Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana dziennikarka Radia Lublin spowodowała wypadek

Utworzony przez Ziomal, 6 lipca 2009 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Wypowiedź na forum biznesu, na onecie: > Nigdy nie poszedłbym do pracy za 2 tyś zł!!! Żyję z konkubinatu, mam 4 > dzieci, jedno nawet chyba moje. Ona zarejestrowana, oczywiście jako > samotna matka. > Zasiłki jakie tylko są. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla > z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 500 zeta za tone - po co mi jak i tak > mam darmo prad z klatki schodowej. Żarcia tyle że zjeść sie nie da - > makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest > opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż".. Dzieci mają ciuchy z > darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Kolonie, półkolonie - > wszystko za free. Teraz jeszcze podobno biedne dzieci mają dostawać > laptopy - jakaś akcja UE - opchnie się i parę groszy będzie. Kredyty > mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam > - moga mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać durnie z banków > jakieś upomnienia przysyłają, nawet nie czytam, od razu do śmietnika - > a zresztą jakby co to konkubina z dziećmi zrobi takie przedstawienie, > że urzędnicy przy dziennikarzach będą musieli nas jeszcze > przepraszać) Tylko jak kontrola z pomocy społecznej ma przyjść to > laptop i LCD chowamy - ale się zawsze zapowiadają, to nie ma > problemu. Tak że żyje sie w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. > Kablówkę mam darmo - wkłułem sie w kabel na sieni - tak ze od rana > piwko, papierosek i Eurosport - no, nie będę wam dłuzej przeszkadzał - > bierzcie się do roboty, bo ktos musi zarobić na nas biednych, > pokrzywdzonych przez los... )))) > > Ja nigdy nie poszedłbym do pracy za 2 tyś zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani redaktor odebralaby 2letniemu i 4letniemu dziecku Matke przez to ze nie umiala powstrzymac sie od picia.>Jestem ciekawa jakie poniosla konsekwencjie swojego czynu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...