Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany adwokat wjechał w Teatr Osterwy, chciał wyciszyć sprawę

Utworzony przez obywatel, 4 października 2012 o 15:54 Powrót do artykułu
Jednak są równi i równiejsi skoro nie mogą go doprowadzić na rozprawe. Po mnie pewnie przyjechałaby policja. Nawet nie sprawdzali czy zaświadczenie lekarskie jest zgodne z prawdą. Lekarz pewnie w łapkę też przyjął ale tym się nie interesują. No cóż ... żyjemy w państwie absurdu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obywatel napisał:
Jednak są równi i równiejsi skoro nie mogą go doprowadzić na rozprawe. Po mnie pewnie przyjechałaby policja. Nawet nie sprawdzali czy zaświadczenie lekarskie jest zgodne z prawdą. Lekarz pewnie w łapkę też przyjął ale tym się nie interesują. No cóż ... żyjemy w państwie absurdu.
IMMUNITET robi całą robotę,mogą mu teraz skoczyć na kant wałka,a o całą resztę zadba miejscowa ŚITWA.
0
Od kiedy firma ubezpieczeniowa płaci za szkody wyrządzone rzez pijanego kierowcę?
0
Lutek napisał:
Od kiedy firma ubezpieczeniowa płaci za szkody wyrządzone rzez pijanego kierowcę?
Nie za każdego płacą,trzeba być senatorem albo należeć do ŚITWY.
0
lemingi wybrały platformę,to co tu teraz tak kwękolić.
0
olo napisał:
Nie za każdego płacą,trzeba być senatorem albo należeć do ŚITWY.
Zawsze płaci ubezpieczyciel, a następnie występuje do sprawcy z roszczeniem regresowym.
0
Przypuszczam,że zwolnienie ma od psychiatry.,albo to jest zwolnienie kacowe?A póżniej na obowiązkowe badania,czy może pracować jako adwokat?
0
BEZ PANIKI, NAWET ADWOKAT ODPOWIE ZA JAZDE PO PIJANEMU ! Trudno odgadnąć o co tyle "wrzasku" (?). Adwokat jest świadomy swego czynu a że ma kłopoty z dojściem na Komendę, to trudno się dziwić- Komu spieszno do aresztu ? . Na szczęście ofiar w Ludziach nie było a mur Teatru odnowią i najwyżej wmontują "tablice zapamiętania"-- " Tu rąbnął lubelski adwokat po kielichu". Problem mamy nie z "trąconym" adwokatem a z Bezrobociem na Lubelszczyżnie i w Lublinie ... Ot co !
0
Nie dość, że pijaczyna - to jeszcze bez klasy! Brrrr...
0
Prawo i jego stosowanie jest dla maluczkich. "Elyty żondzom sie sfoimy prawamy." Poprzednie zdanie to taka moja nowomowa jako nawiązanie do bełkotu prawniczego. Aż chce się zawołać: Ziobro, wróć!
0
To jego poprzednia wpadka: http://www.newsweek.pl/polska/prawie-jak-mecenas,47764,1,1.html
0
To jego poprzednia wpadka: http://www.newsweek.pl/polska/prawie-jak-mecenas,47764,1,1.html
0
On NIE JEST adwokatem, a tylko... magistrem prawa.
0
RF napisał:
To jego poprzednia wpadka: http://www.newsweek....,47764,1,1.html
Jeżeli Paweł S. w roku 2009 był szczupłym blondynem,a trzy lata później 42 latkiem z zaawansowaną łysina,to chyba nie chodzi o tą sama osobę. Zreszta w roku 2009 Paweł miał kancelarię na ulicy Górnej.
0
Ale zapomianiałeś dodać kolego że później miał kancelarię na okopowej !!!
0
zmieńcie ten tytuł bo całkiem ze śmiechu pęknę To że Paweł S. skasował teatr było zabawne ale że w dodatku ktoś go tytułuje adwokatem to zrywać boki można hahahahahahahaha Może w końcu się opamięta i przestanie chlać bo od 10-ciu lat trzeźwego go nie widziałem
0
Gość napisał:
zmieńcie ten tytuł bo całkiem ze śmiechu pęknę To że Paweł S. skasował teatr było zabawne ale że w dodatku ktoś go tytułuje adwokatem to zrywać boki można hahahahahahahaha Może w końcu się opamięta i przestanie chlać bo od 10-ciu lat trzeźwego go nie widziałem
Tam wszyscy chleją,potem szukają dawcy ze zdrową wątrobą.
0
MIsiek napisał:
Ale zapomianiałeś dodać kolego że później miał kancelarię na okopowej !!!
A trzy lata później,postarzał sie o 11 lat???
0
Osa napisał:
On NIE JEST adwokatem, a tylko... magistrem prawa.
Ale jak widać z artykułu lobbuje za tym by jeszcze bardziej otworzyć tam dostęp. Litości.
0
pmwd napisał:
A trzy lata później,postarzał sie o 11 lat???
Możesz przytoczyć fragment artykułu z którego to wynika, bo chyba coś przeoczyłem.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: