Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIEKTÓRZY NIE POWINNI MIEC DZIECI !!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niektóre dzieci mają od pierwszych godzin pod góre ... najgorsze jest to, że będą miały tak do końca swoich dni.
0
I jak tu nie być za sterylizacją takiej chołoty ?
0
Niestety, taka patologia się rozmnaża krzywdząc kolejne przychodzące na swiat dzieci i nie ma na to sposobu. Obojętnie czy zostaną odebrane i umieszczone w placówkach opiekuńczo wychowawczych czy pozostaną z wiecznie pijanymi rodzicami ich życie będzie smutne i przykre a często w późniejszym okresie takie samo jak rodziców.
0
ZAGAZOWAĆ RODZICÓW....!!!!!!!!!
0
Właśnie tak jest jedni starają się i nic , a inni tacy jak ci mają ten najpiękniejszy dar Dzidziuś i nie potrafią tego uszanować
0
kasia napisał:
Właśnie tak jest jedni starają się i nic , a inni tacy jak ci mają ten najpiękniejszy dar Dzidziuś i nie potrafią tego uszanować
Bez przesady. najpiękniejszym "darem" jest rozum, ci którzy go nie mają zachowują się jak ta patologia. szkoda dziecka bo zamiast wychowywać się w kochającym domu i mieć rodziców dostanie placówkę lub rodzinę zastępczą.
0
Sama mam 3 miesięczne maleństwo i kiedy to przeczytałam zrobiło mi się słabo!!! jak można tak krzywdzić taką maleńką niczemu winną istotę- jak tacy zwyrodnialcy mogą mieć w ogóle dzieci.
0
Co za patologia!!Dziecko to żywa istota, trzeba zapewnić jak najlepsze warunki.Sama jestem matką 3-miesięcznej dziewczynki i jestem oburzona karygodnymi zachowaniami tzw."rodziców", którzy nie zasługują na to miano.
0
odstrzelić i nawet nie rzucać na pożarcie lisom. bardzo to smutna wiadomość. za małe kary są w PL. brak nadzoru nad nowo narodzonymi dziećmi. a położne środowiskowe to jedna wielka ściema.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: