Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijane matki, pijane ciotki

Utworzony przez ciekawski, 4 października 2009 o 15:19 Powrót do artykułu
Zapytam - czy faktycznie NIEKTÓRYCH kobiet nie powinno się poddawać sterylizacji ? Przecież takie ,,matki" nie powinny mieć dzieci !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
według naszych rodaków matki polki powinny zachować trzeźwość co najmniej do 21 roku życia dziecka... moim zdaniem taki news to jednak przegięcie, nie całe 1,5 promila ma przeciętna kobieta po 2 piwach, ale skoro o takich pierdołach piszą reporterzy dziennika, to najwyraźniej w lublinie niewiele się dzieje.
0
sterylizacji powinno się poddawać niektórych ciekawskich za głupie poglądy.
0
E nie mogła tela miec promilow wypili my telko 3 flaszki tego no o niebieskiego w dodatku my go rozcieczyli ot i tyle.
0
~mała~ napisał:
według naszych rodaków matki polki powinny zachować trzeźwość co najmniej do 21 roku życia dziecka... moim zdaniem taki news to jednak przegięcie, nie całe 1,5 promila ma przeciętna kobieta po 2 piwach, ale skoro o takich pierdołach piszą reporterzy dziennika, to najwyraźniej w lublinie niewiele się dzieje.
Witam ! tak sie sklada ze ja znam, ta pijana matke z Lublina -ul.Dolnej Panny Marii , ktora bardzo czesto nad uzywa alkoholu , mieszkala w niemczech, w kolonii i tu tez byla interwecja policj ,bo byla pijana .Mam nadzieje ze ja spotka ,zasluzona kara !!! CHWALA POLSKIEMU PRAWU
0
Oh Karol napisał:
Witam ! tak sie sklada ze ja znam, ta pijana matke z Lublina -ul.Dolnej Panny Marii , ktora bardzo czesto nad uzywa alkoholu , mieszkala w niemczech, w kolonii i tu tez byla interwecja policj ,bo byla pijana .Mam nadzieje ze ja spotka ,zasluzona kara !!! CHWALA POLSKIEMU PRAWU
Co robil tata,czytata byl inny
0
Sukam Bogusie .....
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 o 17:43
0
~Tomek~ napisał:
Szukam Bogusie ....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie. Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. u Pani Marcinkowski podaj Tel Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 o 11:05
0
~Tomek~ napisał:
Szukam Bogusie ....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie.ul. Dolna Panny Marii Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 o 11:05
0
~Tomek~ napisał:
Czekam na odpowiedz.
0
~Tomek~ napisał:
Bogusie .....Mieszkala w Koloni,obecnie Lublinie. Bardzo wazna sprawa.Moge byc jako swiadek w sprawie molestowania twojego syna. Czekam na odpowiedz. Bogusia to wazne
Ostatnio edytowany 14 maja 2010 o 11:06
0
ciekawski napisał:
Zapytam - czy faktycznie NIEKTÓRYCH kobiet nie powinno się poddawać sterylizacji ? Przecież takie ,,matki" nie powinny mieć dzieci !!!!
,Tak,tatusia tez
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: