Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piesi muszą iść jezdnią, bo chodniki zastawione samochodami. Nic nie da się zrobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2017 r. o 07:38 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Dziennik Wschodni sięga już dna. To jest na prawdę problem?
Tak, jest. Chyba przetane uwazać przechodzac tamtędy. Mam fajną torebkę z ćwiekami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIELEWICZ MAGDALENA Strażnik miejski zrobiłby tam porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam Cie bardzo ale jaki jest sens jechać do Lublina np w moim przypadku 25 kilometrów i zostawiać go na brzegu miasta? haha co za pomysł, ciekawe czy Ty bys tak zrobil/a Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIELEWICZ MAGDALENA Strażniku miejski wypiszesz mandaty i już wykonasz plan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
przepraszam Cie bardzo ale jaki jest sens jechać do Lublina np w moim przypadku 25 kilometrów i zostawiać go na brzegu miasta? haha co za pomysł, ciekawe czy Ty bys tak zrobil/a Pozdro
Zachciało się wygódek?! Teraz prawie każdy studencina chce przewieźć dee... pod same drzwi tych pseudouczelni. Miasto zakorkowane, wszędzie autozłomy, smród, rozjechane i poblokowane chodniki. Prezydent i ratuszowe urzędasy, jak zwykle - problemu nie widzą, a zamiast budować potrzebne obiekty np. duży parking podziemny pod pl. Litewskim - budują kolorowe wodotryski i betonuje plac za bizantyjskie 49 mln!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozszerzyć strefę płatnego parkowania i dać opłatę od wieku auta i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłem: ul. Langiewicza jest drogą publiczną, usytuowaną na działkach należących do Gminy Lublin. Jest to ulica będąca pod zarządem Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie. Policja ma obowiązek wystawiać tu mandaty, np. za nieprawidłowe parkowanie. Nie robi tego, bo ma to w ...pie. Policja czeka, aż ktoś jadąc ul. Langiewicza zabije pieszego, który będzie szedł po jezdni, bo na chodnikach nie ma miejsca aby iść pieszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto niech najpierw zroi parkingi dla aut a póżniej nasi DW będzie miał pretensję do kierowców. Widziałem we Francji jak rozwiązują ten problem. Jest w każdej dzielnicy miasta kilka ulic czy uliczek jednokierunkowych. Auta ustawione są po obu stronach szosy a pojazdy jadą środkiem. Wolnym kawałkiem szosy przejeżdża miejski autobus. Dlatego zdziwiłem się jadąc autobusem na przedmieście miasta, że bus w jedną stronę jedzie daną trasą a wraca nie tą samą trasą tylko równoległymi do trasy poprzedniej. rzystanek powrotny na końcu mojej trasy był jakieś 80 mb od miejsca wsiadania gdy wybierałem się na przedmieście do supermarketu. A miasto było 3 x większe od Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...