Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijane matki, pijane ciotki

Utworzony przez ciekawski, 4 października 2009 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Zapytam - czy faktycznie NIEKTÓRYCH kobiet nie powinno się poddawać sterylizacji ? Przecież takie ,,matki" nie powinny mieć dzieci !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według naszych rodaków matki polki powinny zachować trzeźwość co najmniej do 21 roku życia dziecka... moim zdaniem taki news to jednak przegięcie, nie całe 1,5 promila ma przeciętna kobieta po 2 piwach, ale skoro o takich pierdołach piszą reporterzy dziennika, to najwyraźniej w lublinie niewiele się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sterylizacji powinno się poddawać niektórych ciekawskich za głupie poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E nie mogła tela miec promilow wypili my telko 3 flaszki tego no o niebieskiego w dodatku my go rozcieczyli ot i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
według naszych rodaków matki polki powinny zachować trzeźwość co najmniej do 21 roku życia dziecka... moim zdaniem taki news to jednak przegięcie, nie całe 1,5 promila ma przeciętna kobieta po 2 piwach, ale skoro o takich pierdołach piszą reporterzy dziennika, to najwyraźniej w lublinie niewiele się dzieje.
Witam ! tak sie sklada ze ja znam, ta pijana matke z Lublina -ul.Dolnej Panny Marii , ktora bardzo czesto nad uzywa alkoholu , mieszkala w niemczech, w kolonii i tu tez byla interwecja policj ,bo byla pijana .Mam nadzieje ze ja spotka ,zasluzona kara !!! CHWALA POLSKIEMU PRAWU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh Karol napisał:
Witam ! tak sie sklada ze ja znam, ta pijana matke z Lublina -ul.Dolnej Panny Marii , ktora bardzo czesto nad uzywa alkoholu , mieszkala w niemczech, w kolonii i tu tez byla interwecja policj ,bo byla pijana .Mam nadzieje ze ja spotka ,zasluzona kara !!! CHWALA POLSKIEMU PRAWU
Co robil tata,czytata byl inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukam Bogusie .....
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 17:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Szukam Bogusie ....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie. Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. u Pani Marcinkowski podaj Tel Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 11:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Szukam Bogusie ....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie.ul. Dolna Panny Marii Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 11:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Czekam na odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Bogusie .....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie. Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 r. o 11:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Zapytam - czy faktycznie NIEKTÓRYCH kobiet nie powinno się poddawać sterylizacji ? Przecież takie ,,matki" nie powinny mieć dzieci !!!!
,Tak,tatusia tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...