Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Xx9d2ntTWhA&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mądry Polak po szkodzie" ! To spiewałem ja - głupi Polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsły POlikot, stefanieuk i Żmijan (POdobno drogownik) POkazały co POtrafią dla LUbelszczyzny czyli nic. Zamiast Żebrać u nieudaczników z PO i PSL może łaskawie zagłosujecie na jakąś inną partię bo przez 3 lata PO i PSL kompletnie się skompromitowały. Poprzednio też SLD,AWS i PiS. Dlaczego w kółko wybieracie tych samych złodziei a potem płaczecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsły POlikot, stefanieuk i Żmijan (POdobno drogownik) POkazały co POtrafią dla LUbelszczyzny czyli nic. Zamiast Żebrać u nieudaczników z PO i PSL może łaskawie zagłosujecie na jakąś inną partię bo przez 3 lata PO i PSL kompletnie się skompromitowały. Poprzednio też SLD,AWS i PiS. Dlaczego w kółko wybieracie tych samych złodziei a potem płaczecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grabarczyk grabarzem polskich dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając to wszystko, to wcale się nie dziwię że do TAKIEJ DZICZY jaka w większości tu pisze. Nikt nie chce aby tacy kretyni gdzieś wyjechali. Wstyd mi za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa coś w stylu "siedemnastka wita was"...bo najszybsze połączenie Warszawy z Lwowem bez względu na stan drogi biegnie przez Lublin i tego nie da się zmienić...jednak Minister Infrastruktury uważa, że szybciej jest pojechać z Warszawy do Krakowa tam skręcić na autostradę do Rzeszowa i potem już leciutko do granicy...Lwów - Warszawa około 380km (jadąc przez Lublin), zaś ta druga wspomniana opcja to 620 km...i założę sie że Lublin będzie zawalony w okresie Euro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRABARCZYK, MASZ NOS JAK PINOKIO O DŁUGOŚCI EKSPRESÓWKI Z LUBLINA DO WARSZAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć tę maniacką wieś,no i cześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani Żyć ani Zdechnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waw napisał:
Jebać lubelską wieś, obwodnica w Warszawie ma być !
TY buraku warszawiaku obwodnica dla Lublina a dla was guwnina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1282713&page=19 Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgłosowaliśmy na PO i teraz PO PTOKACH :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PO, wierzyłem w cuda, oszukała mnie małpa ruda :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwalać wszystkiego na Grabarczyka, bo znowu wyjdzie dobry car Tusk i źli bojarowie. Machina propagandowa Donka tylko na to liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się pochowali posłowie PO z Lubelszczyzny ? Po to ich wybraliśmy aby dbali o interesy województwa a nie myśleli tylko o sobie. Gdzie jest sławny pan Palikot który tylko kłapie szczekaczką. Gdzie jest celebrytka sejmowa pani poseł Mucha. W mediach cicho nikt nie słyszał o jakiś inicjatywach tych posłów a tu tylko była mowa o tych najbardziej rozpoznawalnych posłach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co Pan Grabarczyk przyjeżdzał do Lublina przed wyborami i lansował się z Panem Żukiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla rządu przed wyborami - DROGI jest wyborca, Po wyborach - POdrożało." ..................................................... "OBIECANE DROGI OKAZAŁY SIĘ DROGAMI DO ŻŁOBU ."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy skończy się zima pogonimy rudego sku.....na
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy POlityki, olewajmy Wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...