Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To się nazywa pęd do kultury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O k....a !!!!!!!!! Czym on jechał , że staranował teatr???? Ja też chcę mieć taki samochód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny wypadek gdzie samochod na chodnik wjezdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde - jaka szkoda, że nie zginął ten pajac za kierownicą.. byłoby o jednego idiotę mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zrobił spektakl i to jeszcze przed sezonem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić do ciupy i niech śpi z dwoma wyłamanymi słupkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muka napisał:
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się ten pijany bandzior nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Jakie ty masz serce skoro życzysz komuś śmierci ?? Uważaj bo takie życzonka lubią wracać do właściciela a pisząc to w liczbie mnogiej jeszcze z pół rodziny pogrążysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budynku nie zauwazyl, a wy sie czepiacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To cud, że chodnikiem nikt nie szedł, bo mogłoby dojść do tragedii - mówią okoliczni mieszkańcy." (...) prawda, a mieszkańcy (...) się znają. Otóż ja szedłem tym chodnikiem i poprostu po wypadku uciekłem bo sam byłem pijany, ale skoro piszę na tym zacnym forum, to chyba jestem żywy
Ostatnio edytowany 19 września 2012 r. o 12:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie ty masz serce skoro życzysz komuś śmierci ?? Uważaj bo takie życzonka lubią wracać do właściciela a pisząc to w liczbie mnogiej jeszcze z pół rodziny pogrążysz.
Dobrze Muka gada (polać mu) - nie życzy śmierci "komuś" tylko IDIOCIE/potencjalnemu mordercy - ciekawe jakie Ty miałbyś serce gdyby (odpukać) ten IDIOTA potrącił/zabił Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich.. pomyśl głębiej zanim wrzucisz coś na forum. Dawniej taki deb*** skończyłby w pierdlu - a dziś prawo karze DOPIERO jak się coś stanie ( i to nie zawsze..). dlatego nie ma co liczyć na prawo/system tylko na "boską sprawiedliwość" i mieć nadzieję że taki idiota rozbije się na drzewie a nie na jakimś przypadkowym przechodniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie ty masz serce skoro życzysz komuś śmierci ?? Uważaj bo takie życzonka lubią wracać do właściciela a pisząc to w liczbie mnogiej jeszcze z pół rodziny pogrążysz.
Wobec takiej twojej empatii dla pijanych morderców za kierownicą - nie pozostaje nic innego, jak życzyć ci bezpośredniego spotkania na drodze z takim twoim pupilkiem - a wtedy dopiero pogadamy. O ile przeżyjesz to spotkanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...