Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga dzieci bo teraz to i dzieci mogą miec dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot agent Komisji Trójstronnej ,zwolennik całkowitej globalizacji i zniszczenia patriotyzmu. http://www.youtube.com/watch?v=uGpgTVtowkc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej Pan Palikot daje nam nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak patrzę na te wszystkie manifestacje, pod biurem palikota, przed Pałacem Prezydenckim w rocznicę katastrofy w Smoleńsku, i widzę, że wyskrobano nie tych co potrzeba, to całym sercem jestem przeciwko aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIWNE siepacze od palikota ich jakoś nie pobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłópów trzeba tępić i niszczyć. Jak ktoś wpierd*li paligłópom to powiniem mieć zniżki i rabaty. te oszołomy niszczą POLSKI NARODOWY PATRIOTYZM. Niech zyje wolna Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśnie wielmożny obywatel napisał:
Jak tak patrzę na te wszystkie manifestacje, pod biurem palikota, przed Pałacem Prezydenckim w rocznicę katastrofy w Smoleńsku, i widzę, że wyskrobano nie tych co potrzeba, to całym sercem jestem przeciwko aborcji.
Przytomny głos w nieprzytomnym amoku. Jedno mnie nie przestaje dziwić... zwolennicy kary śmierci w tym kraju najczęściej są jednocześnie zagorzałymi przeciwnikami aborcji. Ale nie ma przeproś - Biblia nie zabrania kary śmierci, nie zabrania nawet niewolnictwa... zabrania jedynie zabijania. Teologia zaś do "zabijania" podpina aborcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei patrząc na uczetników tej manifestacji dochodzę do wniosku, ze tak antykoncepcja jak i aborcja były chyba kiedyś za mało popularne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei jestem za wprowadzeniem aborcji na życzenie I tak i tak kobiety usuwają dlaczego robią to w niehigienicznych często warunkach? własnie dlatego że nie mogą usunąć legalnie. Takie czarne praktyki często zagrażają zdrowej matce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie poziom wpisów na tym forum. Aborcja zawsze jest złem i nic tego nie zmieni. Czy Wy myślicie w ogóle? Przecież to mordowanie poczętego człowieka. Ćwiartowanie jego ciała, rozrywanie go na kawałki. Ktokolwiek popełnia aborcję lub pomaga w tym jest objęty ekskomuniką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiartowanie płodów to w podziemu aborcyjnym. Aborcja w szpitału odbywa się farmakologicznie, wygląda jak poród. Dzieci z nieuleczalnym śmiertelnymi wadami najczęsciej rodza się martwe, lub umieraja zaraz po porodzie i cierpią. Kobieta ma prawo wybierac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Zofio, niech sie Pani zastanowi, niektorych poprostu nie stac na utrzymanie dziecka. Co zawdzieczamy takim ludziom jak Pani,a wlasnie samotne matki pobierajace zasilki. Nie ma Pani pojecia o mlodych ludziach wiec prosze w ich imieniu sie nie wypowiadac!!!!! Niech robi Pani ze swoim zyciem co chce ale narzucac nic nikomu nie wolno, gwarantuje mi to konstytucja!!!! A Pani nazwisko sobie zapamietam.I niech zgadne jest Pani okolo 50-60 wiec blizej do babci niz do matki, wiec lepiej niech sie Pani nie wypowiada!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ja z kolei patrząc na uczetników tej manifestacji dochodzę do wniosku, ze tak antykoncepcja jak i aborcja były chyba kiedyś za mało popularne.
mocny argument, poppatrz w lustro i wiecej zelu na wlosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennik napisał:
Ja z kolei jestem za wprowadzeniem aborcji na życzenie I tak i tak kobiety usuwają dlaczego robią to w niehigienicznych często warunkach? własnie dlatego że nie mogą usunąć legalnie. Takie czarne praktyki często zagrażają zdrowej matce.
ja jestem za wproadzeniem przestepstw (kradzieze, morderstwa, rozboje) na życzenie. Odbywaja sie czesto w trudnych warunkach bo przestpca boi sie policji i ofiary, a to zagrazaja jego zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teologia zaś do "zabijania" podpina aborcję. [/quote] Pod co podpinasz aborcje? pod zabieg higieniczny? Nie ma przeproś, nie wydajesz sie ekspertem ani w sprawach dotyczących teologii, zabijania i aborcji. Szkoda tylko, ze nie zdajesz sobie z tego sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poncki napisał:
Pani Zofio, niech sie Pani zastanowi, niektorych poprostu nie stac na utrzymanie dziecka. Co zawdzieczamy takim ludziom jak Pani,a wlasnie samotne matki pobierajace zasilki. Nie ma Pani pojecia o mlodych ludziach wiec prosze w ich imieniu sie nie wypowiadac!!!!! Niech robi Pani ze swoim zyciem co chce ale narzucac nic nikomu nie wolno, gwarantuje mi to konstytucja!!!! A Pani nazwisko sobie zapamietam.I niech zgadne jest Pani okolo 50-60 wiec blizej do babci niz do matki, wiec lepiej niech sie Pani nie wypowiada!!!!
Jeżeli kogoś nie stać na dziecko,to niech się piczką nie bawi i nie robi z tym doświadczeń,nie będzie problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, lepiej potem z kocyka wy*ebać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie tylko w tyłkach ale i w głowach mają Ci młodzi namieszane. Niedługo stwierzą, że plemnik ma już osobowość prawną. Panowie uważajcie bo za chwilę ze spermą będziecie musieli do chrztu latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, pamiętajcie o tym, że po życiu na ziemi jest inne życie. Od Was samych zależy, czy traficie do nieba czy do piekła. To nie są wymysły Kościoła, tylko prawdziwa rzeczywistość. Co wolicie? Wieczne cierpienia bez szans na ulgę, czy może wieczną radość? W Niebie nie jest nudno, tak jak się niektórym wydaje, że tam tylko modlitwa i śpiew. Tam jest nieogarniające szczęście. Czy sądzicie że popieranie morderstwa doprowadzi Was do Nieba? Naprawdę polecam się nad tym zastanowić i głębiej rozważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poncki napisał:
Pani Zofio, niech sie Pani zastanowi, niektorych poprostu nie stac na utrzymanie dziecka. Co zawdzieczamy takim ludziom jak Pani,a wlasnie samotne matki pobierajace zasilki. Nie ma Pani pojecia o mlodych ludziach wiec prosze w ich imieniu sie nie wypowiadac!!!!! Niech robi Pani ze swoim zyciem co chce ale narzucac nic nikomu nie wolno, gwarantuje mi to konstytucja!!!! A Pani nazwisko sobie zapamietam.I niech zgadne jest Pani okolo 50-60 wiec blizej do babci niz do matki, wiec lepiej niech sie Pani nie wypowiada!!!!
Zamiast zabijać dziecko, można zawsze zostawić je w szpitalu zaraz po urodzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...