Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany pirat zabił Martę i Małgosię

Utworzony przez Ghost, 12 grudnia 2007 o 06:28 Powrót do artykułu
Powinni ich postawić teraz na drodze i pojeździć po nich tym Golfem, na trzeźwo bo pijani by nic nie poczuli, BYDŁO !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za mało. To po prostu zabójstwo. A nie -wypadek.
0
znani byli z tego, że lubili popić i potem jeździć samochodem....brak słów... właśnie wtedy, miesiąc, dwa rok temu można było tej tragediii zapobiec. tylko czy ta pani sklepowa która o tym mówi zadzwoniła z raz na policję skoro wiedziaa że oni po pijaku jeżdżą samochodem??
0
ale sciema nie bylo wlasciciela pojazdu w samochodzie. co oni pierd... widocznie go bronia bo ma koles wzgledy w ryckiej psiarni i nieraz uniknal juz kary
0
tych skurw.... tylko zabić wódka jest dla ludzi, ale dla ludzi normalnych mających umiar i rozsądek. Zanałem obytwie dziewczyny, były bardzo miłe i sympatyczne. a sprawcy za kilka lat wyjdą i co? Mogą to samo zrobić co teraz: KARA ŚMIERCI dla sprawców!!!
0
Takich ludzi to tylko na szubienice i bez zadnego sądu!!! dwie mlode dziewczyny przez takich sku***eli musiamy zginac
0
wszyscy dożywocie powinni dostać ...niedoje....?
0
Marta była moją bardzo dobrą koleżanką, już od 3 lat. aż nie mogę w to uwierzyć że nie żyje. jak się dowiedziałem to cały dzień się załamał
0
Tych sk...wieli to na sprężyny wziąść, szmatławce zabiły moje dwie kumpele
0
PIĘKNIE! baran w koncu sie doigral! zawsze byl niedojzalym facetem,wiecznym dzieckiem chociaz ma na karku tyle lat! najwiekszy bajkopisaz jakiego znam! ciagle zmyslal jakies historie,gadal glupoty i... mi nie dawal spokoju,znam go osobiscie,ciagle sie do mnie doczepial... czlowiek ktoremu nie mozna ufac! moze to wiezienie da mu troche do myslenia i sumienie go w jakis sposob ruszy! az wstyd sie przyznac ze nam MORDERCĘ!
0
wie ktoś gdzie leży moja była dziewczyna? jutro się do niej wybieram, do Martusi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: