Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies uratowany od zamarznięcia czeka na dom

Utworzony przez Animalsiara, 2 marca 2010 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Psiulku śliczny szczęscia ci życze i powodzenie:) Oby Twoje życie odmieniło sie na lepsze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo redaktorzy(niby), ja też tej zimy ZMARZŁEM jak ten pies ale nie czekam na nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pożal się Redaktorze a może Redaktorko. Po nicku "aha" nie jestem w stanie odróżnić płci. To co piszesz zakrawa o pomstę do nieba. Wszak redaktor to człowiek wykształcony, że tak kolokwialnie powiem "gramotny", a tu masz kwiatek obok kwiatka. "Psiak jest średniej wielkości" - psiak to może być szczenię, a ten pies wygląda mi na dorosłego osobnika. "dobry towarzysz zarówno w ogrodzie jak i w domu" - a jak jest różnica między dobrym towarzyszem "ogrodowym" a "domowym"? I na koniec najlepsze: "Tej zimy Bursztyn prawie zmarzł". Wielu ludzi zmarzło, wiele zwierząt zmarzło tej srogiej zimy, ale jakoś nikt nie zasłużył sobie na artykuł w poczytnym dzienniku jakim jest DW. Czy ktoś zwraca uwagę na literówki w tej redakcji? Czy ktoś widzi to, że społeczeństwo śmieje się z takich artykułów a raczej z ich twórców a to wszystko razem nie świadczy dobrze o Redaktorze Naczelnym? A może Wam już nie zależy na opinii czytających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Panie pożal się Redaktorze a może Redaktorko. Po nicku "aha" nie jestem w stanie odróżnić płci. To co piszesz zakrawa o pomstę do nieba. Wszak redaktor to człowiek wykształcony, że tak kolokwialnie powiem "gramotny", a tu masz kwiatek obok kwiatka. "Psiak jest średniej wielkości" - psiak to może być szczenię, a ten pies wygląda mi na dorosłego osobnika. "dobry towarzysz zarówno w ogrodzie jak i w domu" - a jak jest różnica między dobrym towarzyszem "ogrodowym" a "domowym"? I na koniec najlepsze: "Tej zimy Bursztyn prawie zmarzł". Wielu ludzi zmarzło, wiele zwierząt zmarzło tej srogiej zimy, ale jakoś nikt nie zasłużył sobie na artykuł w poczytnym dzienniku jakim jest DW. Czy ktoś zwraca uwagę na literówki w tej redakcji? Czy ktoś widzi to, że społeczeństwo śmieje się z takich artykułów a raczej z ich twórców a to wszystko razem nie świadczy dobrze o Redaktorze Naczelnym? A może Wam już nie zależy na opinii czytających.
DYMAJ SIE PALANCIE JEDEN. Trollu internetowy co tylko krytykuje. Co za menda jajeczna. Nie pasi? nie wchodź i nie czytaj, a twoje opinie i tak mają wszyscy w du***. Ty zawiedziony życiem nieudaczniku, dowartościowaleś sie pisząc te swoje uwagi? Ch ci w D... P/S Przepraszam ale sie uniosłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...