Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
media kłamią każdy chyba o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka mają wierszówkę za "pro ciapate" artykuły?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteście warci nawet przeczytania słowa, bo każde jest zakłamane. Jakby PO zrobilo manifestacje wspierającą imigrantów, to byście o nich pisali same superlatywy. Jesteście dnem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadalibyście się do ministerstwa propagandy III Rzeszy "dziennikarze" dziennika wschodniego. Żałośni jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę popularność gazety artykuł sięga tutaj dna. Totalne zero obiektywizmu, stronnicowość i dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry artykuł, prawdę trzeba mówić wprost a nie owijać w bawełnę. Z punktu widzenia przechodnia - jakieś wrzaski, kilku politykierów reklamowało się na banerach i tyle. granie na emocjach bojaźliwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu zrobiłeś gałę ,że tak piszesz sprzedajny pismaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra... z wważnego tematu wyszła szopka i hucpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś dziwny ten artykuł, zwłaszcza końcówka jakaś żenująca. Ja się cieszę że młodzież tak się angażuje. I sondaży wynika , że większość Polaków popiera te hasła, więc nie wiem co się ta dziennikarka tak śmiesznie napina? A mam 42 lata i nie bywałam na stadionach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyzm podnosi łeb, Niemcy już to przerabiali na szczęście rozsądek dominuje u nas wśród myślacych ludzi. Dzięki Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bluzy z symbolami Powstania Warszawskiego" - powstanie było wybitnie głupią decyzją militarną. Nie przyniosło żadnego efektu pozytywnego poza 200 tys. ofiar. Powoływanie się dziś na ten epizod to jakaś paranoja. Raczej powinno się na tym przykładzie uczyć ludzi rozsądku, planowania i myślenia w działaniach militarnych. Ten zryw przyniósł więcej szkód niż korzyści. Jeśli to jest dla "patriotów" przykładem to raczej grozi nam zagłada, niż jakikolwiek sukces. Wojna gołej d... z batem kończy się w jeden sposób. Na cmentarzu A patrioci zamiast protestować to niech się wezmą za płodzenie dzieci. Demografię mamy STRASZNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciśniecie z krótko ostrzonej młodzieży i kibiców klubów piłkarskich a jak spotkacie ciapatego to będziecie pierwsi za ich plecy uciekać poza tym Węgry zamykają granice jak myślicie którędy będą chcieli przejść do Niemiec brawo przez Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na przykład nie chce mieć w klatce mieszkającego, nie pracującego muzułmana z rodzina i świtą odwiedzających go innych nie pracujących muzułmanów. Skąd wiem że nie będzie pracował? Bo ja go nie zatrudnię i nikt inny. Poza tym on nie będzie chciał i tak pracować bo nie jest tego nauczony. Ten co czegoś się dorobił został u siebie bo mu szkoda było zostawić ... . Zjechała hołota która nic nie osiągnęła u siebie bi nic nie robiła więc i tutaj nic robić nie będzie. U siebie tolerowali swoje radykalne prawo więc i tutaj jak brodaci kolesie z własnego kraju się odezwą w potrzebie w imię Allaha to wiadomo co będzie się działo. W sumie taka sytuacja już była na Podlasiu chyba. POLSKA dla POLAKÓW!!! Dla Syryjczyków - Syria albo zachód. Bo skoro u siebie dali im się rozbuchać to my chociaż raz bądźmy mądrzejsi od zachodu i róbmy coś pod siebie a nie tylko pod kogoś. Unia narzuci... ? Narzuci bo sobie damy narzucić. Przecież my to też Unia i Węgry też i jeszcze kilka państw by się znalazło. Donald nie śpij !!! Za co kasę bierzesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie napisać artykuł o tym jaki ten artykuł jest beznadziejny i przeprosić ludzi, że coś takiego wydaliście. Wiem, którego dziennika już czytać nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te szaliki klubowe? Gdzie ci bywalcy stadionów? Nie znam NIKOGO niezależnie od poglądów, kto chce przyjęcia imigrantów. Ten pseudo artykuł to bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże jaka ta dzisiejsza młodzież bojaźliwa i wrażliwa. W latach 90-tych przyjęliśmy 90 tysięcy muzułmańskich terrorystów z Czeczenii a teraz jazgot z powodu 5 tysięcy uchodźców wojennych z Syrii. Połączył ich strach.
