Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk do wypędzenia z PiS

Utworzony przez Robert, 12 września 2012 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Jestem zdecydowanym i zadeklarowanym przeciwnikiem wszystkiego i wszystkich którzy kojarzą się z PiS-em, ale od tej chwili widzę że nawet w tej klice są porządni ludzie dla których dobro naszego miasta jest ważniejsze niż gierki politykierów typu Kaczyński i i jego wasale. Myślę że jeśli tacy ludzie zjednoczą się to może w Lublinie naprawdę coś ruszy, bo trzeba jakoś funkcjonować wspólnie dla dobra mieszkańców miasta. A Kaczor niech się zajmie swoim kotem i wymyślaniem razem z Maciarewiczem kolejnych fantastycznych teorii na temat śmierci najgorszego partyjnego prezydenta tego kraju ,bo za pleców swojej licznej ochrony ten człowiek całkowicie oderwał się od rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Tułajew to Polak czy Ruski? Panie Piotrze trzymać się, ie dać się oszołomom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się tego czytać ... Zwolennicy Żuka i Kowalczyka piszą że to zdrada PiSu że dba o własne interesy... To mam propozycję niech Żuk przepisze się do PiS i mamy z głowy. Co ? Nie chce?? No jak to nie? PiS ma większość w Radzie Miasta więc niech przechodzi dla dobrej współpracy i na rzecz rozwoju miasta - a jak nie to zdrajca i persona non grata w Lublinie. Ludzie - lemingi jak robicie PR w internecie Kowalczykowi to zastanówcie sie co piszecie bo jak do teraz to blaga i lipa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się tego czytać ... Zwolennicy Żuka i Kowalczyka piszą że to zdrada PiSu że dba o własne interesy... To mam propozycję niech Żuk przepisze się do PiS i mamy z głowy. Co ? Nie chce?? No jak to nie? PiS ma większość w Radzie Miasta więc niech przechodzi dla dobrej współpracy i na rzecz rozwoju miasta - a jak nie to zdrajca i persona non grata w Lublinie. Ludzie - lemingi jak robicie PR w internecie Kowalczykowi to zastanówcie sie co piszecie bo jak do teraz to blaga i lipa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hłe hłe hłe - tylko że Kowalczyk jest najbardziej rozpoznawalną twarzą PiS w Lublinie i tak naprawdę tylko on mógłby powalczyć z Żukiem o prezydenturę miasta. Inni już - albo jeszcze jakiś czas - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jaki interes miasta, bliżej do koryta jest i tyle... Wszyscy zostali kupieni stołkami, interes Lublina mają głęboko w poważaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie interes miasta Kowalczyku, więkoszość radnych jest zatrudnionych w mieście albo spółkach miejskich! Warto się temu przyjrzeć a już Siczek - nowy przewodniczący PiS to działa wybitnie w interesie miasta i jego mieszkańców. http://lublin.gazeta.pl/lublin/56,35640,12391461,Krzysztof_Siczek__PiS_,,2.html Kupowanie radnych, to teraz działanie w interesie miasta - tak, tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=JLn-sSMjDp0 ...........,,PO to puste obietnice,,co za metamorfoza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hłe hłe hłe - tylko że Kowalczyk jest najbardziej rozpoznawalną twarzą PiS w Lublinie i tak naprawdę tylko on mógłby powalczyć z Żukiem o prezydenturę miasta. Inni już - albo jeszcze jakiś czas - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Wojciechowski i Tulajew to mlodzi PISowcy dla dobra miasta sluchajacy tylko centrali PIS w Warszawie. Radny A.Pruszkowski popularny byly prezydent,obecnie pracuje w spolce miejskiej za chyba 15 tys ,dla dobra miasta Senator PIS G. Czelej ,milioner ,szanowany przedsiebiorca z sukcesami, napewno ma przemyslany plan dla dobra miasta. a po drugiej stronie: Przewodniczacy Miasta P.Kowalczyk wspolpracujacy z prezydentem za wszelka cene i przeciw wszystkim oczywiscie dla dobra miasta Tak wiec mozemy byc spokojni o nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A były pezetperowiec czyli prezydent Żuk deklaeował się,że umie tylko lączyć a nie dzielić. Jak widać zmienia poglądy i polityczne i religijne bo teraz to , wypisz- wymaluj , byłby świetnym pisowcem ale zamarzył mu się sen o nieomylnośći i pozuje na prezydenta Wrocławia.Chce być prawie jak tamten. "Prawie" jednak , jak wiemy czyni wielką różnicę. Wszyscy chcą "dobra Lublina", ale trzeba to robić przy poszanowaniu wartości moralnych: lojalnośći, uczciwości słowa, szanowania ludzi,wykluczenia przekupstw,szanowania ludzi i doceniania ich pracy a przede wszystkim pozbycia się pokrętnych wypowiedzi , polityki samouwielbienia i śmiesznego kultu własnych, bardzo iluzorycznych osiągnięć kończących się na remontach kilku ulic. Więćej realizmu i pokory.
