Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sztandar Ludu jak zwykle na straży socjalizmu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na to - faktycznie to komedianci. Ta niby egzekucja. Śmieszno-żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł bardzo niskich lotów dziennikarzyny nie dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z bezsilności na taki artykuł opadają ręce i w głowie się rodzi myśl dokąd zmierza ten kraj z takimi ludzmi jak autor tego artykułu. Czy oni wszyscy są serio aż tak ŚLEPI i NAIWNI myśląc, że goszcząc imigrantów postępują słusznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Polka - byłam, nie było żadnej agresji, tylko obawy przed tym co kilka osób robi pod dyktando urzędników unijnych. Poczytaajcie sobie wersety z koranu i zastanówcie się, czy jest kogo tak naprawdę witać. http://www.fronda.pl/a/koran-i-nienawisc-cytaty-ktore-mowia-o-islamie-wszystko,57589.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni łże jak naoczny świadek (jest takie powiedzenie sądowe), proszę wskazać jakiekolwiek miejsce, w którym organizatorzy zapowiadali kilka tysięcy demonstrantów? http://www.kurierlubelski.pl/artykul/8430616,w-lublinie-szykuja-marsz-przeciwko-imigrantom,id,t.html - Spodziewamy się, że na manifestację przyjdzie od 200 do 500 osób - precyzuje Wojciech Rowiński, rzecznik Ruchu Narodowego w Lublinie. "Żetelność" dziennikarska łagrska wasza mać, nie sługujecie w słowie rzetelny na poprawną ortografię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA dla naszej młodzieży. Jestem dumna jako matka i jako Polka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jest tak stronniczy że bardziej się nie da! Poziom redaktora który to pisał się dna, zero obiektywizmu. Ksenofobiczna to jest dziennik wschodni w stosunku do Polaków. Brzydzę się takimi brukowcami jak ten... gorzej niż komunistyczne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hymmm czy to aby nie hejt w stroną przeciwników przyjmowania imigrantów? na ja może się nie znam ale manifestacja jest po to by wypowiadać to co nas boli. dziwicie się zachowaniu ludzi w medialnej propagandzie? otóż ja nie, manifestujący pokazali scenę realną tego co samu wy ,,media,, nam pokazywaliście przez lata- coś się zmieniło? nie ma egzekucji, aktów terroryzmu? media zawodzicie nas Polaków choć im więcej propagandy dostajemy tym bardziej przekonujemy się w słuszność poglądów. dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra takiej rzetelności w opisie tej manifestacji tylko pozazdrościć. byłem tam i po pierwsze to przez takie rzetelne opisy i relacje na takie manifestacje przyjeżdża więcej policji niż manifestujących po drugie to raczej pogoda przyczyniła się do frekwencji a te 500-600 osób to bardzo dobry wynik po trzecie jeżeli by autor tego artykułu choćby tylko spróbował by wykazać się jakimś obiektywizmem napisał by że byli tam też normalni ludzie nie tylko kibice i członkowie narodowych organizacji i to nie tylko z lublina bo byli ludzie z całego regionu lubelskiego nawet na waszych zdięciach pokazujecie os z Chełma i Krasnegostawu więc na miejscu naczelnego zwolnił bym takiego dziennikarza który klepie tylko populistyczne hasła i pewnie jeszcze napisze że większość mieszkańców lubelskiego chce islamistów w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Dziennik Wschodni to spadkobierca Sztandaru Ludu i niedaleko pada jabłko od jabłoni. Czytając ten tekst poczułem się jakbym był młodszy o 30 lat i słuchał jaką linię ma jedynie słuszna PZPR.
Sztandar Ludu był bratnim dziennikiem Trybuny Ludu. Tradycjonaliści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero stronniczości ze strony dziennikarzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakże rzetelny, bezstronny artykuł ;) nic dziwnego, że pan dziennikarz autor podpisał się pod nim swoim imieniem i nazwiskiem 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla czego?Czego,?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nic więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW pisze o kibolach ale na zdjeciu nie ma żadnego takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamstwa piszecie zapewne... jak byla manifestacja we Wroclawiu to lewackie media pisaly ze bylo 500 osob... a tka naprawde bylo kilka tysiecy (okolo 5000 do 7000) Ja sie zastanawiam ile zaplacono autorowi tego artykuly ze tak chetnie on lize buty Ewie Kopacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchodźcy palestyńscy są zmuszeni uciekać z Damaszku, jak kiedyś Święta Rodzina do Egiptu - uważa maronicki arcybiskup Damaszku, Samir Nassar. http://ekai.pl/wydarzenia/x62423/uchodzcy-palestynscy-jak-swieta-rodzina/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Dwóch ochroniarzy poruszających się krok w krok za ekipą Polsatu przestała dziwić" - polska mowa trudna mowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyzm podnosi łeb, Niemcy już to przerabiali na szczęście rozsądek dominuje u nas wśród myślacych ludzi. Dzięki Bogu.
któremu, allahowi? Niech mówią o mnie co chcą, nie pozwole mojej małej ojczyzny zabrać obcym... multi kulti nie wie co to Polska Racja Stanu.... dla nich to ciemnota.... zobaczymy niedługo na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...