Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pietrasiewicz wyleciał z Chatki Żaka

Utworzony przez emek, 22 lutego 2010 r. o 22:39 Powrót do artykułu
hjk napisał:
Słabo się robi jak widać aktywność dyspozycyjnych piesków- w tej niby-grzecznej formie plujących i atakujących, szarpiących nogawki... Dajcie sobie spokój, bo to żenujące... Do północy będziesz siedział na forum i czarował rzeczywistość i pójdziesz spać z czystym sumieniem? Jesteś Decia lizusem, czy Deciem samym? Pfff... nie wiem, co bardziej parszywe... A ja mam szczerą nadzieję, że w końcu sprawa się rypnie i za poważne przekręty oraz chamstwo czas przyjdzie zapłacić. Rozumiem, że super festiwal teatralny będący początkiem sporu też miał iść przez któreś stowarzyszenie Tak jak Rozstaje i Zwierzyniec Chyba jeszcze tylko władze UMCS nie wiedzą, że były woźny-bileter, obecny kierownik D. dymał Chatkę na grubą kasę od paru lat jako pan-nie-wiadomo-kto przy Linkowskim i Kotowskim, a teraz sam wygodnie mości się przy korycie namaszczony przez wspomnianych.
Parszywa jest ludzka głupota i kadzenie miernocie oraz błazenadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy się nagle wszyscy na język i słownictwo zrobili. Nie zgrywajcie takich porządnickich i wrażliwych, bo sami pewnie mięsem rzucacie pod sklepem jak Wam pani źle resztę wyda. A ci wszyscy co piszą że dobrze że chłopaka zwolnili, że się szarogęsił to niech lepiej się zastanowią - lepiej żeby był jeden aktywny i się szarogęsił, ale przynajmniej coś robił dobrego i działał, czy lepiej żeby było 1000 siedzących cicho potulnych piesków, grzecznych, łagodnych i robiących coś tylko wtedy jak ich o to poproszą? No ludzie litości - myślałem że Lublin ma ambicje bycia stolicą kultury - z takim myśleniem i podejściem to raczej nią nie będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='maxoverload' date='24.02.2010, 21:56:19' post='239810'] Jacy się nagle wszyscy na język i słownictwo zrobili. Nie zgrywajcie takich porządnickich i wrażliwych, bo sami pewnie mięsem rzucacie pod sklepem jak Wam pani źle resztę wyda. A ci wszyscy co piszą że dobrze że chłopaka zwolnili, że się szarogęsił to niech lepiej się zastanowią - lepiej żeby był jeden aktywny i się szarogęsił, ale przynajmniej coś robił dobrego i działał, czy lepiej żeby było 1000 siedzących cicho potulnych piesków, grzecznych, łagodnych i robiących coś tylko wtedy jak ich o to poproszą? No ludzie litości - myślałem że Lublin ma ambicje bycia stolicą kultury - z takim myśleniem i podejściem to raczej nią nie będziemy. [/quo Z twoim podejściem raczej szans nie mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szefunio (Deć) zwolnionego Szymona Pietrasiewicza, już wczoraj podał się do dymisji = już nie chcę KORYTA, poczuł się "nachapany"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ucieka z tonącego okrętu który sam zatopił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że tak. Najlepiej żeby do tego KORYTA dopuścili Szymona. Wtedy byłoby sprawiedliwie, prawda? Chatka Żaka przeżywała by swój rozkwit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...