Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sebastian Nowak?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za smieciowy artykul, jakby ktorys z was wiedzial przez co Seba przechodzil ostatnio i jakie mial problemy w zyciu osobistym to by zmienil zdanie wypisujac takie glupoty jak tu czytam, zalamal sie facet i tyle w temacie, jest tylko czlowiekiem, jazda pod wplywem to zlo, ale to tylko swiadczy o nim ze nie radzi sobie z problemami i jest slaby psychicznie
Każdy kto wsiada za kółko na procentach % łamie prawo - nie ma w tej kwestii co dyskutować. Teksty, że ma problemy itp. to chyba jakaś kpina, jakby każdy się tak leczy, wsiadaniem na bani za kółko? Jak to sobie wyobrażacie :) ?   Sebek pewnie jest i pozytywny, ale zachował się MEGAnieodpowiedzialnie, ryzykował - nie mówię, że swoje własne, bo mi nie jest szkoda takich ludzi, czy na wózkach czy już w piachu, na własne życzenie taki los sobie gotują - zdrowie i życie innych uczestników ruchu, ludzi (policjantów jak się okazało nawet z CBŚ) w samochodach, pieszych, dzieci itd. Chciałbym żeby ta sprawa znalazła swój finał w sądzie.   Kpiący komentarz na jego profilu powinien być jasnym sygnałem - i tak mi nic nie zrobicie. Tacy ludzie się nie zmieniają, alkoholizm to choroba, trzeba tak to nazwać.   Dla mnie każdy kto go broni, w jakikolwiek sposób, jest wg. mnie zdolny do tego samego.   Niektórym brak po prostu kręgosłupa moralnego, a każdy wypadek w którym udział bierze lekarz jest zupełnie inaczej traktowany, w porównaniu ze zwykłym zjadaczem chleba.   I znowu straci prawko lub nie, odzyska je i znowu w kogoś wjedzie - i tak w kółko - patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto wsiada za kółko na procentach % łamie prawo - nie ma w tej kwestii co dyskutować. Teksty, że ma problemy itp. to chyba jakaś kpina, jakby każdy się tak leczy, wsiadaniem na bani za kółko? Jak to sobie wyobrażacie :) ?   Sebek pewnie jest i pozytywny, ale zachował się MEGAnieodpowiedzialnie, ryzykował - nie mówię, że swoje własne, bo mi nie jest szkoda takich ludzi, czy na wózkach czy już w piachu, na własne życzenie taki los sobie gotują - zdrowie i życie innych uczestników ruchu, ludzi (policjantów jak się okazało nawet z CBŚ) w samochodach, pieszych, dzieci itd. Chciałbym żeby ta sprawa znalazła swój finał w sądzie.   Kpiący komentarz na jego profilu powinien być jasnym sygnałem - i tak mi nic nie zrobicie. Tacy ludzie się nie zmieniają, alkoholizm to choroba, trzeba tak to nazwać.   Dla mnie każdy kto go broni, w jakikolwiek sposób, jest wg. mnie zdolny do tego samego.   Niektórym brak po prostu kręgosłupa moralnego, a każdy wypadek w którym udział bierze lekarz jest zupełnie inaczej traktowany, w porównaniu ze zwykłym zjadaczem chleba.   I znowu straci prawko lub nie, odzyska je i znowu w kogoś wjedzie - i tak w kółko - patologia.
