Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIEKTÓRZY NIE POWINNI MIEC DZIECI !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre dzieci mają od pierwszych godzin pod góre ... najgorsze jest to, że będą miały tak do końca swoich dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tu nie być za sterylizacją takiej chołoty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, taka patologia się rozmnaża krzywdząc kolejne przychodzące na swiat dzieci i nie ma na to sposobu. Obojętnie czy zostaną odebrane i umieszczone w placówkach opiekuńczo wychowawczych czy pozostaną z wiecznie pijanymi rodzicami ich życie będzie smutne i przykre a często w późniejszym okresie takie samo jak rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAGAZOWAĆ RODZICÓW....!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie tak jest jedni starają się i nic , a inni tacy jak ci mają ten najpiękniejszy dar Dzidziuś i nie potrafią tego uszanować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Właśnie tak jest jedni starają się i nic , a inni tacy jak ci mają ten najpiękniejszy dar Dzidziuś i nie potrafią tego uszanować
Bez przesady. najpiękniejszym "darem" jest rozum, ci którzy go nie mają zachowują się jak ta patologia. szkoda dziecka bo zamiast wychowywać się w kochającym domu i mieć rodziców dostanie placówkę lub rodzinę zastępczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama mam 3 miesięczne maleństwo i kiedy to przeczytałam zrobiło mi się słabo!!! jak można tak krzywdzić taką maleńką niczemu winną istotę- jak tacy zwyrodnialcy mogą mieć w ogóle dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za patologia!!Dziecko to żywa istota, trzeba zapewnić jak najlepsze warunki.Sama jestem matką 3-miesięcznej dziewczynki i jestem oburzona karygodnymi zachowaniami tzw."rodziców", którzy nie zasługują na to miano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odstrzelić i nawet nie rzucać na pożarcie lisom. bardzo to smutna wiadomość. za małe kary są w PL. brak nadzoru nad nowo narodzonymi dziećmi. a położne środowiskowe to jedna wielka ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...