nie zrobiłby celowo krzywdy bezbronnej istocie, nie ważne czy ludzkiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem za znecaniem się nad zwierzętami. Ale jak widzę komentarze to ręce opadają.  Szkoda ze ludzie maja nieco inne podejście do morderczyn dzieci. Ciekawe czy taki pies kot czy inne zwierzę stanelo by w obronie życia ludzkiego.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A Ciebie już wyleczyli czy sam uciekłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem za znecaniem się nad zwierzętami. Ale jak widzę komentarze to ręce opadają.  Szkoda ze ludzie maja nieco inne podejście do morderczyn dzieci. Ciekawe czy taki pies kot czy inne zwierzę stanelo by w obronie życia ludzkiego.
Że niby chodzi o zabieg przerywania ciąży? Przykro mi, ale do żadnego mordowania dzieci tam nie dochodzi. Żeby to wiedzieć, trzeba jednak poznać historię tej procedury medycznej (a nie tylko do czasów "kiedy Hitler wymyślił aborcję, żeby zniszczyć Polaków!!!!111oneone"), która w swej o wiele bardziej prymitywnej formie niż obecnie jest znana ludzkości od tysiącleci (i wcale tu nie przesadzam). Jakby Szanowny Pan/Pani poczytał/-a o praktykach na polskiej wsi w czasach Złotej Rzeczpospolitej, to byśmy wtedy mogli porozmawiać o dzieciobójstwie. Tylko trzeba trochę poczytać, a nie słuchać kociokwiku pajaców, którzy chcieliby wprowadzić drakońskie kary w myśl: "Mam kaca? To od dzisiaj nikt nie moze pić!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jego przywiązać do haka i jechac 2 km i zobaczymy czy zmieni zdanie szmaciaz
Popieram, dla takich bydlaków tylko taka kara. Aby innych przestraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...