Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijana lekarka w DSK

Utworzony przez janko, 10 września 2008 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Teraz więcej wiadomo, w jaki sposób "pożytkują" nasze doktory swoję mega-podwyżki. A props - czy zdajecie sobie sprawę, ile zarabiają lekarze średnio?? Nie chcecie wiedziec!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEJ PANI NAPEWNO NALEŻY SIĘ PODWYŻKA. ZAPEWNE ALKOHOL KUPUJE ZA SWOJE "CIĘŻKO" ZAROBIONE PIENIĄDZE. BO NIE DOSTAJE DOWODÓW WDZIĘCZNOŚCI. PEWNIE JEST SŁABIUTKIM LEKARZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część medyków wyjechała leczyć naszych bogatszych braci jewropejczyków, część siedzi w aresztach - A KTO nas będzie leczył ????? Lekarz nawet w pijackim WIDZIE coś człowiekowi pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma wspólnego alkoholizm lekarki z podwyżkami ? Trzeba być ciężkim jełopem żeby wypisywać takie zawistne teksty.Lekarkę należy ukarać ,zabrać prawo wykonywania zawodu i już.Natomiast z postów powyższych bije nienawiść ,zazdrość niedouczonej ,mało wartościowej hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janko napisał:
Teraz więcej wiadomo, w jaki sposób "pożytkują" nasze doktory swoję mega-podwyżki. A props - czy zdajecie sobie sprawę, ile zarabiają lekarze średnio?? Nie chcecie wiedziec!!!
Skup się lepiej na swojej mega podwyżce .Jak im zazdrościsz to wyucz się na lekarza .Zapewniam że byle ciemniak nie jest w stanie tego uczynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę należec do grupy która ludzi ma zanic, nie każdy ma taką moralnośc by to akceptowac. W szpitalu napatrzyłam się jak lekarze traktują inny personel, ich sytuację, aż żal ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem po co ta fota? Czy publikuje się zdjęcia pijanych kierowców? No ale trzeba dać atrakcję dla gawiedzi! Byle był news!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dosyć młodym lekarzem.Na oddziale mam jekieś 3200 na rękę z dyżurami.Dodatkowo robie badania na prawo jazdy.Gdyby nie to ,że współparacuje ze szkołą jazdy to nie maiałbym za ciekawie.No ale ta szkoła + tzw. klienci z ulicy daje dodatkowo około 1200zł na msc.Sa też klienci z osiedla i szpitalni ale nie za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni pokazywać takie zdjęcia , niech bedą przestrogą dla tych którzy trafiliby na taką panią doktor, której jakims cudem udałoby sie uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chciałabym wiedzieć jak wygląda zwyrodnialec, który gwałcił własną córkę przez wiele lat i w dodatku za cichym przyzwoleniem swojej żonki. Nie miałabym ochoty z nim spotkać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
a ja chciałabym wiedzieć jak wygląda zwyrodnialec, który gwałcił własną córkę przez wiele lat i w dodatku za cichym przyzwoleniem swojej żonki. Nie miałabym ochoty z nim spotkać się
Kasiu ,bidulko o czm Ty kaman????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu ,bidulko o czm Ty kaman???? O pokazywaniu zdjęć "wybrańców" dziennikarzy(tak trudno załapać?) Wiadomo, że ta pani nie zagrozi rodzince dziennikarza, który ją pokazał światu, ale taki zwyrodnialec, to kto wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Kasiu ,bidulko o czm Ty kaman???? O pokazywaniu zdjęć "wybrańców" dziennikarzy(tak trudno załapać?) Wiadomo, że ta pani nie zagrozi rodzince dziennikarza, który ją pokazał światu, ale taki zwyrodnialec, to kto wie?
Kasiu fotka tego zwyrodnialca była pokazana we wczorajszym wydaniu gazety.... Tak na marginesie powinno sie pokazywać fotki wszystkich osób popełniających wykroczenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrektor DSK dał duże podwyżki to piją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałagan w oddziale ratunkowym świadczy o kierowniku oddziału - właściwie o jego niekompetencji lub negacji problemów. Uczą... lepiej zapobiegać niż leczyć. RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY - a jak już się popsuje, to warto "przewietrzyć" takie pomieszczenie. Pijany lekarz to symptom "choroby" - jej ognisko wydaje się leżeć gdzie indziej. Warto spojrzeć głębiej na sens takich sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...