nie piszę komentarzy, ale ten mnie wyjątkowo wku...ł bo jest kłamliwy. Mieliśmy szczęście, że z tych 80 tysięcy a nie 90 tysięcy zostało w Polsce 3 tysiące, bo reszta uciekła po zasiłki do Niemiec, Danii i krajów Beneluxu. Nie ma tych ludzi u nas o których piszesz, rozumiesz to? A z tymi 3 tysiącami też są problemy, ale nie u nas w Lbn tylko w Wawie, bo kilka rodzin mieszka na osiedlu mojej familii to powiem w skrócie, nie chciałbyś takich sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu smutne w kraju gdzie jest ''wolność słowa'' za swoje poglądy młodzi ludzie nazywani są rasistami (moim zdaniem poglądy są słuszne). Poza tym domniemam ,że ta starsza pani to typowy osiedlowy monitoring który narzeka na wszystko i krzywo się patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dlaczego byłem na manifestacji przeciwko odgórnie narzucanym ilościom azylantów z krajów arabskich, którzy powinni znaleźć schronienie u zamożnych sąsiadów, a nie w obcych kulturowo państwa UE z Polską włącznie:   Jako niedoszły kandydat na azylanta politycznego oraz gastarbeiter z własnego wyboru uważam, że koalicja rządząca oraz koncesjonowana opozycja powinny zadbać o stworzenie warunków do powrotu imigrantów do ich własnych domów, a nie szykowanie w naszym kraju i mieście miejsc poprzez przymusową eksmisję tych, którzy sobie nie radzą.   Jako rdzenny obywatel Polski uważam, że nie może być tak, iż obcy narzucają nam nie tylko ilość imigrantów, których musimy przyjąć we własnym kraju, ale nie robią nic by zaprzestane zostały w Syrii operacje militarne USA, Izraela i Rosji.   Jako krewny, znajomy i przyjaciel migrantów politycznych, społecznych i ekonomicznych oraz tych zesłanych na siłę poza granice Polski uważam, że nie może być tak, iż pierwszeństwo w osiedlaniu się w naszym kraju mają mieć obywatele kulturowo nam obcy, a nie Ci, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia własnej ojczyzny.   Jako jeden z przedstawicieli pozaparlamentarnej opozycji uważam, że nie może być tak, iż o tym, kto zostanie zasiedlony w naszej ojczyźnie mieliby decydować przedstawiciele MOSAD i AMAN(takie ichnie WSI) – czyli służb specjalnych państwa Izrael, bo inaczej chroniący i inwigilujący nas dzisiaj funkcjonariusze służb specjalnych RP będą musieli pójść na zasiłki albo szukać dla siebie miejsca w innych krajach, co nie byłoby dobre tak dla Nich jak i nas.   Jako podatnik wcale nie uważam, iż utrzymanie jednego uchodźcy, którego przyjmie Polska miałoby kosztować miesięcznie 1 tysiąc 335 złotych - chyba, że miesięczny dochód na jednego członka polskiej rodziny będzie wynosił przynajmniej tyle samo, a zasiłek dla bezrobotnych nie będzie niemal o połowę niższy w stosunku do miesięcznej stawki zasiłku dla samotnego uchodźcy...   Jako praktykujący chrześcijanin znam katolickie racje stanu, które nakazują najsamprzód zająć się najbliższymi, a dopiero później dalszymi krewnymi i obcymi.   Andrzej Filipowicz, Lublin    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor tego wypaczonego artykulika się nie podpisał? Wstyd panie/pani redaktor za taki przekaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nigdy na piechotę nie chodzili po zasiłki na Zachód. Była ciężka robota przy truskawkach albo na budowie. A oni przyjadą poleżeć. To kolonizacja i islamizacja, nie żadni uchodźcy. To zdrowe byki, gotowe do walki. Szkoda tylko, ze  nie chcą walczyć dla swojego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...