Życzę smierci tym wszystkim, którzy usiłują mnie zabić, choć nic im nie zrobiłem i nawet mnie nie znają - bo bardzo cenię swoje życie a każdy pijany kierowca na drodze to potencjalny (a czasem faktyczny) morderca. Do tego w jakimś sensie morderca z premedytacją - bo siadając w pijanym widzie za kierownicę CO NAJMNIEJ godzi się na to, że może mnie zabić. W tej sytuacji wolę, żeby cała ta parszywa pijana patologia sama się wyeliminowała spośród nas, niż gdyby miał przez nich stracić życie choć jeden niewinny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda ze Seba nic sie nie zmienil i nie zmieni, alkohol doprowadzil go do samozniszczenia, dwa razy stracil prawko i nic go to nie nauczylo, jest niedojrzaly i nieodpowiedzialny, jego wpisy na fb swiadcza o tym ze nic sobie z niczego nie robi, jest panem swojego zycia ale nie czyjegos, zero wyobrazni. Jego Aneta, brat czy znajomi moga wypisywac jaki to z niego super kumpel, ale chyba lepiej jak zaczna troszczyc sie o jego leczenie, ma koles problem z alkoholem i jak tak dalej pojdzie to naprawde moze kogos zabic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie kompletnie nie obchodzi czy to czyjś fajny kolega, czy też ma jakieś problemy, jak wsiada za kółko po pijaku to jest potencjalnym mordercą! Tym razem wjechał w inne auto i karoseria wytłumiła uderzenie, a jakby wjechał w motor albo w ludzi na chodniku? To by była tragedia i ktoś mógłby stracić brata/syna/córkę/męża itp., więc nie brońcie gościa, który nie jechał po dwóch piwkach tylko mocno pijany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co wyjdzie w badaniach, Sebek zawsze spoko i pozytywny gościu, co mu odwalilo Redaktor robi z niego kryminaliste, prawko stracił za jazdę po pijaku na rowerze z tego co mi wiadomo, drugi raz za punkty Pecha miał ze trafił na ludzi z CBS, mam nadzieje ze dostanie zawiasy, bo kryminał go zniszczy
POWINNI NA MIEJSCU GO CI Z CBS ZNISZCZYĆ I ROZJECHAĆ JAK WSZĘ. miły gosciu. zajebiste Szkoda że ci matki nie rozjechał, ale kto wie co jeszcze cię czeka w życiu, i napisz wtedy o tym miłym pijaku w dupę kopanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młody medyk już dwa razy tracił prawo jazdy. Raz za prowadzenie na "podwójnym gazie”, a później za przekroczenie limitu punktów karnych.   W lipcu 2013 roku na swoim facebookowym profilu chwalił się spotkaniem z policjantami. W jednym z wpisów zamieścił zdjęcie prędkościomierza pokazującego 250 km/h i wskaźnika poziomu paliwa oscylującego wokół zera. – Dobrze ze stacja obok ... i tak mnie dojechali 10pkt i 8 stow ale zapronowalem im leczenie oczow for free i wczesniejszy termin i skonczylo sie na milego dnia (pisownia oryginalna – red.) – napisał w komentarzu Sebastian N."   Ten jego wpis na Facebooku jakby wiejski przygłup pisał o rajdach swoją starą beemką. :lol: I to ma być poważny lubelski okulista ? Bitch, please.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jest na wolnosci ??????POwinien byc za kratkami Pytam kto za nim stoi ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jest na wolnosci ??????POwinien byc za kratkami Pytam kto za nim stoi ????????
Jakaś bliska osoba z Prokuratury Rejonowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie, Sebastian to bardzo miły i uczynny gość. Widocznie miał jakieś kłopoty osobiste, jego błędem było że siadł za kierownicę po alkoholu. Osoby które go nie znają, niech się nie wypowiadają, bo w relacjach międzyludzkich to równy koleś. Życzę mu,żeby jakoś z tego wszystkiego się pozbierał.
Szczególnie jak zeznawał w sadzie pod przysięga nieprawdę w jednej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wiecie, Sebastian to bardzo miły i uczynny gość. Widocznie miał jakieś kłopoty osobiste, jego błędem było że siadł za kierownicę po alkoholu. Osoby które go nie znają, niech się nie wypowiadają, bo w relacjach międzyludzkich to równy koleś. Życzę mu,żeby jakoś z tego wszystkiego się pozbierał.
Szczególnie jak zeznawał w sadzie pod przysięga nieprawdę w jednej sprawie... Najpierw, że był zagranicą pot ze nie, śliska sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jest na wolnosci ??????POwinien byc za kratkami Pytam kto za nim stoi ????????
