Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta pod sklepem z \"dopalaczami\"

Utworzony przez ryś, 4 grudnia 2008 o 22:43 Powrót do artykułu
Nie wiedziałem że jest taki sklep, to straszne!!!!!!!! Czy my zasze musimy dązyć do tego co na zachodzie??? Przecież mamy swój rozum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie opamiętajcie się!!! To straszne!!! ... że chcą nam zamknąc ten wspanialy sklep, trzeba będzie zrobic duże zapasy!!!
0
Dobrze że była taka piketa, tylko ja bym proponawał pójść pod ten sklep, nie z hasłami, tylko zkamieniami i z butelkami z benzyną!
0
Ale po alkoholu tez ludzie nie sa trzezwi a mijamy ich bardzo duzo na codzien wiec niech pod kazdym sklepem gdzie sprzedawany jest alkohol i przed kazdym barem beda oragnizowane takie pikiety...... Zapraszam..... Ludzie kazdy ma swoj rozum i bedzie z niego korzystal wedlug swojego uznania - a sklep niech bedzie a takie pikiety sa dla mnie smieszne - zajmijcie sie w koncu czyms pozytecznym. pozdr
0
A CO MA NAJWIEKSZEGO KOPA Z ASORTYMENTU A CZEGO NIE WARTO KUPOWAC JAKIES RADY A I JAKIE SA CENY TYCH ZAMIENNIKOW TANSZE NIZ ORGINALY
0
to może zróbmy też pikiety przed każdym sklepem z alkoholem, bo przecież to też używka, po której ludzie także tracą świadomość i robią rózne rzeczy, w tym zabijajaą ludzi kierując samochodem pod wpływem alkoholu.
0
I TO JEST SUKCES PełO .
0
Jaki sukces PO, to ze wszędzie dostępne są narkotyki, czy to ze na legalu można je kupić w centrum miasta?? o sukcesach mówmy jeżeli są one faktycznie, a nie o marzeniach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: