Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany mężczyzna podczas awantury wyrzucił psa z 3 piętra bloku

Utworzony przez polocotowiec, 29 stycznia 2012 r. o 15:53 Powrót do artykułu
Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego wyrzucić z 10 piętra na zbitą mordę, ale wcześniej ręce uciąć i spalić Co za poj3bany kraj psychikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała suczka pecha że urodziła się psem a nie kotem. Kot zawsze spada na cztery łapy. Znam przypadek że kot przeżył upadek z siódmego piętra, ba, nic mu się nie stało. Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra, na tym osiedlu z okien leci wszystko : kobiety, psy, drzwi, telewizory, lodówki, butelki, kuchenki gazowe, pralki, elementy umeblowania, armatura sanitarna,naczynia, czajniki,patelnie,komputery, kosze na śmieci. Broń Boże chodzić pod oknami,nigdy nie wiadomo co zostanie wyrzucone przez okno. W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucić ch*ja za okno! Na trzeźwo, z niewielkiej wysokości ale z dostatecznej żeby się meczył! Oko za oko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zośka napisał:
Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą,
Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany był, nie można mieć do niego pretensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Mietek nie szufladkuj ludzi. Nie każdy tam mieszka z własnego wyboru. -Zryty Beret..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Nie można mieć pretensji bo był pijany'- Czy ty jesteś człowieku normalny? Hmm... ciekawa jestem co byś napisała gdyby pijana osoba zrobiła coś tobie? Aaaa już wiem! Przecież nie można mieć do niego pretensji bo był pijany! Boże widzisz to i nie grzmisz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
'Nie można mieć pretensji bo był pijany'- Czy ty jesteś człowieku normalny? Hmm... ciekawa jestem co byś napisała gdyby pijana osoba zrobiła coś tobie? Aaaa już wiem! Przecież nie można mieć do niego pretensji bo był pijany! Boże widzisz to i nie grzmisz ...
cosię tak napinasz? nie widzisz ironii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joseph napisał:
Pijany był, nie można mieć do niego pretensji.
po cvholere pije jak warjuje jak ktoś nie może pić to po jaka cholere pije i zneca sie nad słabsza istota mam nadzieje że w więzieniu porządnie mu dupsko wymłucą zgadzam się tam przeważnie mieszkają menele żadko kiedy spotyka się kogoś normalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jego wyrzucić z 10 piętra na zbitą mordę, ale wcześniej ręce uciąć i spalić Co za poj3bany kraj psychikow
zgadzam się wywalić go za okna takie śmiecie nie mają prawa żyć i mam nadzieje że w kiciu mu dupsko zerżną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"~polocotowiec~ Grupa:Goście Napisano dziś, 15:53 #1 Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:00 #3 (...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...) (...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:27 #6 Użytkownik zośka dnia 29 styczeń 2012 - 16:22 napisał Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą, Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach." Szanowni autorzy zamieszczonych powyżej cytatów, jestem mieszkańcem Tatar własnie od lat sześćdziesiątych. I mieszkam na ostatnim piętrze wysokiego bloku (nie na parterze:)). Twierdzę z całym przekonaniem, że treść cytatów tyle ma wspólnego z rzeczywistością, co - jak to ktoś niedawno pisał - Urban z urbanizacją. Mieszkańcy Tatar niczym nie różnią sie od mieszkańców innych osiedli. Na Czubach na przykład czas jakiś temu - w sumie całkiem niedawno - kobieta rzuciła się z 10 piętra, bo nie mogła wytrzymać z mężem - pijakiem, nieostrożny motocyklista, "szalejąc" na parkingu przy jednym z bloków, "rozwalił" róg jednego z nowych marketów spożywczych. Na LSM strzelano do człowieka - dalsze przykłady możnaby mnożyć. Może zatem należałoby leczyc tę tatarofobię ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
zgadzam się wywalić go za okna takie śmiecie nie mają prawa żyć i mam nadzieje że w kiciu mu dupsko zerżną
co sie spuszczasz głupia kobietko co? to tylko głupi pies a nie człowiek !!! miał ochotke to tak zrobił i tyle. nie zabił człowieka tylko głupiego kundla. Aty wezz sie pierrrr do lnij mocno w twarz i przestan płakac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:\ napisał:
"~polocotowiec~ Grupa:Goście Napisano dziś, 15:53 #1 Tatary-wszystko jasne.Dzielnica marginesu i prymitywów. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:00 #3 (...) Tatary to osiedle ludzi nienormalnych, niedawno sądzili sprawcę wyrzucenia kobiety bodajże z 3 piętra,(...) (...)W latach 60 ubiegłego wieku dzielnica ta została zasiedlona osobami umysłowo chorymi i tak zostało do dzisiaj. Od Przyjaźni po Montażową 90% to czubki. ~mietek~ Grupa:Goście Napisano dziś, 16:27 #6 Użytkownik zośka dnia 29 styczeń 2012 - 16:22 napisał Na Tatarach mieszkają też normalni ludzie i nie można mierzyć innych swoją miarą, Owszem mieszkają i normalni ale tylko ok.10%, z nowych zasiedleń. I niestety, Ci przeważnie tylko na parterach." Szanowni autorzy zamieszczonych powyżej cytatów, jestem mieszkańcem Tatar własnie od lat sześćdziesiątych. I mieszkam na ostatnim piętrze wysokiego bloku (nie na parterze:)). Twierdzę z całym przekonaniem, że treść cytatów tyle ma wspólnego z rzeczywistością, co - jak to ktoś niedawno pisał - Urban z urbanizacją. Mieszkańcy Tatar niczym nie różnią sie od mieszkańców innych osiedli. Na Czubach na przykład czas jakiś temu - w sumie całkiem niedawno - kobieta rzuciła się z 10 piętra, bo nie mogła wytrzymać z mężem - pijakiem, nieostrożny motocyklista, "szalejąc" na parkingu przy jednym z bloków, "rozwalił" róg jednego z nowych marketów spożywczych. Na LSM strzelano do człowieka - dalsze przykłady możnaby mnożyć. Może zatem należałoby leczyc tę tatarofobię ? ? ?
a ja postawie juz tylko "kropke". i coz naleze do tych chyba "normalniejszych" bo mi przyszlo mieszkac na parterze coz zatem trzeba napisac o mieszkancach drapaczy chmur ? poza skala szalenstwa? ciekawa koncepcja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W uzupełnieniu do "cytatów": powinienem dodać, że w każdym z lubelskich osiedli - na Tatarach też - nietrudno o przykłady wydarzeń o pozytywnym wydźwięku. I te są - na szczęście - w przewadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto partii służy - ten na Luksemburg Róży (Wieniawa) Kto ma forsę za ziemię - ten na LSM-ie A Ty ludu szary - sp.......j na Tatary Tak więc potomkowie ubeków i wieśniaków zamknijcie otwory gębowe i popatrzcie lepiej na swoje donosy i świnie w stodołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze! Druga sunia nie została mu odebrana przez POLICJĘ! Policja zabrała tylko pierwszego psa, który zmarł w schornisku. Po drugie! Sunia wcale nie trafiła do schoniska! Jest pod opieką Lubelskiej Straży Ochrony Zwierzat i czeka na adopcję. Nim opublikuje się jakiś reportaż warto byłoby sprawdzić jakie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ja będę mieć ochotę to ciebie spuszczę do kanału bo ty nie człowiek,nie suka tylko sucz śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krew mi się burzy jak czytam wasze komentarze. Na Tatary najgłośniej najeżdżają ci, którzy tam nigdy nie byli. Dzielnica JAK KAŻDA INNA. Mieszkam tu od paru lat i nie narzekam, ba, jestem bardzo zadowolona. A co to waszych 'statystyk' to przede wszystkim mnóśtwo tutaj ludzi starszych, więc rzeczywiście bardzo 'groźnie'. ... ale co ja tam wiem, w końcu mieszkam na ostatnim piętrze, więc pewnie też należę do "marginesu"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...