Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to prawie był trzeźwy, co wy od niego chcecie. To mój kolega on nigdy nie pił, a raz mu sie trafiło i wielkie hallo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Autor wiadomości wiedział już o 15:15 że po 16 dojdzie do wypadku... Ehhh ci dziennikarze DW... Szkoda gadać
0
gutek napisał:
To prawie był trzeźwy, co wy od niego chcecie. To mój kolega on nigdy nie pił, a raz mu się trafiło i wielkie hallo
Racja .... "To dobry chłopak był i mało pił" (3 promile)
0
grza1 napisał:
Autor wiadomości wiedział już o 15:15 że po 16 dojdzie do wypadku... Ehhh ci dziennikarze DW... Szkoda gadać
Najpierw trzeba zrozumieć tekst a później mądrze komentować . Chyba że u ciebie dzisiaj piątek
0
Wielka szkoda, że się bandyta nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy. STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!
0
Powinien pier**lnąć pierwsze w latarnię i to tak aby mu ten głupi łeb odpadł. Szkoda kobiety. W tym wieku to 100% kalectwo. To jest czyjaś matka lub babcia.
0
Palanta powiesić za fajfusa na tym słupie, na którym się zatrzymał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: