Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Kowalczyk: idę po wygraną w wyborach prezydenckich

Utworzony przez Donatella, 16 października 2014 o 20:26 Powrót do artykułu
Nie ufam politykom, którzy mówią "nie" polityce. To jakaś schizofernia czy jak?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
idż przez zboże we wsi Leniak stoi  :ph34r: borem lasem i zblizeniem fizycznym Kowalczyk to jednak skrajny przypadek sprzedania się  nie sądzicie? polityczna jawnodajka taka https://www.youtube.com/watch?v=HZF_ELt86lE
Ostatnio edytowany 16 października 2014 o 20:55
0
Polityk bez POlityki to jak żołnierz bez karabinu! Czyli POzostaje tylko dojenie koryta?
0
POlityk bez POlityki?? czyli kto?
0
interesuje się lotami w kosmos! czy pan Kowalczyk obieca mi że wybuduje mieszkańcom Lublina o podobnych jak ja zainteresowaniach kosmodrom?
0
Kto jest bardziej niezależny w swoich poglądach??? Kowalczyk który posiada własną agencję doradczą i bez diety radnego nie zdechnie z głodu czy bezrobotny partyjniak z PiS, niejaki Tułajew bądź też bezrobotna partyjniaczka, Suchanowska, którzy to siłą rzeczy muszą stawiać interes partyjny ponad interes mieszkańców???  
0
spójrzmy prawdzie w oczy gdyby nie radni "Wspólnego Lublina" to o inwestycjach na 2,2 mld można by było tylko pomarzyć - miasto wciąż bardziej przypominałoby wsamraśny skansen niż nowoczesną metropolię  
0
Bienko z PSL pomoże .Jest zly na Żuka
0
idż przez zboże we wsi Leniak stoi  :ph34r: borem lasem i zblizeniem fizycznym Kowalczyk to jednak skrajny przypadek sprzedania się  nie sądzicie? polityczna jawnodajka taka
  przynajmniej ma pracę i płaci uczciwie podatki bezrobotny blogerze, socjalisto z Ruchu Narodowego  :lol: Leniak parszywy leniu weź się w końcu do roboty i wbij sobie do tej pustej głowy, że nikt ci nigdy nie zapłaci za przeklejanie na fora filmików z YT
0
Polityczne stanowisko i bez polityki? Mamy zatem pierwsze przedwyborcze kłamstwo i ten gość już na wstępie strzelił sobie w kolano. 
0
podatki? vat też? https://www.youtube.com/watch?v=BpzwJ3UmrkY moim zdaniem to zbuk ten Kowalczyk alter-żuk
0
stare ale jakie jare ;-) jakby o naszym kowalczyku i jego przyjacielu https://www.youtube.com/watch?v=wCIGZWS9I1s chłopcy malowani a pod spodem brudni...
Ostatnio edytowany 16 października 2014 o 21:11
0
Ja cierpię dolę! Nasiliła się Leniakowi choroba. Ludzie klikają, bo nie mogą uwierzyć, że facet lat 42 cały dzień przesiedział na forum. Może ktoś zawiadomiłby żonę? Ponoć ma !
0
oj Piotrze śpi już moje Słonko zjedliśmy obiadek wypiliśmy młody cydr  w kominku tańczy ogień śpiewa Krystyna S. ... ale pisz co u ciebie jak tam Żuk? wyprowadził cię i nakarmił? może teraz wyczochra co? umiesz prosić stań słupka...
0
Kowalczyk chce jak wojciechowski.Narobi niby szumu ,powie ,że ceduje swoje głosy na żuka a ten może zrobi z niego vice albo coś tam jeszcze.To koniunkturalista z PSL
0
Więckowski nr 1 na ich liście. Kto zablokował budowę ok. 5 lat temu, dwu poziomowego skrzyżowania Solidarności/Sikorskiego/Ducha? - a no właścnie Więckowski i Piątek. Ich 2 głosy zablokowały budowę tego skrzyżowania, na dodatek za pieniądze Echa. Wszyscy którzy stoimy w tych korkach od 5 lat wioząc rano dzicko z Willowej, albo chcąc przejechać w którą lplwiek stronę w tym rejonie - PAMIĘTAMY, ŻE TO TY PANIE WIĘCKOWSKI ZGOTOWAŁEŚ NAM TEN LOS. Teraz buduj za swoją kasę, jak chcesz wymazać to wstydliwe głosowanie, a nie wyciągasz łapę po nasze pieniądze, draniu!    
0
Tylko kto Ci zaufa. A może szacher macher wyborczy planujesz?
0
uff uff ja mawiał Winnetou ;-) 
0
oj Piotrze śpi już moje Słonko zjedliśmy obiadek wypiliśmy młody cydr  w kominku tańczy ogień śpiewa Krystyna S. ... ale pisz co u ciebie jak tam Żuk? wyprowadził cię i nakarmił? może teraz wyczochra co? umiesz prosić stań słupka...
  kobieta się naharowała na darmozjada to zmęczona poszła spać bo jutro musi wstać rano i pracować a ten obibok znów przesiedzi cały dzień na forum jak to się kończy to można sprawdzić na forum breyt tam matka utrzymywała darmozjada a ten męczył neta aż wreszcie padł rozczarowany sławą  
0
Kowalczyk = PSL i tyle  
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: