Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jakie sklepy tam będą otwarte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 cóż, ja kibicowałam Krzysztofowi Księskiemu. Wielka szkoda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Umowa będzie podpisana najprawdopodobniej od 1 sierpnia, natomiast o tym jaki będzie czas jej obowiązywania zdecyduje zarząd województwa."   To ja poproszę (tego 1 sierpnia) o szczegóły :   1. Wysokość pensji 2. Na jaki okres zostanie podpisana umowa 3. Ewentualne dodatki i ewentualna odprawa   Czarno na białym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, jedyna osoba, którą można było brać poważnie - urzędas z marszałkowskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze GRATULACJE!!! Chociaż, z drugiej strony to szkoda, bo Departament się pewnie mocno zmieni. Powodzenia... i smakuj życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rączki splecione dokładnie tak samo jak Nasz były Marszałek i obecny Prezydent :) Ach ten marketing polityczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś miał wątpliwości to albo był głupi albo kpl. idiota ! Toż to człek hełmofon od hełmofona grabcaka i macie pytania !!!! Skndl - najlepszy  !!! w czym ! w pierdzeniu ! Ludzie czas być poważnym ten chłopek z " hełma" zwany hełmofonem ma tyle z DSK jak jak  ja z marsem na sen. A to co mówi grabcuk to blaga z błotem. Dziwię się tylko cugusiowi że się splamił  a  wydawał się ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie urzędas tylko były cienki urzędniczyna ! czytaj gamoń ! aż strach bierze jednego że jak odejdzie to zawali się u.Marszał ! Odetchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o dopisanie 40 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile za pozytywny artykół Panie Dzienniku? Ewidentna kosztówka!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozweselacz do kotleta sprzedał się jak k*** a do burdelu,   czy to zapłata ze pewien etat?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEJĄĆ FUNKCJE PLAZY ? I to się nazywa kultura ? To prawda - w Plazie są sale kinowe . Czy jednak sale kinowe z puszczanymi w nich popularnymi filmami to jest całość spojrzenia na kulturę , jakiego to spojrzenia winno się wymagać od Centrum Spotkania Kultur ? O jakim spotkaniu tu mówić , jeśli to ma być kolejne miejsce z masową produkcją filmową ? TO NIE WYSTARCZY , aby była mowa o centrum SPOTKANIA  KULTUR .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityka POLITYKA polityka POLITYKA polityka...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Piotrze. Powodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kiedy lubelskie kacyki osiągną dno? na dziś zaskakują coraz to durniejszymi decyzjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEJĄĆ FUNKCJE PLAZY ? I to się nazywa kultura ? To prawda - w Plazie są sale kinowe . Czy jednak sale kinowe z puszczanymi w nich popularnymi filmami to jest całość spojrzenia na kulturę , jakiego to spojrzenia winno się wymagać od Centrum Spotkania Kultur ? O jakim spotkaniu tu mówić , jeśli to ma być kolejne miejsce z masową produkcją filmową ? TO NIE WYSTARCZY , aby była mowa o centrum SPOTKANIA  KULTUR . 
Maćku z Lublina, jakkolwiek złą opinię można mieć o powyższym panu, z czytania ze zrozumieniem to nie zwalnia. Ta nietrafiona aspiracja tyczy się łatwości i oczywistości spędzania czasu wolnego w przyszłym CSK, nie poziomu kultury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prawdę mówiąc to kiedy czytam posty powiązanych z Księskim - cieszę się że nikt go nie brał pod uwagę... ...Był tak naprawdę jedynym kandydatem, którego można brać poważnie – stwierdza Krzysztof Cugowski a ja się w tym z nim zgadzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich malkontentów   Dlaczego krytykujecie i narzekacie? Konkurs był otwarty, każdy mógł złożyć papiery i ubiegać się o to stanowisko. Zakładam, że najwięksi pieniacze nie byli w stanie sprostać kryteriom, które i tak były wyjątkowo skromne, jak na  takie stanowisko. I bardzo dobrze. Może wreszcie zmienia się myślenie i ważne będzie, co człowiek sobą reprezentuje i jaki ma pomysł na tworzenie czegoś, a nie to, co ma w papierach. Nie wiecie, co p. Piotr przedstawił na komisji, nie znacie szczegółów jego pomysłu. Ja też nie. Dlatego z krytyką wstrzymam się do momentu, kiedy faktycznie zacznie działać. Wtedy będzie czas na ocenę. Swoją drogą, spójrzcie na planowaną pensję - na tym stanowisku można wyciągnąć max jakieś 8 tys. na rękę - to naprawdę nie jest dużo. A odpowiedzialność i harówka ogromne.   pozdrawiam wszystkich Polskich Narzekaczy i kończę przesłaniem WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prawdę mówiąc to kiedy czytam posty powiązanych z Księskim - cieszę się że nikt go nie brał pod uwagę... ...Był tak naprawdę jedynym kandydatem, którego można brać poważnie – stwierdza Krzysztof Cugowski a ja się w tym z nim zgadzam
A ja uważam twoje opinie jako bardzo mylne i kpl. NIEPRAWDZIWE !!!!! Ten człek z Chełma zwany j/w hełmofonem to niestety tylko człowiek grabka a nie fachowiec o którym mówisz. Nie tylko nie wiedział po co jest w urzędzie ale  działał bez żadnego pojęcia o tym. Jednym słowem -[ niedorajda ! Ale jak mówią mądrzy ludzie po efektach ich poznacie. A te będą widoczne już na starcie ! FATALNE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prawdę mówiąc to kiedy czytam posty powiązanych z Księskim - cieszę się że nikt go nie brał pod uwagę... ...Był tak naprawdę jedynym kandydatem, którego można brać poważnie – stwierdza Krzysztof Cugowski a ja się w tym z nim zgadzam
A ja uważam twoje opinie jako bardzo mylne i kpl. NIEPRAWDZIWE !!!!! Ten człek z Chełma zwany j/w hełmofonem to niestety tylko człowiek grabka a nie fachowiec o którym mówisz. Nie tylko nie wiedział po co jest w urzędzie ale  działał bez żadnego pojęcia o tym. Jednym słowem -[ niedorajda ! Ale jak mówią mądrzy ludzie po efektach ich poznacie. A te będą widoczne już na starcie ! FATALNE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...