Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pigułka „dzień po” tylko na receptę? "Przestanie spełniać swoją podstawową rolę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 r. o 12:38 Powrót do artykułu
A receptę będzie wystawiał tylko proboszcz parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ktos zazna seksu w sobote wieczorem, to ma czekac do poniedziałku na wizyte u lekarza, zeby dostac kwit na tabletke "DZIEN PO"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek to niech składa dokumenty na 500 + A nie będzie się ladowac w kolejkę do lekarza i miejsce Starym babciom schorowanym zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą więc leżeć w apteczce jak paracetamol. Kto ma skorzystać to i tak znajdzie dojście, a zmuszanie na siłę do rodzenia pań, które nie mają znajomości jak można zapobiec ciąży to draństwo. Może jeszcze stosujmy przymusowe zapładnianie w wieku 25 lat? Ile tak naprawdę osób korzysta z tych tabletek? Czy to nie jest szukanie kolejnego tematu zastępczego dla karmienia mediów a w międzyczasie przepchnie się inną ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy będzie zakaz kupowania prezerwatyw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja wycina konfetti , to może też dziutawić prezerwatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo yebać się to trzeba odpowiedzialnie, a nie jak zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kler podpowiada,Pisuary wykonują,rzygi biorą,już do łózka wchodzą taliby katolskie,średniowiecze,stosy i krucjaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta sprawa - jak się bzykasz to miej świadomość że można zajść w ciążę. Za chwilę przyjemności tez trzeba brać czasem odpowiedzialność. I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pis da jakas kolejna zapomoge jak weźmie tabsa, już każdy z nizin coś dostał,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z piguł też trzeba umieć korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce by pigulki dla pisowcow byly nielegalne, bo oni odlatuja coraz bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bzykam się w pozycji 69 z finałem w gardło,i wszystko jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz skorzystałam i do tej pory mam wyrzuty sumienia. Receptę wypisał mi po znajomości lekarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...