Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany wjechał w pieszych pod halą Nova. "Kierowca i pasażer byli bardzo rozbawieni"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2016 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Też dwa razy byłem na terapii i odtruciu alkoholowym. Raz piłem pół roku dzień w dzień a raz 9 miesięcy. Gdy odstawiłem alkohol to zaczęły się zwidy , słyszałem głosy , nie mogłem w nocy spać . Miałem delirkę i wszystko mi się trzęsło . Gdy wypiłem szklankę wódki to po 4 minutach wszystko odeszło i czułem się rewelacyjnie jak młody Bóg. Obecnie non stop piję i wiem że picie to moja pasja , mój cel w życiu :) Chodzę na spotkania Anonimowych alkoholików AA i tam pijemy na okrągło . Jeden przynosi wódkę inny wino lub piwo , ktoś inny zagrychę i zapojkę i jest rewelacyjnie jak pijemy , biesiadujemy , zakąszamy . Gdybym przestał pić znowu bym miał atak delirium tremens i wylądowałbym w szpitalu i na detoksie. A tak piję i żyję rewelacyjnie . Oczywiście nie jeżdżę autem po alkoholu i nie popieram tego !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozywotnie zabranie prawa jazdy i wiezienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się te dwie parszywe gnidy nie zabiły! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wjechal w pieszych pod hala nova a moze wjechal na pieszych na przejsciu pod hala nova????? co te redaktorki konczyly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego śmiecia z Łukowa powinni skazać na karę śmierci pedał jeden uwaga na takich śmieci z Łukowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w którym AA takie picie? sciemniasz małolacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim wycirusom nie powinno się dawać prawa jazdy. A jedyna słuszna kara to dożuwocie w kamieniołomach. Ale znając polskie sądy to zaraz go wypuszączą, ten wyjdzie, napije się, wsiądzie za kółko i jeszcze kogos zabije. Taka ta poldska "prewencja". Przecież to oczywiste, że taki się nie "naprawi". Takiego trzeba izolowac dożywotnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u***ić ręce przy nadgarstkach by więcej żadnej kierownicy nie utrzymał w łapie i po kiliszek nie sięgnął a nie jeszcze za moje podatki będzie wyciruch w więzieniu siedział,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym musi być, że z wyglądu twarzy policjanci nie różnią się od przestępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...