Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana dziennikarka Radia Lublin spowodowała wypadek

Utworzony przez Ziomal, 6 lipca 2009 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Myślałem że to pseudo pani redaktor Gosia Smarzewska już najeździła !!!Widziałem podwójna linia skrzyżowanie !!!!!!!!!!!! Kiedy się zakończy ta walka z pijanymi na drodze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ta pani,która prowadzi audycje katolickie i antyalkoholowe? http://www.radio.lublin.pl/zespol.php?cid=132
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak wyglądało to- tuż po. Na szczęście nikogo nie zabiła, ale nie wyglądało to najlepiej. Myślała, że jak jest z Radia Lublin to policja nie zatrzyma...? Nie przewidziała aż takiego pecha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='radio Wolna Europa' date='6.07.2009, 10:43:02' post='147553'] Czy to ta pani,która prowadzi audycje katolickie i antyalkoholowe? http://www.radio.lublin.pl/zespol.php?cid=132 [/quote Klikając na link pokazuje, że p. Edyta pracuje w publicystyce polityczno-ekonomicznej, więc co za bzdury opowiadasz?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma czegoś takiego jak odr Sitaniec. Co najwyżej odr Sitno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROWADZIŁA SŁUŻBOWE AUTO CZYLI NIETRZEŻWA W PRACY -DYSCYPLINARNE ZWOLNIENIE I NIE MA PRZEPROŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
nie ma czegoś takiego jak odr Sitaniec. Co najwyżej odr Sitno
Jest. Poznaj trochę geografię Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty Gościu zastanów się zanim coś napiszesz. Ośrodka Doradztwa Rolniczego NIE MA w Sitańcu. Jest w Sitnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno ma jakiś związek z http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,679...ie_kieruje.html Kota nie ma ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest. Poznaj trochę geografię Polski.
Sitaniec pewnie jest na mapie, ale tak jak mój przedmówca napisał nie ma czegoś takiego jak ODR Sitaniec. A wystawa trzody chlewnej i inych zwierząt miała miejsce na weekendzie właśnie w Sitnie!!! Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj mądralo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować to radio bo to wylegarnia pijaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dobie kryzysu Polskiego Radia jest to naturalna eliminacja pracowników. Prezes nie będzie musiał się głowić kogo tu zwolnić. Jego pracownicy się sami pozwalniają dyscyplinarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem że to ktoś NTO ,co likwidują na forum linki niewygodne .//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODSZKODOWANIA WYPADEK POMOC POSZKODOWANYM ROSZCZENIE USZCZERBEK NA ZDROWIU ZAKAŻENIA SZKODY OSOBOWE POSZKODOWANY ZADOŚĆUCZYNIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja biedna rencistka płacę abonament na pijaków-wyrzucić taka na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nici z kolejnej serii Magdy M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokumentacją z wypadku pewnie zamokła skoro padał deszcz?Krwi do analizy też nie było komu pobrać bo to niedziela i personel medyczny ma wolne? -w Polsce nie dopuszcza się prowadzenia pojazdów po wypiciu alkoholu -niepodporządkowanie sie temu przepisowi jest przestępstwem a nie wykroczeniem. -dziennikarka była oddelegowana w celu wykonania czynności pracowniczych a więc pozostawała w związku służbowym z pracodawcą,podlega tym samym Art.52 K.P -doprowadziła do wypadku drogowego w którym ucierpiały osoby trzecie. NATOMIAST TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI WINĘ ZGANIA NA DESZCZ ......PYTANIE---AROGANCJA,CWANIACTWO CZY GŁUPOTA?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
W dobie kryzysu Polskiego Radia jest to naturalna eliminacja pracowników. Prezes nie będzie musiał się głowić kogo tu zwolnić. Jego pracownicy się sami pozwalniają dyscyplinarnie.
PÓJDZIE DO BISKUPA WYSPOWIADA SIĘ A JAK ON JEJ ODPUŚCI TO I TEMIDA ODSTĄPI.TUTAJ RYGOROWI PRAWA TYLKO KIEROWCA TIRA BY ODPOWIEDZIAŁ,WACEK NA ROWERZE ITP.ZOBACZ PALIKOT WALIŁ WÓDĘ NA STARÓWCE,POROBILI MU ZDJĘCIA I CO MU ZROBILI?POSŁANKA NA DWUGAZIE I TEŻ NIC .Kto jest na Olimpie ma tylko prawa natomiast obowiązki mają pozostali. Redaktorka napisze jeszcze dobry artykuł o szlachetnych żydowskich obywatelach przedwojennej lubelszczyzny a winy pójdą w zapomnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie z prezesuniem Dekertem chlała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sitnie na wystawie ciężko jest utrzymać stan trzeźwości tam może jedynie dzieci i trzoda jest trzeźwa bo nawet co do koni mam podejrzenie. A Pani redaktorka narobiła bryndzy Radiu Lublin któro tak sumiennie zachęca do trzeźwości. I co zrobić jak wójek był trzeźwy a ciocia pociągneła za duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...