Leczy się u niego żona komendanta,miejscowy sędzia i prokurator, jest nie do ruszenia,cały ten temat to go wali !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też znam Sebę i wiem że jego głównym problemem było to, że nie ma BMW M3 tylko 328i, która co prawda była szybka, ale w Lublinie znaleźli się tacy, którzy go ścigali na światłach, co powodowało u niego jeszcze większą złość. Nie rozumiem jak można wsiąść za kółko w stanie bełkotliwej mowy, czyli ledwo kojarzącym. A już w ogóle nie rozumiem tego, jak można w takim stanie zamiast jechać płynnie i przepisowo w obawie przed rutynowym zatrzymaniem przez Policję do kontroli za wykroczenia, szaleć, jeździć między autami slalomem, finalnie nie zmieścić się w luce i wjechać między samochody na światłach......
Widzę,że i Ty masz sprawdzone sposoby na jazdę w stylu sebka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa,że on był w Stanach i jakoś go nie zastrzelili. Inaczej pewnie byłoby z tobą ofermo.
Jako student pojechał zarobić na nowy samochód, wcześniej jeździł oplem corsa i jakiś czas cytryna C4, nie robicie juz z niego takiego zamożnego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł brzmi, jakby policjanci stali w oznakowanym radiowozie na skrzyżowaniu a on z pełną premedytacją 150 km/h wjechał by w nich. To był nieoznakowany pojazd. Nie rozumiem skąd takie wyjaskrawienie tego problemu... To był pojazd jak każdy inny ...
Tracił wcześniej prawko Ludzie z CBŚ Lekarz Próba ucieczki Szarpanie się z policją Mało Ci? Najlepiej jakby kogoś zabił jeszcze? Dziwną masz perspektywę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian N czyli syn doktora Wiktora Nowaka z Opola Lubelskiego. Sebastian alkoholik i zmarnowany narkoman. Wywalali go ze wszystkich "karetek" na lubelszczyznie za machloje z narkotykami. Studia skonczyl dzieki plecom, srednia 2,8 na dyplomie. Szumowiny są wszędzie i powinno się je usuwać ze społeczeństwa. Pozdrawiam i dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako student pojechał zarobić na nowy samochód, wcześniej jeździł oplem corsa i jakiś czas cytryna C4, nie robicie juz z niego takiego zamożnego Pana
pomyłka , to była jednak C3'ka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat:   – Dobrze ze stacja obok..i tak mnie dojechali 10pkt i 8 stow ale zapronowalem im leczenie oczow for free i wczesniejszy termin i skonczylo sie na milego dnia (pisownia oryginalna – red.) – napisał w komentarzu Sebastian N.   Konec Cytatu...   Mój komentarz: Jeśli tacy ludzie szkolą się na medyków, to strach pomyśleć o losie pacjentów. Przecież ten człowiek zachowuje się jak jakiś gównarz, a nie odpowiedzialny dorosły człowiek, co wnioskuję po głupkowatych wpisach na facebook-u... sam fakt chwalenia się tym świadczy, że on ma coś nie tak pod czaszką. To nie przynosi chluby akademii medycznej w Lublinie, że szkoli takie kreaturki na lekarzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając Polski system prawny można się spodziewać rychłego dołączenia Sebastiana N. do grona polskich lekarzy, by ci powiększyli swoją grupę gnębicieli narodu polskiego. Bóg, Honor i Ojczyzna.... ku*** co ja gadam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezaleznie co on zrobil kim jest pytam sie. jak mozna byc takim smieciem!!Mowie o komentarzu w ktory ktos wyciaga wszystkie brudy na swiatlo dzienne. chuj cie to obchodzi czy on jest glabem czy nie dlatego pytam po co wymieniasz jego jak i ojca z nazwiska, miejsca zamieszkania. jestes kretynem i brak ci jakiegokolwiek dystansu. z tego typu opiniami nadajesz sie idealnie jako dzinnikarz faktu lub super expresu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...