Pamiętnik znaleziony..... napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=JLn-sSMjDp0 ...........,,PO to puste obietnice,,co za metamorfoza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityk samorzadowy powinien, tak uwazam, wszystkie sily i zdolnosci do kompromisu poswiecac dobru miasta, w ktorym zostal wybrany! Mnie nie interesuja partyjne interesy PO,PiS,RP itd. Jestem zyciowo zainteresowany rozwojem Lublina i regionu. Do tego potrzeba wizji i checi wspolpracy przy dobrych projektach, a nie partyjniackich zagrywek dlatego tylko, ze w Warszawie jakis dupek chce zaszkodzic konkurencji! Dotyczy to wszystkich, a nie tylko PiS, jak w tym wypadku! Do rozgrywek i walki na "pomysly" jest stworzony Sejm i tam niech sie boksuja! Samorzad musi byc (powinien byc) wolny od partyjniactwa i podporzadkowany lokalnym interesom! Nie jsetem pewien czy wszyscy forumowicze zgodza sie ze mna. ale ja tak to wlasnie widze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Jestem zdecydowanym i zadeklarowanym przeciwnikiem wszystkiego i wszystkich którzy kojarzą się z PiS-em, ale od tej chwili widzę że nawet w tej klice są porządni ludzie dla których dobro naszego miasta jest ważniejsze niż gierki politykierów typu Kaczyński i i jego wasale. Myślę że jeśli tacy ludzie zjednoczą się to może w Lublinie naprawdę coś ruszy, bo trzeba jakoś funkcjonować wspólnie dla dobra mieszkańców miasta. A Kaczor niech się zajmie swoim kotem i wymyślaniem razem z Maciarewiczem kolejnych fantastycznych teorii na temat śmierci najgorszego partyjnego prezydenta tego kraju ,bo za pleców swojej licznej ochrony ten człowiek całkowicie oderwał się od rzeczywistości.
Lecz się chory z NIENAWIŚCI człowieku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Jestem zdecydowanym i zadeklarowanym przeciwnikiem wszystkiego i wszystkich którzy kojarzą się z PiS-em, ale od tej chwili widzę że nawet w tej klice są porządni ludzie dla których dobro naszego miasta jest ważniejsze niż gierki politykierów typu Kaczyński i i jego wasale. Myślę że jeśli tacy ludzie zjednoczą się to może w Lublinie naprawdę coś ruszy, bo trzeba jakoś funkcjonować wspólnie dla dobra mieszkańców miasta. A Kaczor niech się zajmie swoim kotem i wymyślaniem razem z Maciarewiczem kolejnych fantastycznych teorii na temat śmierci najgorszego partyjnego prezydenta tego kraju ,bo za pleców swojej licznej ochrony ten człowiek całkowicie oderwał się od rzeczywistości.
Lecz się chory z NIENAWIŚCI człowieku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiki napisał:
Nie da się tego czytać ... Zwolennicy Żuka i Kowalczyka piszą że to zdrada PiSu że dba o własne interesy... To mam propozycję niech Żuk przepisze się do PiS i mamy z głowy. Co ? Nie chce?? No jak to nie? PiS ma większość w Radzie Miasta więc niech przechodzi dla dobrej współpracy i na rzecz rozwoju miasta - a jak nie to zdrajca i persona non grata w Lublinie. Ludzie - lemingi jak robicie PR w internecie Kowalczykowi to zastanówcie sie co piszecie bo jak do teraz to blaga i lipa...
A może niech PiS się w Lublinie rozwiąże,a jego dotychczasowi członkowie zaczną działać na rzecz miasta, a nie zgodnie z urojeniami ludzi którzy siedzą za szczelną "kurtyną" ochrony są oddzieleni od realiów życia codziennego (VIDE :Kaczyński).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś nie może pogodzić się z przegraną,jątrzy dalej.Niech pamięta że w następnych wyborach przepadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś nie może pogodzić się z przegraną,jątrzy dalej.Niech pamięta że w następnych wyborach przepadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze kiedys nadjedzie taki dzien i tego lizusa sylwusia wywala na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze kiedys nadjedzie taki dzien i tego lizusa sylwusia wywala na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze kiedys nadjedzie taki dzien i tego lizusa sylwusia wywala na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...