Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenada organizacyjna, proponuje odrazu zrobić bazar handlowy dla Lublina na nowym stadionie i będzie to czego mieszkańcy najbardziej chcą. Zajebisty jest nowy dyrektor stadionu, tylko mu pogratulować pomysłu. Niech wraca skąd przyjechał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żenada organizacyjna, proponuje odrazu zrobić bazar handlowy dla Lublina na nowym stadionie i będzie to czego mieszkańcy najbardziej chcą. Zajebisty jest nowy dyrektor stadionu, tylko mu pogratulować pomysłu. Niech wraca skąd przyjechał.
A merytorycznie coś mógłbyś powiedzieć? Ja byłem i mi sie podobało. Dzieciakom też
0
Te 25 tys odwiedzających stadionik to fałsz czy prawda? Jakoś te filmiki nie utwierdzają tych  uniesień . Nie będę się martwił czy było 25 tys czy 2,5 tys. Nie mój wóz nie będzie mnie wiózł. 
0
Jestem pół krwi lubelakiem mieszkający w Poznaniu . Bardzo lubie ten rejon ale ludzie są (nie wszyscy) tragiczni. Ludzie Wam sie nic nie podoba i to jest ŻENADA prosze Państwa ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: